TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarabia na muzyce
0
Zapoda ktoś link do transmisji naszych siatkarzy ?:)
0
Zapoda ktoś linka do transmisji naszych siatkarzy ?:)
0
Na pewno nie wchodzą tu kibice Realu i tego nie przeczytają :)
0
Skład Niemcow inny
0
Juz to z 5 osób napisało
1
Szlachta jeszcze miesiąc wypoczynku :D
0
Zgadzam sie juz klne przed TV na tego gracza ...
7
Na plus: serwery na stronie
Na minus: Rafinha
1
Ludzie ja was nie rozumiem w poprzednim sezonie moeszaliscie z błotem Xaviego, pisaliscie zeby odszedł a jak juz został to macie żal ze na ławce jest i daje szanse Rafinhi i być może Roberto
0
Costa to ma nosa do tych goli :)
0
"Jeżeli się okaże ze Falcao idzie do City to ja się zastanawiam po co tyle gwiazd w jednym zespole skoro mają ich dużo.Dla mnie The Citizens to zbieranina gwiazd gdzie nie ma kolektywu to jest moje prywatne zdanie.A trener nie potrafi dyrygować tym zespołem a dokładnie Pellegrini wcześniej Mancini."
Jak zwykle Real to gwiazd nie ma :)
0
Akurat był wart tej ceny, więc nikt nie musi się na Ciebie spuszczać
1
Liczę na stratę punktów przez Real jutro :)
5
W Spodku, Warszawie itp
1
Kiedy zaczniesz znosić?
0
Jestem zadowolony z losowania. Słaby Apoel, średni Ajax i światowej klasy PSG :) łatwo nie będzie ale trudno tez nie
2
Co jak co, ale wole słabsza grupę niż śmierci bo wiadomo jak to potem jest z kondycja itp :)
0
Mi go strasznie szkoda szczerze mówiąc. Brakować mi bedzie "czarnego" w drużynie :(
0
Losowanie fazy grupowej LM jest jutro czy w piątek?
0
Trzech panowie, trzech :-)
1
Ja coś czuje, że Alvesa przeniesie na PP,PS natomiast Douglas i Montoya bedą walczyć o miejsce w składzie.
0
Bez przesady, ja bym powiedział,że do 22/23 roku życia
4
Wpłać 50 milionów na konto klubu. Myśle, że zarówno kibice jak i zarząd bedą Ci wdzięczni a ty nacieszysz oczy kolejnymi transferami.
0
Boga w to nie mieszaj ;D
0
Po co maja kupować napadziora skoro maja młodych bardzo zdolnych piłkarzy np Kostarykanczyk :)
0
Co z tego, że jest z gimnazjum? Dla mnie może być i z podstawówki byle by się fajnie udzielał, mądrze pisał.
1
Szkoda Neymara. Mam nadzieję, że odpali bo ma ku temu umiejętności odpowiednie. Rafinha pod okiem kolegów rozwinie sie do odpowiedniego poziomu i myśle za rok dwa będzie ważnym graczem. Niezbyt podoba mnie sie gra Roberto. No sorry, ale ile mozna dostawać szans?
1
Internet Explorer?
0
Pedro w jego wieku też grał bardzo dobrze a teraz jest wyzywany od nie powiem jakich