TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martino to samo powiedział o ile dobrze pamiętam na swojej drugiej czy trzeciej konferencji
0
Enrique nie posadzi go na ławie, a jak już posadzi to to będzie może 2/3 razy na sezon w meczach z słabymi drużynami
0
A jesteś ty mądry?
0
Dla mnie do wylotu, no dobra przesadziłem, ale do wypożyczenia lub transferu z opcja wykupu jest Montoya, który przy obojętnie jakim ustawieniu będzie siedział na ławce
0
Ja to widzę tak:
Cuadrado(Montoya) Mathieu(Vermaelen)- Pique(Bartra) -Alba(Adriano)
3
Uuuu to będzie dobry transfer ;D
15
Stwierdzam,że conajmniej połowa użytkowników jest psychiczna chyba.
0
4-5 euro paczka :)
0
Nacieszy sie nim chociaż w Fifie
2
Przesadziłeś z tą ławka :)
0
Tylko nie Agger no błagam ;/
0
Co oni samolot udają?
5
Transferem Barcy będzie Alves, który zostanie na kolejny sezon i Masche przesunięty na ŚO :D
0
Radio Tymek : Radio Marca zrobiło sobie jaja z tym transferem.
4
Ale zobacz w jakiej drużynie on grał. To nie było Atletico ze szczelną obrona.
0
Transferem będzie Alves który zostanie na kolejny sezon i Masche na ŚO :D
1
Chyba nie wyczułeś ironi kolego
0
0:1 do przeżycia. Gorzej z 1:3 :))
0
Nie zdziwię sie jak Zubi zaoferuje 45melonow i Alvesa :)
0
LM i LE sie nie przejmuje bo mam Canal+ ale mecze "Warszawki" bym sobie pooglądał
2
Szkoda. 10lat musiałeś znosić baty jakie Barca twojemu Realowi prawiła.
0
Mam nadzieję, że nie odejdzie bo będzie mi smutno tak jak po odejściu Roniego :(
13
Po nocce jesteś, że spac idziesz czy za granica mieszkasz ?:)
1
To akurat nie jest dobra wiadomość :/
1
I może frytki do tego?
3
Wysyłka gratis
0
3-4-3
0
Byłem, widziałem i cieszylem sie z wyniku :)
0
To jest taktyka. Z takimi tez da sie wygrać tylko trzeba mieć sposób ...
0
Adama niczym Henry kiedyś :)