0

@tristan87 mecz oglądało się po mistrzowsku, dawno nie byłem tak rozemocjonowany podczas meczu. Przy 3 do 0 to nawet już nadzieja spadła mi do minimum.

1

@WarioWep nie ma co gdybać co by było gdyby. Historia została napisana i nie da się jej zmienić Cristiano i Karim to był fenomenalny duet

0

@AmigoBlancos mecz na dużym spokoju w wykonaniu Realu. Podobało mi się dużo sytuacji bramkowych i dzisiejsze rotacje, niemniej jednak nie należy zapominać, że Getafe nie postawiło wysoko poprzeczki

0

@Mbdf27 myślę, że Cristiano może się odpalić. Wiosna to jego okres na formę

0

@Rust_Cohle Huawei mate 20 pro. Poniżej 1500 kupisz. Zadupca jak pomylony, świetny aparat. Flagowiec sprzed 3 lat bodajże. Użytkowałem go przez 2 i pół roku i ani razu nie narzekałem

1

Marzec. Cristiano się odpala

1

Pogba łysy xD a to dobre jest

4

Cristiano co zadupcył widły

1

Ale Milik z dubletem i to cieszy :)

0

@arasz1819 poczetino xd

0

@Kondziubarca i haland na zamiennika lewego :d

0

@PatrychoO haland jest ruchem, który wzmocni każdy zespół na tej planecie

1

@VamosRakieta wzdłuż linii bramkowej nawet xD

3

@talizmo szejk myślał, że to koza. Wiadomo co chciał z nim robić

2

Dzisiaj będzie komunikat rady polityki pieniężnej, pewnie dlatego złoty się umocnił, bo można spodziewać się podniesienia stóp procentowych. Jeżeli tak się stanie to złoty umocni się jeszcze bardziej. Ale to tylko chwilowe, bo za miedzą jest wojna

1

@19Riki20 nie sugeruj się jednym dniem spadku. Korekta zawsze się zdarza. Myślę, że dobrze wyznaczyć sobie granicę kwoty za euro i wtedy działać :)

1

@Shadow23FCB Everton gra taką kupę, że oczy szczypią, kiedy są przy piłce. Ale przyjemnie ogląda się taką goleade. Myślę, że totki jeszcze ze dwie wcisną. Everton wygląda fatalnie

1

@John_Doe racja. Dziękować

0

@Dundersztyc platforma kozak. Obnaża głupotę ludzi, jak przy współpracy można byłoby przeżyć

3

@Kondziubarca 10 gniewnych ludzi. Mistrzostwo świata.

Edit. 12 gniewnych ludzi.

0

@cris2706 myślę, że zamiast podejmować ryzyko warto poczekać do jakiegokolwiek rozstrzygnięcia i zacząć sprzedawać euro

1

@pioz123 Wybacz, nie zauważyłem sarkazmu :d dobrze czytać głos rozsądku. Oby nam się.. :)

0

@pioz123 no ale to właśnie nie ma sensu. Wychodzi na to, że rezygnujesz z części swojego życia w imię zachowania gotówki. Siła nabywcza pieniądza mocno spadła i co to za brak odczucia inflacji, jeżeli za 100 zł wcześniej do pracy i z powrotem jeździłeś tydzień, a teraz 5 dni? Myślę, że masz błędną logikę. Idąc tym tokiem myślenia, to można się na rower przesiąść

0

@Rust_Cohle jaki to ma sens, skoro jeżdżąc tyle samo kilometrów, na przykład do pracy, będziesz musiał zatankować za kolejną stówkę kilka dni wcześniej :(

0

@Firestone biorąc pod uwagę 26 meczów tego sezonu Real jest najlepszą drużyną w lidze :D

0

@Borry czibo kurła < 3

0

@zaiks Po Twoich wypowiedziach widzę mentalność na poziomie mojego młodszego brata. Rocznik 2005. No cóż :( chyba, że faktycznie jesteś tak wiekowy i jesteś po 60-tce, czy coś koło tego. Wszakże na starość rozumu chyba też ubywa xD

1

@Kapitan hawk jesteś strasznie spięty :)

0

@David_Beckham akurat Casemiro byłby niezbędny w tym rewanżu

0

@AmigoBlancos ja też jestem zaniepokojony rewanżem. Na szczęście gramy przy Concha Espina 1, więc trzeba liczyć też na kibiców. Do bramki Camavingi dzisiaj myślałem, że Real ugra max remis. Na szczęście Sociedad siadło z tym że z PSG nie będzie tak łatwo tworzyć okazje. Optymizm na Ligę Mistrzów chowam do kieszeni ale nadzei na awans nie porzucę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?