UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uzbeki wracajo!!
1
Karne za proste. Sieknie dwie z dystansu
1
Rozmawiają dwaj psychiatrzy:
- Wiesz co, mam rewelacyjnego pacjenta. Cierpi na rozdwojenie jaźni.
- A co w tym rewelacyjnego?
- Obydwaj mi płacą.
3
@Popitek12 lucek z Jowita?
0
@barcuśl nie sraj żarem małolat
9
Ojciec odbiera pociechę z przedszkola. Nagle zwraca sie do opiekunki:
- Proszę Pani, ale to nie jest moje dziecko!
- A co za różnica i tak Pan jutro je przyprowadzi.
0
@MessiForeverTheBest i sru na trawnik za stadionem
4
Żyjesz pełnią życia, cieszysz się przygodami, śpiewasz, tańczysz w deszczu, radujesz się każdą chwilą, po czym dowiadujesz się, że to jest alkoholizm...
0
@BojanKriKicz wołaj, może przyjdzie
0
@Pawlak1992 ok, Francja- Senegal, wtedy jeszcze nie było że gospodarz otwiera
0
@Pawlak1992 w drugim meczu otwarcia*
0
@NeyM 2:1 izi typ
7
Jak opłacę ZUS, NFZ, czynsz, media, mam na czysto 1800 zł.
- Też mam na czysto 1800.
- Też prowadzisz działalność?
- Nie, 800 plus i zasiłki. Czynsz i media opłaca mi gmina oraz opieka. To co idziemy na piwo?
- Nie mogę, spieszę się do pracy.
0
@martusiaaaa mieszka na Syberii. Co się dziwisz
1
@Spider_Man od roku wstaję na 3 i nadgodziny. Kwestia przyzwyczajenia
2
1
@Bernard777 jak nie było płacone na czas wcześniej to jak najbardziej
1
@Roobo no to koniec kariery
0
@Colon Cobolli łoi Saszke
0
@LAMC_10 rusko-niemcowi się zagotuje czajnik. Włoch w 4 setach
6
@L4ngusta zaaplikuj 100 ml zimnego 40% roztworu
0
@Nazio_87 w Kielcach to tylko piździ. Lublin top
0
@FcPortoFan1999 na całej linii
0
4.5 kurs na Maję, będzie spadać gwałtownie
0
@tbas akurat obie pierwszy raz w finale szlema. Maja może, nic nie musi. Robotę wykonała aż nadto
0
Kończymy ! Ogień
1
@LAMC_10 nie odpuści, bo na front ja wyślą
4
Ruskiej czajnik się gotuje
3
Maja jesteś Wielka!!!
8
Maja kończ teraz tą ruska kure