0

Zarabia na muzyce

0

Zapoda ktoś link do transmisji naszych siatkarzy ?:)

0

Zapoda ktoś linka do transmisji naszych siatkarzy ?:)

0

Na pewno nie wchodzą tu kibice Realu i tego nie przeczytają :)

0

Skład Niemcow inny

0

Juz to z 5 osób napisało

1

Szlachta jeszcze miesiąc wypoczynku :D

0

Zgadzam sie juz klne przed TV na tego gracza ...

7

Na plus: serwery na stronie
Na minus: Rafinha

1

Ludzie ja was nie rozumiem w poprzednim sezonie moeszaliscie z błotem Xaviego, pisaliscie zeby odszedł a jak juz został to macie żal ze na ławce jest i daje szanse Rafinhi i być może Roberto

0

Costa to ma nosa do tych goli :)

0

"Jeżeli się okaże ze Falcao idzie do City to ja się zastanawiam po co tyle gwiazd w jednym zespole skoro mają ich dużo.Dla mnie The Citizens to zbieranina gwiazd gdzie nie ma kolektywu to jest moje prywatne zdanie.A trener nie potrafi dyrygować tym zespołem a dokładnie Pellegrini wcześniej Mancini."

Jak zwykle Real to gwiazd nie ma :)

0

Akurat był wart tej ceny, więc nikt nie musi się na Ciebie spuszczać

1

Liczę na stratę punktów przez Real jutro :)

5

W Spodku, Warszawie itp

1

Kiedy zaczniesz znosić?

0

Jestem zadowolony z losowania. Słaby Apoel, średni Ajax i światowej klasy PSG :) łatwo nie będzie ale trudno tez nie

2

Co jak co, ale wole słabsza grupę niż śmierci bo wiadomo jak to potem jest z kondycja itp :)

0

Mi go strasznie szkoda szczerze mówiąc. Brakować mi bedzie "czarnego" w drużynie :(

0

Losowanie fazy grupowej LM jest jutro czy w piątek?

0

Trzech panowie, trzech :-)

1

Ja coś czuje, że Alvesa przeniesie na PP,PS natomiast Douglas i Montoya bedą walczyć o miejsce w składzie.

0

Bez przesady, ja bym powiedział,że do 22/23 roku życia

4

Wpłać 50 milionów na konto klubu. Myśle, że zarówno kibice jak i zarząd bedą Ci wdzięczni a ty nacieszysz oczy kolejnymi transferami.

0

Boga w to nie mieszaj ;D

0

Po co maja kupować napadziora skoro maja młodych bardzo zdolnych piłkarzy np Kostarykanczyk :)

0

Co z tego, że jest z gimnazjum? Dla mnie może być i z podstawówki byle by się fajnie udzielał, mądrze pisał.

1

Szkoda Neymara. Mam nadzieję, że odpali bo ma ku temu umiejętności odpowiednie. Rafinha pod okiem kolegów rozwinie sie do odpowiedniego poziomu i myśle za rok dwa będzie ważnym graczem. Niezbyt podoba mnie sie gra Roberto. No sorry, ale ile mozna dostawać szans?

1

Internet Explorer?

0

Pedro w jego wieku też grał bardzo dobrze a teraz jest wyzywany od nie powiem jakich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?