0

Mathieu trzeba mu zostawić, że mimo wzrostu jest szybki :)

1

Z darmowa dostawa !

0

Grzeją ławę :D

0

Zwymiotuje za to porównanie...

0

Adama bardzo ładnie gra, jestem pod wrażeniem

0

Mi tam mecz sie podoba bo nie jest jakos mega jednostronny :)

1

Pedro w swoim stylu zostawił piłkę bramkarzowi :D

0

Ja na iOS

5

Twój avatar rządzi :) hehe

0

W kasynie

1

I z twoim komentarzem wyszło, że jesteś sezonowcem...

0

Wypluj to !p

0

Ja z Katowic i modla się, aby Legia wyciepała te rude koniczyny !

6

Z całym szacunkiem do Malagi, ale wydaje mi się, że zasłużył na coś wiecej niż taki klub jak Malaga.

0

Pieniądze nie grają :)

3

Ja studiuję w Hiszpanii. Aktualnie w Sevilli mieszkam. W czymś pomóc ?

2

Gra bardzo słabo w lidze Brazylijskiej.

0

Nie "OMG" tylko "Matjeee" :D

0

Czyli od szóstego roku życia kibicujesz ? Aha..

0

Co z tego, że jest Rudy? Ci co go wyzywają od rudych itp są jacyś. Niektórzy maja rude żony i mi się jakoś podobają :D (nie, nie jestem rudy)

0

Podpisuje się pod tym wulgarnym komentarzem w 100%ntach :D

1

Ile był wart a ile Monaco przepłaciło to też różnica...

2

No ja miałem nadzieję że nie bo bym się nieźle wkurzył i zapytał wtedy zarząd po co sprzedawali Sancheza...

0

Jedyne co może martwić to to, że w poprzednim sezonie udowodnił, że nie jest typem sprintera. Piłkarze tacy jak Pedro Leon robili z nim co chcieli...

0

De Sciglio jest podobno na sprzedaż, więc też jest ciekawą opcją :)

0

I jak tu Messi ma nie być wkurzony. Nie ma klubu, któremu nie przytrafił się sezon bez pucharów. Dla Argentyny bycie vice-Mistrzem Swiata to olbrzymi sukces i bez względu na wszystko powinni się cieszyć z tego osiągnięcia. A od jakiegoś czasu media maja dziwne tendencje, że jak Barcelona przegra to wszystko spada na Messiego.Kufa, to jest tylko człowiek, nawet nie wyobrażacie sobie jak psychicznie cieżko jest komuś, gdy wszyscy patrzą tylko na Ciebie i za najmniejsza porażkę rozliczają Messiego. (Za wszelkie błędy przepraszam, pisze z telefonu)

0

Według mnie James nigdy nie będzie lepszy niż Di Maria.

0

Dlatego ja od paru lat nie nastawiam się, że nasi zagrają na jakiejkolwiek większej imprezie, żeby się potem nie wku*wiać jak się nie dostaną.

0

W 2030 to już będzie "nowa generacja" piłkarzy, a o rekordach Ronaldo i Messiego to już tylko wspominać będą.

17

Bojan na zdjęciu: "Nie tylko wy się dziwicie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?