0

Już się chciałem rozbierać :(

1

Jako dowód wstawię tutaj link do fotki, tylko tam gdzie trzeba zostanie dodana garść cenzury :)

5

Jeżeli Argentyna wygra to przyrzekam, że pobiegnę 2km wokół wsi mając na sobie ubrane tylko skarpetki i buty.

12

Masz prawo do kibicowania Niemcom, ale ja ze względu na historię i to ich strzelanie goli w ostatnich minutach jestem za Argentyną :)

0

Parę osób już to wczoraj pisało....

12

Tak samo jak obiecał, że Sanchez nie jest na sprzedaż... Ja już w nic nie wierzę ;p

2

Podajcie dilera panowie, bo widzę, że towar dobry

0

Pierwokupu?! Rany Boskie... leże....
Z tego chłopaka już nic nie będzie, niech go biorą za ten milion chociaż.

1

Do ManU Songa niech sprzedadzą jeżeli to prawda oczywiście, bo w Chelsea nie pogra, a United się przyda.

0

Na sprzedaż nie, ale o wymianie i dopłacie nic nie powiedział :D

0

2:1 dla Belgii

0

To się zgadzam :D

1

Ronaldo Falcao Bale to też może robić wrażenie :)

1

Osobiście składam się na bilet lotniczy dla niego !

0

To byłby dobry transfer pod warunkiem takiego ustawienia, że Messi na prawym skrzydle, Ney na lewym, a Suarez na środek ataku
Lecz i tak mi szkoda Alexisa :/

0

Podaj stronę, gdzie to przeczytałeś...

3

Ronaldo nie idzie to musi szukać chłopak obrony :)

0

Dla mnie 2010 i MŚ w RPA miały to "coś" magicznego w sobie.

0

Czy tylko mnie skręca jak ten Szpakowski komentuje ?

0

Ja też " wolał bym", "że by" tej ceny nie obniżali ...

0

Ja będę za Portugalią mimo, że nie lubię Ronaldo. Chcę wyeliminowania Niemiec bo jestem zły na to ich całe "szczęście" w strzelaniu w doliczonym czasie. Uważam też, że najlepsi piłkarze ( Messi i Ronaldo) powinni zdobyć raz Mistrzostwo Świata, dlatego też kibicuje i Portugalii i Argentynie.

14

Jeszcze raz to ktoś napisze to mnie serio coś trafi...

2

Nie widzę go u nas. To nie jest zawodnik na Barce.

0

Pogbe to sprzątnie albo City albo PSG za gruby hajs.

0

Jakoś nie chciałbym Maty. Kto ogląda go w akcji ten wie, że jakoś strasznie formą nie błyszczy, miewa genialne podania czasami. Powiedziałbym, że to taki drugi Fabregas

0

Kiedyś chyba był nawet temat, że transfer Villi do Atletico za tak małe pieniądze to miała być przepustka do transferu jakichś piłkarzy. Może ktoś przypomnieć o kogo chodziło ?

2

Marquinhos jest wart tych pieniędzy. W Romie grał naprawdę świetnie. Z wielką przyjemnością patrzyło się na jego grę.

0

O Benatie będzie ciężko ze względu na to, że Roma zrobi wszystko, aby go zatrzymać bo to nie są szejkowie, że sprzedadzą i sobie dołożą i kupią takiego Luiza za 50 milionów + . Bardzo mała część z tego transferu pójdzie na poszukiwanie następcy Benatii.

0

Myślę, że będzie bo to trener, który bardzo lubi stawiać na młodych i często rotować składem. Jasne jest, że w tych mega ważnych meczach będzie stawiał na bardziej doświadczonych, jednak w ligowych z drużynami słabszymi pewnie będziemy widzieć młodych.

1

Ja osobiście wolałbym dać te 20milionów i " wrzucam na 4 metry " Alvesa za Marquinhosa i mieć stopera na lata niż płacić 40 milionów za Benatie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?