4

Ma do tego odpowiedni wzrost i predyspozycję by stać się czołowym bramkarzem Europy !

0

Jeżeli będzie miał zaufanie ze strony Enrique to jestem pewien, że jego nazwisko nie raz będzie wymieniane w pierwszym składzie.

0

Haha, przepraszam, ale ten tekst mnie rozwalił :D

0

Nooo, można by dyskutować, ale fakt faktem nie można go sprzedać bo póki co nie widzę godnego następcy patrząc na statystyki.

0

W jakim sektorze siedziałeś, że tak rewelacyjne zdjęcie zrobiłeś ?

1

"Wybujał" (chciałem wulgarniej napisać) Ronaldo w każdym z poprzednich sezonów ?:)

0

Powiem to po "twojemu". Spadaj Gimnazjalisto, "elo" !

2

Jakby Pedro grał u nas jak w Reprezentacji to nie powiem, ale Alexis w tym sezonie był o wiele skuteczniejszy niż Pedro "Zapierniczam po nic". Alexis powinien zostać. Nie przeboleje tego, jeżeli odejdzie ....

0

Skąd info ?

4

Co wy macie z tym "wyłącz fife" nie rozumiem was... Ktoś wyraża swoje zdanie i pisze kogo by chciał a wy się bulwersujecie tak jakby nikt z was nigdy nie napisał, żeby jakiegoś piłkarza pożegnać chce po nieudanym meczu. Ludzie opanujcie się bo takie teksty są niesmaczne.

0

Co nie zmienia faktu, że Zubiego to powinni dawno wywalić ładnie mówiąc bo wielu użyłoby wulgarniejszego słownictwa !

21

Osobiście sądzę, że przydałby się ktoś pokroju Mou. Trener z jajami po prostu. Wolę, żeby wykłócał się z dziennikarzami, ale pokazywał, że ma jaja i umie odpowiednio zmotywować.

1

Myślę, że Iniesta zagra na lewym skrzydle, Cesc na środku pomocy i ewentualnie Neymar zmieni kogoś w drugiej połowie.

1

Nie obrażaj drużyny z mojego regionu ! To tylko plotki bo głównie chcą Valdesa zakontraktować...

0

Sorry, jeśli kogoś obrażę, ale ten artykuł to tak trochę po amatorsku napisany :)

6

Te "plusy" za komentarz powyżej wskazują ile osób kibicuje od tego sezonu :D

0

Espanyol zrobi wszystko, żeby Majster nie trafił do Barcy dlatego nadzieja w innych drużynach...

3

Cortois? hahahah zaraz się zsikam chyba :D

0

Wzruszenie odjęło mi mowę ...

0

Co prawda jako kibic Barcy też mam wrażenie, że Real ma jednak największe szanse, za to muszę Ci powiedzieć, że lepiej się "nawąchaj" tego zapachu bo przez następne 12 lat go nie poczujesz.

0

Powiem szczerze, że gdyby wygrali w ostatnim meczu z Atletico 3/4:0 to bym się nieźle wkurzył ładnie mówiąc, bo nie dość, że mistrza miałby Real to jeszcze pewnie przez miesiąc mówiłbym "A w LM to kuźwa nie umieliście tak zagrać"

0

Obyś skończył w piekle...

0

Ja tak samo i źle się z tym czuje ...

0

Te błędy to aż śmieszą :D

18

20 kwietnia >> Bartomeu:
"Przeprowadzi ja Zubizarreta i kiedy przyjdzie na to czas, ogłosimy decyzje"

1 lipiec >> Zubizarreta :
Mamy wspaniałą szkółkę w, której jest wielu świetnych piłkarzy. Nasza kadra jest szeroka i młoda, mamy najlepszych piłkarzy na świecie. Wzmocnienia na ten sezon nie są potrzebne biorąc pod uwagę jak świetnych wychowanków posiadamy.

1

Nie możesz tak mówić, bo ten zawodnik jednak jest obecny na boisku i nie raz potrafił się wrócić.

1

Haha dlatego się nie nastawiałem :) Wiedziałem,że nie zostanie naszym trenerem :D

0

A jeśli to Alkoholik ?:D (bez obrazy)

0

A moje Podbeskidzie zdobędzie Mistrza Polski

0

Ty siebie słyszysz ? Simeone nie ma szans,że obejmie Barcelone. Według mnie zostanie na jeszcze jeden sezon w Atletico i weźmie go jakiś zespół pokroju MU,MC.Na Kloppa też bym się nie nastawiał patrząc na jego poprzednie wywiady na temat Barcy nie wynika,że darzy Barce sympatią. Bielsa to dla mnie trener zagadka,dlatego tutaj się nie wypowiadam. Chciałbym,aby trenerem został de Boer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?