TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już się chciałem rozbierać :(
1
Jako dowód wstawię tutaj link do fotki, tylko tam gdzie trzeba zostanie dodana garść cenzury :)
5
Jeżeli Argentyna wygra to przyrzekam, że pobiegnę 2km wokół wsi mając na sobie ubrane tylko skarpetki i buty.
12
Masz prawo do kibicowania Niemcom, ale ja ze względu na historię i to ich strzelanie goli w ostatnich minutach jestem za Argentyną :)
0
Parę osób już to wczoraj pisało....
12
Tak samo jak obiecał, że Sanchez nie jest na sprzedaż... Ja już w nic nie wierzę ;p
2
Podajcie dilera panowie, bo widzę, że towar dobry
0
Pierwokupu?! Rany Boskie... leże....
Z tego chłopaka już nic nie będzie, niech go biorą za ten milion chociaż.
1
Do ManU Songa niech sprzedadzą jeżeli to prawda oczywiście, bo w Chelsea nie pogra, a United się przyda.
0
Na sprzedaż nie, ale o wymianie i dopłacie nic nie powiedział :D
0
2:1 dla Belgii
0
To się zgadzam :D
1
Ronaldo Falcao Bale to też może robić wrażenie :)
1
Osobiście składam się na bilet lotniczy dla niego !
0
To byłby dobry transfer pod warunkiem takiego ustawienia, że Messi na prawym skrzydle, Ney na lewym, a Suarez na środek ataku
Lecz i tak mi szkoda Alexisa :/
0
Podaj stronę, gdzie to przeczytałeś...
3
Ronaldo nie idzie to musi szukać chłopak obrony :)
0
Dla mnie 2010 i MŚ w RPA miały to "coś" magicznego w sobie.
0
Czy tylko mnie skręca jak ten Szpakowski komentuje ?
0
Ja też " wolał bym", "że by" tej ceny nie obniżali ...
0
Ja będę za Portugalią mimo, że nie lubię Ronaldo. Chcę wyeliminowania Niemiec bo jestem zły na to ich całe "szczęście" w strzelaniu w doliczonym czasie. Uważam też, że najlepsi piłkarze ( Messi i Ronaldo) powinni zdobyć raz Mistrzostwo Świata, dlatego też kibicuje i Portugalii i Argentynie.
14
Jeszcze raz to ktoś napisze to mnie serio coś trafi...
2
Nie widzę go u nas. To nie jest zawodnik na Barce.
0
Pogbe to sprzątnie albo City albo PSG za gruby hajs.
0
Jakoś nie chciałbym Maty. Kto ogląda go w akcji ten wie, że jakoś strasznie formą nie błyszczy, miewa genialne podania czasami. Powiedziałbym, że to taki drugi Fabregas
0
Kiedyś chyba był nawet temat, że transfer Villi do Atletico za tak małe pieniądze to miała być przepustka do transferu jakichś piłkarzy. Może ktoś przypomnieć o kogo chodziło ?
2
Marquinhos jest wart tych pieniędzy. W Romie grał naprawdę świetnie. Z wielką przyjemnością patrzyło się na jego grę.
0
O Benatie będzie ciężko ze względu na to, że Roma zrobi wszystko, aby go zatrzymać bo to nie są szejkowie, że sprzedadzą i sobie dołożą i kupią takiego Luiza za 50 milionów + . Bardzo mała część z tego transferu pójdzie na poszukiwanie następcy Benatii.
0
Myślę, że będzie bo to trener, który bardzo lubi stawiać na młodych i często rotować składem. Jasne jest, że w tych mega ważnych meczach będzie stawiał na bardziej doświadczonych, jednak w ligowych z drużynami słabszymi pewnie będziemy widzieć młodych.
1
Ja osobiście wolałbym dać te 20milionów i " wrzucam na 4 metry " Alvesa za Marquinhosa i mieć stopera na lata niż płacić 40 milionów za Benatie ...