0

Martino to samo powiedział o ile dobrze pamiętam na swojej drugiej czy trzeciej konferencji

0

Enrique nie posadzi go na ławie, a jak już posadzi to to będzie może 2/3 razy na sezon w meczach z słabymi drużynami

0

A jesteś ty mądry?

0

Dla mnie do wylotu, no dobra przesadziłem, ale do wypożyczenia lub transferu z opcja wykupu jest Montoya, który przy obojętnie jakim ustawieniu będzie siedział na ławce

0

Ja to widzę tak:
Cuadrado(Montoya) Mathieu(Vermaelen)- Pique(Bartra) -Alba(Adriano)

3

Uuuu to będzie dobry transfer ;D

15

Stwierdzam,że conajmniej połowa użytkowników jest psychiczna chyba.

0

4-5 euro paczka :)

0

Nacieszy sie nim chociaż w Fifie

2

Przesadziłeś z tą ławka :)

0

Tylko nie Agger no błagam ;/

0

Co oni samolot udają?

5

Transferem Barcy będzie Alves, który zostanie na kolejny sezon i Masche przesunięty na ŚO :D

0

Radio Tymek : Radio Marca zrobiło sobie jaja z tym transferem.

4

Ale zobacz w jakiej drużynie on grał. To nie było Atletico ze szczelną obrona.

0

Transferem będzie Alves który zostanie na kolejny sezon i Masche na ŚO :D

1

Chyba nie wyczułeś ironi kolego

0

0:1 do przeżycia. Gorzej z 1:3 :))

0

Nie zdziwię sie jak Zubi zaoferuje 45melonow i Alvesa :)

0

LM i LE sie nie przejmuje bo mam Canal+ ale mecze "Warszawki" bym sobie pooglądał

2

Szkoda. 10lat musiałeś znosić baty jakie Barca twojemu Realowi prawiła.

0

Mam nadzieję, że nie odejdzie bo będzie mi smutno tak jak po odejściu Roniego :(

13

Po nocce jesteś, że spac idziesz czy za granica mieszkasz ?:)

1

To akurat nie jest dobra wiadomość :/

1

I może frytki do tego?

3

Wysyłka gratis

0

3-4-3

0

Byłem, widziałem i cieszylem sie z wyniku :)

0

To jest taktyka. Z takimi tez da sie wygrać tylko trzeba mieć sposób ...

0

Adama niczym Henry kiedyś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?