0

Na Canal + Sport leci powtórka wczorajszego meczu :)

0

Kto strzelił ?

0

Na eBayu to myśle z kilka tysięcy byś dostał. Gdybym nie miał jego autografu a byłbym mega fanem to jeśli miałbym kupic jako dowód kazałbym podesłać zdjecie jak dostaje ten autograf ktos kto sprzedaje bo jak udowodnić ze to nie podróba ?

5

15 milionów + prawo do pierwokupu Kovačica i bym sie zastanowił :)

0

Dla mnie Lahm na ten moment.

0

4

1

Ahh ten kryształ...

0

Podacie jakiegoś linka do transmisji która zadziała mi na telefonie ?:)

0

Juventus z BvB

0

Czuje się Jak po krysztale, serce wali, że aż chce wyskoczyć ...

2

9

Złota Płetwa dla Ronaldo ! :-)

14

A polskiemu to tak poprawnie zdania byś poukładał co?

0

Gejem jestes ze buziaki do faceta piszesz ?:-)

6

Hahaha super to jest :D

0

Czasami jest po prostu tak, że zawodnik nie pasuje do klubu. Mysle dobrym przykladem jest np: Cavani ktory w Napoli pokazywal klase a w PSG Gra co najwżej średnio.

1

A ty się wreszcie zamknij.

4

Moze juz wkoncu skończysz
Lolku moj drogi kolego
Bo jedyne w czym jestes dobry
To w przypominaniu Miki-Messiego

1

Ten pan niech zamilknie...

0

nosz k.....

0

Tak mozna. To zależy jakiej jakości masz kabel.

0

Standardowo z dobitki (czekam na hejty:*)

0

Ty mi Bielska tutaj nie obrażaj !:D

2

Zubiego , bo to przeciez jego przyjaciel

0

"Noob"? Pierdole nie wchodze tutaj przez najblizsze tygodniu bo tylko się wkur*ić można

0

Kur*a wlasnie Martino się nadawal to byl dla mnie swietny trener ktoremu trzeba bylo dac dzialac na wlasna reke

1

Cicho być, wole Liverpool niż Real :)

0

Twoje odpowiedzi powinni pokazywac egzaminatorzy przed matura "Jak nie wolno odpowiadac"

2

Mogę go tam nawet zawieść !

3

My mamy Pedro a Real Benzeme :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?