TymoteuszS
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zatkało mnie dosłownie....2
0
Może jako jego fan nie chce, żeby się zmarnował. Mi osobiście bardzo szkoda np Isco
12
W przyszłości strony powinny łączyć sie z kamerami internetowymi i śledzić gałki oczne ludzi czytających artykuły. Dopóki nikt nie przeczyta przynajmniej 50% (połowa odpowiedzi na pytania zadane prze użytkowników jest w artykułach) to nie może dodawać komentarza.
0
FIFA 11 chyba :)
0
Ja byłem, super atmosfera wszyscy cieszyli się nawet jak Lechia strzeliła :) Ogólnie świetnie było
0
Zubi się zagubił i Reus w Atletico ;D
4
Co jak co, ale 4:3 na SB też nie gorsze :)
0
Zapewne dużo bo trzeba liczyć podatki itp, to by kosztowało w kilku do kilkunastu milionów niestety.
0
Podziękowałbym, ale nie jestem wierzący.
0
Ostatnio był artykuł " Barca nie wywiera presji na piłkarzach, aby Ci zmuszali zarząd do sprzedaży. To profesjonaliści" :-)
0
Griezmann został zawodnikiem Atletico
Aurier na wypożyczeniu w PSG i zapewne go wykupią
Cambell sam Wenger powiedział, że pokłada w nim nadzieje
Draxler to jest koszt 40 milionów jak nic
Kroos Real
0
Drewno strzeliło na 3:0 :)
7
To szkoda, że tylko 3 minuty oglądałeś bo to bardzo dobry mecz Alexisa
0
Arsenal! Co? 2:0!!
0
Niestety nie.
2
Czytając ten artykuł mam wrażenie, że redaktor nadal chciałby Masche na obronie...
1
Pedro? Jestem za sprzedażą, ale jeszcze nie w tym roku. Za rok, kiedy przyjdzie Reus myśle, że spokojnie mozna sprzedać Pedro
1
Ten statek szybko nie zatonie :)
0
Wiadomo coś czy tak jak w poprzednim roku będą w Media Markt Steelbooki dodawane do zakupu Fify 15?
0
Czyli Iniesta to też emeryt ?
0
"Nie stać" tylko dlatego, że mają sankcje :)
0
Chyba wszyscy maja uprawnienia :)
3
A co on niby dziś pokazał hym?
0
Piękna akcja :)
0
Munir! Co? 3:0!!!
1
Roberto ! Co?! 2:0!!!!!
0
Muuuuniiir 1:0!
0
A PSG?
2
No i przez Ciebie facet poszedł się posiekać :D
0
I tak sporo piłkarzy juz kupiliśmy. Od dawna nie zrobiliśmy tak dużej ilości transferów w jednym okienku. Musimy sie cieszyć z tego co mamy.