TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja mam znowu odmienne zdanie. Kompletnie nie trafia w moj gust, ale to pewnie dlatego ze nie lubie tego typu koloru :)
0
Zależy od sieci bo z tym transferem danych to jedno wielkie oszustwo. Dajmy na to 2h więc myślę, że 1,5gb spokojnie Ci wystarczy :)
4
Podeślijcie mi jakąś transmisje z YT
0
Jak nie ma 1/8 .....
1
Wszystko zależy od losowania bo tam już pozostają najlepsze drużyny. Ja będę szczęśliwy jak się wgl zakwalifikujemy
0
Tak, owszem, czemu nie, zamawiałem
0
Ale bramka bardzo ładna trzeba przyznać
0
Nic się nie stało Polacy znowu nic się nie stało !
2
Ja uwielbiałem Messiego z 11/12 mimo tego, że nic Barca nie osiągnęła świetnie się oglądało to co wyczyniał Messi. Teraz Messi kreuje grą, ma trochę inne zadania. Trudno jest ocenić, który sezon był dla Messiego "tym jedynym". Ja jednak wolałem go z 11/12
0
Ja na szczescie jeszcze Miesiac wakacji:-D
0
Dzięki
0
Sevilla vs Atletico będzie transmitowane na Eleven ?
1
Ja w to nie wierzę xD
19
"Oddał piłkę za free" "To wyprowadzenie to no coment" No ja Cie pierdycze profesjonalizm pierwsza klasa...
0
Mi transmisja działa bez ścin
12
Dzisiaj poprawka z matmy. Proszę tylko o 30% :(
2
Czym wy sie przejmujecie? Przecież to jest mecz o nic ;p
0
Podajcie link na YT gdzie jest tansmitowany mecz :)
2
Dzięki, jutro zadzwonię :)
1
Cześć, mam pytanie. Byłem ostatnio w sklepie koło stadionu Barcy, niestety ze względu na mała ilośc czasu nie zdążyłem zakupić tam koszulki. Z tego co słyszałem sa tam po około 120euro. Na jakiej stronie mogę kupić identyczne jakościowo koszulki na nowy sezon ? (Cena pewnie bedzie około 400zl lub więcej)
0
Mam do was pytanko. Z racji tego, że jadę z żona nad morze za chwile wyjezdzamy nie chcialbym przegapic meczu. Moge go odtworzyc na tablecie na jakiejs stronie ? Albo ma ktos link do jakiegos kanału na YT ktory bedzie transmitował mecz ?
0
Zdjecie wygrało :D
0
W centrum handlowym niedaleko mnie. To sie bodajze nazywa BukSoccer. Moze maja strone ale nie wiem
1
Obstawilem 800zl wczoraj ze Barca wygra. Moge wygrac 1600zl. Dodatkowo 50zl za wynik zaplacilem 3:1 :)
1
Ja tam gustuje w desperadosie oraz lanym.
3
Od tygodnia próbuje pozbyć sie nawyku ze jak wstaje z rana to wypijam piwko. Jezeli Barca dzis wygra to rzucam całkowicie :)
0
Kto został królem strzelców Pucharu?
3
Inne czasy, ja bym ich nie porównywał bo co jak co ale Figo to był geniuszem
0
Ma ktos zdjecie Neymara z pucharem? Proszę o linka :)
7
Ale oni dziś popija. Zreszta ja tez a co sie bede :D