5

Origi na pół roku przed końcem rozwiązał kontrakt z Milanem. Od 1.5 roku nic nie robił, tylko pobierał pensje (bo nie chciał się dogadać wcześniej). Niesamowita kariera 4 lata grzania ławki w Liverpoolu, 3.5 roku brania pieniędzy za Nic w Milanie. Ostatni sezon gdzie regularnie grał w piłkę to 17/18 i Hoffenhaim. I to właśnie ten Origi strzelił nam chyba najbardziej bolesną bramkę w XXI wieku.

8

Yamal podobno bez formy, a kończy rundę z 9g/11a w 20 meczach. Strach się bać jak w tej formie będzie xD I co ważne z tych 20 meczów tylko 5 zakończył bez gola lub asysty.

0

W drugą stronę karny 100 procent

3

Stary dobry Real bez księcia Paryża. Jak dobrze, że go Perez ściągnął.

2

Teraz ze Slavią i Kopenhagą trzeba bilans bramkowy naprostować i 16 punktów powinno dać top 8.

3

Powrót Zidane lub Klopp z emerytury, Real z Xabim przerabia to samo co z Solarim, Lopeteguim czy Benitezem. Tylko Zidane i Ancelotti to dźwignęli, nawet Mourinho tak średnio dał radę w swoim prime, a teraz jeszcze tam aż kipi od ego.

1

@Tomaszekkkkk Tylko tutaj wpłacam maksymalne 10457 zł i 3300 zaoszczędzam z rozliczenia. U brokera takiego zwrotu nie ma.

0

Koniec roku zaraz, czas rozliczeń znowu w rozliczeniu będę mieć z 10 koła do zapłaty. Czytałem o IKZE zakładał sobie to ktoś lub interesował się głębiej? Brzmi tam wszystko bardzo dobrze, nawet dla tego 2560 zaoszczędzonego podatku warto chyba.

0

@Rifek A tego progu na 140 rudy oszust nie przyklepał z ustawy prezydenckiej?

1

Karniak dla Realu po kursie 1.01 xD

0

Ciężki bój z Villarrealem będzie o mistrzostwo w tym sezonie.

6

W pomeczowych komentarzach czytam, że Yamal bez formy i na ławkę go trzeba posadzić, bo nic nie daje. To niech on w tej lidze do końca sezonu będzie dawał tyle co w 10 meczach to skończy z jakimiś 17 golami i 25 asystami jak utrzyma średnią liczb xD

0

@MessiForeverTheBest Było, dzisiaj też było, wszystkie te mecze na styku.

1

Ile znaczy trener. W tamtym sezonie Milan był pośmiewiskiem w defensywie, tracili worek kuriozalnych bramek, przyszedł Allegri i ci sami stoperzy z topką nie tracą bramek. Milan z top9 bilans 6-1-0 (z Como nie grali jeszcze i pechowy remis z Juve gdzie Pulisić nie wykorzystał karnego). Za to strata punktów z dwoma beniaminkami i Parmą.

0

Maignan znowu w wielkiej formie, raz wybronił mistrzostwo Lille, raz Milanowi, potem trochę zjechał poziomem, kontuzje, błędy, ale w tym sezonie znowu jest kotem.

1

@MessiForeverTheBest Tak, Stoch był bardziej kompletnym skoczkiem i przede wszystkim dzięki IO jego karierę trzeba oceniać wyżej.

4

Skoki się zaczynają więc standardowy temat kto był lepszy Stoch czy Małysz. Karierę zrobił większą Stoch (oczywiście przy dużo lepszych warunkach jakie nastały po Małyszu), ale takiego fenomenu popularności jaką miał Małysz nikt nie przebije. Wtedy wszyscy byli głodni sportowych sukcesów, a większość miała 5 kanałów i co tam leciało to każdy oglądał, nie jak teraz gdzie od platform jak Netflix, przez YT, 200 kanałów w TV po tiktoki i inne wymysły czym ludzie czas zabijają. Za dzieciaka Małysz do obiadu w weekend to była świętość i raczej w tych czasach to jest nie do powtórzenia.

22

Troy Parrott co gość za przerwę na kadrę ma. 2 gole z Portugalią, 3 gole z Węgrami i w ostatniej minucie dający baraże.

3

Weekend i żabki na Mokotowie widać ile tej patoli z Ukrainy i innego Uzbekistanu w Warszawie, motłoch.

0

@Rifek Dokładnie, a oni bilans bramkowy (a to się liczy) mają +19, a my +6, czyli przepaść. Gdybyśmy dzisiaj wygrali (a zremisowali w Finlandii) to byśmy byli 1. Przy 2 remisach z nimi i tak Holandia wygrałaby grupę bramkami.

1

W sumie dobrze, że ten nieudacznik Probierz nie umiał zremisować w Finlandii, bo po tym meczu byłby naprawdę ogromny niedosyt, że tego nie wygraliśmy i nie zrobiliśmy bezpośredniego awansu.

4

Malta prowadzi z Finlandią na wyjeździe, czyli 2 miejsce pewne. Aż szkoda, że ten nieudacznik Probierz nie umiał tam chociaż zremisować to by były emocje o bezpośredni awans z Holendrami, a tak to sparing.

2

Legia powinna strzelić 4, 5 goli i już dawno zamknąć mecz. Nie wiem jakim cudem to przegrali, banda patałachów.

2

28-letni Brazol z 1 golem w La Lidze... No z napastnikami to my będziemy za chwilę w ciemnym tyłku, gdzie te czasy gdzie na kadrę przyjeżdżał Lewy z Bayernu, Piątek z Milanu i Milik z Napoli.

1

@NeroTFP1 Oczywiście, że to generalizowanie, ale jest cała masa nauczycieli co mają wywalone. Dyktują z książki czy jakiegoś swojego zeszytu, testy gotowe online (nawet sprawdzać nie trzeba), chociaż wiedzą, że dzieciaki jadą na chat GPT. Zero pracy po pracy. Sam pamiętam w liceum nienawidziłem niemieckiego ( i nauczyciela od niego), do odpowiedzi nawet nie wstawałem. Znalazłem na chomiku jego testy gotowe i tak 3 lata przejechałem razem z połową klasy. I przecież nie jest idiotą dobrze wiedział, że te testy gotowe mamy, z wszystkiego innego pały, a z testów same 4-5, a i tak był zbyt leniwy, żeby coś zmienić.

10

Na Xie stały temat o zarobkach nauczycieli, którzy płaczą, że im mało. Babka wkleiła swoją wypłatę (pomniejszą o drugim próg podatkowy) i w komentarzach pisze, że ma drugi etat gdzie zarabia 2 x więcej. To mówi wszystko o ciężkości pracy nauczyciela i ich 18 godzin w tygodniu skoro ma czas wyrabiać drugi etat...

2

Nie wiem czy dało się podjąć bardziej durną decyzję przed startem sezonu niż dla ratowania rejestracji puszczenie szefa tej obrony do Arabii.

6

Milik bis, czyli już mu pewnie tylko powrót do Lecha zostanie.

1

Real pobije jakiś rekord świata w karnych. Ile oni już mieli w tym sezonie? Z 15?

5

Wojtek jako rezerwowy to złoty bramkarz, atmosferkę w szatni dzieciaków zrobi, młodemu pomoże, a jak trzeba wejść do bramki to dalej da wysoki poziom. Szkoda, że reszta naszej ławki tak dobrze obsadzona nie jest...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?