TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Canal + Sport leci powtórka wczorajszego meczu :)
0
Kto strzelił ?
0
Na eBayu to myśle z kilka tysięcy byś dostał. Gdybym nie miał jego autografu a byłbym mega fanem to jeśli miałbym kupic jako dowód kazałbym podesłać zdjecie jak dostaje ten autograf ktos kto sprzedaje bo jak udowodnić ze to nie podróba ?
5
15 milionów + prawo do pierwokupu Kovačica i bym sie zastanowił :)
0
Dla mnie Lahm na ten moment.
0
4
1
Ahh ten kryształ...
0
Podacie jakiegoś linka do transmisji która zadziała mi na telefonie ?:)
0
Juventus z BvB
0
Czuje się Jak po krysztale, serce wali, że aż chce wyskoczyć ...
2
9
Złota Płetwa dla Ronaldo ! :-)
14
A polskiemu to tak poprawnie zdania byś poukładał co?
0
Gejem jestes ze buziaki do faceta piszesz ?:-)
6
Hahaha super to jest :D
0
Czasami jest po prostu tak, że zawodnik nie pasuje do klubu. Mysle dobrym przykladem jest np: Cavani ktory w Napoli pokazywal klase a w PSG Gra co najwżej średnio.
1
A ty się wreszcie zamknij.
4
Moze juz wkoncu skończysz
Lolku moj drogi kolego
Bo jedyne w czym jestes dobry
To w przypominaniu Miki-Messiego
1
Ten pan niech zamilknie...
0
nosz k.....
0
Tak mozna. To zależy jakiej jakości masz kabel.
0
Standardowo z dobitki (czekam na hejty:*)
0
Ty mi Bielska tutaj nie obrażaj !:D
2
Zubiego , bo to przeciez jego przyjaciel
0
"Noob"? Pierdole nie wchodze tutaj przez najblizsze tygodniu bo tylko się wkur*ić można
0
Kur*a wlasnie Martino się nadawal to byl dla mnie swietny trener ktoremu trzeba bylo dac dzialac na wlasna reke
1
Cicho być, wole Liverpool niż Real :)
0
Twoje odpowiedzi powinni pokazywac egzaminatorzy przed matura "Jak nie wolno odpowiadac"
2
Mogę go tam nawet zawieść !
3
My mamy Pedro a Real Benzeme :-)