UbranyNaBialo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr bojan. Nie wiem dlaczego ale bojan
0
@danio1899 @Kapitan hawk @arasz1819 panowie bachor Was prowokuje a Wy łykacie jak pelikany xD zluzujcie, niechaj się pochełpi trochę. Zaiste nawet nie pamięta finału z Lizbony, więc nie wie co to pokora
0
@AmigoBlancos ponadto Manzano perfekcyjne zawody dzisiaj
0
@arasz1819 prawda, że przegina. Oczy krwawią od tego
0
@AFA90 ja nie widzę dużej różnicy między 4k, a HD xD
0
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
Partidazo
1
Ależ siada dzisiaj z dystansu < 3
0
@sieniu dziękuję. Ja akurat poluję na prześcieradła dzisiaj, wszakże jestem fanem. Sprawdziłem stronki od kolegi pato i ten hasegoal wygląda dobrze. Nie było ścinek i jakość sztos. Zobaczymy jak w trakcie meczu, a telefon najwyżej prześwietlę pod kątem wirusów jak wrócę do domu :)
5
@FC1899Barca czy ktoś zgłosił to do prokuratury? Donald Tusk został zgwałcony
1
@pato1234 na live muszę się logować a nie chcę. Ale ten hesgoal faktycznie trybi i to w bardzo dobrej jakości zważywszy na fakt, że lecę na smartfonie. Dziękować dobry człowieku < 3
0
@pato1234 te witryny nie są bezpieczne :(
0
@sieniu jesteś zadowolony z tej apki? Jest za free?
0
@AdamaTraore ale sęk w tym, że nie wiem gdzie szukać meczu :D płacę za pełne pakiety z dekoderem Canal Plus 4 k super ultra HD 8 k pro, ale leżę w szpitalu i nie wiem gdzie szukać takich przyjemności jak mecz na żywo w internetach @pato1234
0
Nicola Zalewski dzisiaj od początku meczu w Romie. No proszę
0
Z powodów zdrowotnych zmuszony jestem oglądać mecz na telefonie. Nigdy tego nie robiłem. Jakieś sugestie? :(
1
@Sau_Ron militao alaba
16
@Colon nooo ładnie go zgwałcił
0
@Kapitan hawk z tego właśnie powodu, że nie jestem dzieckiem, nie mam zamiaru prześwietlać profilów użytkowników :D pierwszy raz spotykam kibica Basków, także mój błąd i zwracam honor ziomo :)
1
@agaFCB efekt mistrzostwo świata. Picasso tatuaży
0
@Kapitan hawk Ależ ja nie jestem dzieckiem ziomo :D dla mnie rozrywką jest takowa mentalność i tyle. Dodatkowego śmiechu dodaje fakt, że San Sebastian siedzi na plecach Barcelonie :D to nie znaczy, że mam problem z Twoją osobą, na luzie mordo :)
0
@Kapitan hawk o następny :D muszę być na bieżąco z komentarzami po godzinie 21. Przewiduję dużo uśmiechu na twarzy :D
1
@panczo kąciki ust po przeczytaniu Twojego komentarza uniosły mi się ku górze :D
0
@mkord co z tego, że Legia generuje pieniądze jeżeli idzie to wszystko jak krew w piach, a poziom sportowy spada z każdym rokiem. Drużyny zza dupia mają większy prestiż w Europie niż Legia Warszawa. To jest żałosne. Jeżeli Legia się utrzyma ale kolejne sezony będzie na dnie Ekstraklasy to też będzie miało odzwierciedlenie w finansach ligi. Także jak kolega @william_wallace zauważył, na najwyższym szczeblu powinny być drużyny, które na to zasługują a Legia przynosi wstyd od lat i tyle. W meczu z Realem w Lidze Mistrzów doprowadzili nawet do sytuacji, w której mecz toczył się przy pustych trybunach... Mięli szansę na duży zastrzyk gotówki, ale nie wyszło
0
@MarioVeB! Tutejsze forum jest petarda. Można tu natknąć się na sporo osób dojrzałych emocjonalnie i wymieniać poglądy oraz doświadczenia na naprawę dobrym poziomie. Są też tacy ludzie jak kolega wyżej, którzy po prostu mnie bawią i tyle :) nic do niego kompletnie nie mam, ale jego mentalność powoduje u mnie śmiech :D
0
@mkord no tak oczywiście :) a bez reformy to bez znaczenia kto majster. W ciągu ostatnich 30 lat jeden raz polska drużyna awansowała do Ligi Mistrzów, także bez znaczenia czy w eliminacjach zagra Legia i jak zwykle odpadnie, czy Grom Powodów i też odpadnie :) tu trzeba reformy a bez tego co za różnica czy nasza Liga będzie na 35 ( nie wiem dokładnie na którym jest aktualnie ale szura po dnie) czy na 50 miejscu w rankingu. Ciągle spadamy zamiast iść w górę
0
@AdiKingu96 proszę, bądź na bieżąco z komentarzami podczas meczu < 3 a ja już wstawiam popcorn xD
0
@mkord naszej lidze jedyne co się opłaca to gruntowna reforma szkolenia. A czy mistrzem będzie Legia Warszawa czy Huragan Hrubieszów to bez znaczenia
3
@Bykunn pomysłodawcą Polak rodak
0
@Kitek1640 pomyliłem się. Ty potrzebujesz psychologa na już :D
1
@tbas i to jest zdroworozsądkowe podejście :)