UbranyNaBialo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro całkiem logiczne spostrzeżenie ;)
1
@AmigoBlancos drużyna jako jeden organizm wygląda świetnie, a do tego bardzo wysoka forma indywidualna kilku zawodników buduje tylko morale
7
@cris2706 niektórzy chcą po prostu wymienić się emocjami jako kibice piłki nożnej. Kibic jest kibic a czy biały czy bordowy... Myślę, że to bez znaczenia. Że zrównoważonym człowiekiem zawsze da się wymienić parę zdań na poziomie. Zalecam spróbować zamiast ziać kurwicą na lewo i prawo ;d
0
Rodrygo też w gazie. Dobrze się przygotowali na start sezonu.
0
@Aragorn33 między słowami też jest ukryty przekaz. Podświadomość istnieje ;d
7
@Aragorn33 jadłeś kebsa z ostrym sosem, czy po prostu piecze, że Real jako drużyna w tej chwili to wzór? ;D
2
@Pawel13sz a jednak niespodzianka xD
0
@Worny początki grabieży ze złotych piłek. Łezka w oku;d
0
@kuz obiektywizm ! Propsy
3
@Pawel13sz nikt.
0
@bartas97
I do tego cofnąć ze dwa puchary Europy, najlepiej to po finałach z Atletico, bo nie trzeba będzie zmieniać dużo grawerunku :d
0
@krzysiobyczek
Dlatego Ty ich nie oglądasz :)
3
@krzysiobyczek
W zasadzie w piłce nożnej, według reguł wygrywa ten kto zdobędzie więcej goli. Te wygrane następnie przekładają się na trofea. Real Madryt w ciągu ostatniej dekady zdobył 5 pucharów Europy. Zdecydowanie umieją w tą piłkę:)
2
@Kgorecki2500 jestem zaskoczony, choć nie powinienem. Właśnie otworzyłem oczy na temat mentalności zbiorowej w grupie zwanej Polacy. Zawsze powtarzałem znajomym, że przecież każdy człowiek ma indywidualne cele, ambicje i swoje podejście do życia i wielu spraw. Ale jeżeli chodzi o pracę, to Polak chce tylko odjebać swoje godziny w robocie i jeżeli uda się pracować 4 dni w tygodniu po 6 godzin to świetnie! Ja zdaję sobie sprawę, że niektóre stanowiska są bardzo ciężkie i dają w kość, ale każdy osobiście podpisywał umowę o pracę. Dla mnie sprawa jest jasna. Jeżeli robotę, którą robiłeś w 8 godzin, zrobisz w 2 godziny to idź do domu xD tutaj głównie można zaobserwować hurraoptymizm związany z mniejszą ilością pracy, ale z drugiej strony medalu jeżeli polecą normy w firmie, to i pracownicy polecą na bruk :) polska mentalność - przynieś, wynieś, pozamiataj
0
@Bogan nie bój się. To się ma opłacać :d
1
@Jackazz nikt nie puści walki wieczoru dopóki nie skończy się finał. To by było bez sensu ;d
0
@VeB 1899 112 u mnie
1
@kamiVeB ale Canal Plus 5 normalnie dodali do pakietu. Mi normalnie trybi, już miałem przyjemność oglądać
0
@FC1899Barca kompletna bzdura. Jakbyś miał sklep to co byś chciał? Żeby kontrolowali Ci usługi i ceny?
0
@zodiak_10 każdy chce grać z najlepszym, dlatego jak Mbappe zostanie to Leo podejmie decyzję, że też zostanie
1
@SeWo77 zawsze był obiektywny, z tym że dekadę temu to Barcelona była jednym z najlepszych klubów na tej planecie i obiektywnie cisnął Real na co zasługiwali :) fortuna kołem się toczy
1
@koksik2700 uczęszczałem na psychoterapię. Poszedłem do Beaty w celu pewnych zmian w życiu na których mi zależało i wypracowaniem odpowiednich automatyzmów dla łatwiejszego funkcjonowania. Przeszedłem psychoterapię, która polegała od początku na opowiedzeniu swojego życia od dzieciństwa i stosunkach z ludźmi którymi się otaczałem. Następnie spowiadałem się z tego co robię na bieżąco i co chciałbym konkretnie zmienić a także czego oczekuję od życia i co chcę osiągnąć. Beata podpowiadała mi różne rozwiązania ale nic mi nie kazała. Potem ja mówiłem co zrobiłem i co czuję. Psychoterapia składała się z sesji, na które chodziłem mniej więcej 2 razy w miesiącu, ponieważ pracowałem w delegacji. Jestem zadowolony z efektów i polecam taki proces każdemu kto chce pracować nad rozwojem osobistym.
2
@masq Joker zniszczył system. Tragizm postaci ukazany perfekcyjnie na tle dzisiejszego świata. Do obejrzenia niejednokrotnie
0
@BlackBeatle ziomek nie daj wciągnąć się w tą prowokację. Dla mnie zmiażdżyłeś tą debatę, i powie to każdy obiektywnie myślący człowiek. Twoja argumentacja z odzwierciedleniem w rzeczywistości kontra niektórych opinie... opinia to nie argument. Ja nie mam problemu, żeby przyznać, że Barcelona za Pepa grała najpiękniejszą piłkę w historii futbolu, sam byłem zachwycony, ale jeżeli ktoś nie umie pogratulować przeciwnikowi sukcesu, to taka wymiana zdań chyba nie ma sensu. Jak ktoś potrafi napisać Ci "wrócimy do rozmowy na poziomie" to oznacza, że musisz poczekać aż ten ktoś wejdzie na Twój poziom debaty. Nie wiem skąd u ludzi bierze się taka zawiść, ale chyba nie chcę wiedzieć. Gratuluję merytoryki i mówię, nie daj się prowokować. Pozamiatałeś ich pod dywan :)
1
@Rust_Cohle pozamiatane xD
0
@draxidox na zaladno lounge możesz trafić na sztos promocje. A jeżeli chodzi o Lacoste to trzewiki są perfekcyjnej jakości
1
@draxidox Lacoste. Jeżeli szukać to Zalando lounge
3
@Deeespacito chociaż dookoła wszyscy już posnęli
0
@Herato Rafael Marquez
0
@trolownik tak, to powietrze dostaje się między kości i przy odginaniu ciśnienie je wypycha