1

Śmieszy mnie te pokolenie Z, oni by chcieli od razu bez żadnego doświadczenia w pierwszej pracy dostawać 10 tysięcy podstawy ze służbowym samochodem, bo ona zna angielski (rzeczywiście w tych czasach niesamowity wyczyn).

10

Sędziowanie w LM pod Real to jest nieśmieszny zart, rzygać mi się już chce od tego klubu. Nawet z Kazachami sędzia musi pilnować wyniku.

1

Ale ich Włosi bez mydła pojechali

11

Chciałem obejrzeć trochę tego Realu, ale znowu jak w LM tylko włączyłem i penalty for Real Madrid xD Ten Makembe to z samych karnych ze 40 strzeli xD

1

A o co oni się kłócą? Co im w tym golu Levante nie pasowało, że takie protesty? Psychiatryk.

4

@Laminedependencia Penalty to są tylko for Real Madrid.

4

Nie wiem jak można tu było podyktować karnego, niesamowity druk aspengera Przybyła. Gość go powala łokciem, piłka spada mu na rękę i karny. To nawet Real takich nie dostaje xD

5

Ale Przybył znowu gotuje przeciwko Legii, przecież tam ewidentnie łokciem go Arsenić odpychał xD

0

Spokojnie Chelsea już bacznie przyglada się zawodnikom Brighton zimą ugotują kolejne 4 transfery od nich.

0

Obudźcie jak będzie penalty for Real Madrid.

14

@BorzyKrzys Trochę to zabawne w tej lewicowej Europie gdzie oni głoszą hasła o wolności i tolerancji, a ciągle wprowadzają tylko kolejne zakazy, nakazy i tolerują tylko jakieś kompletne odklejenia i oczywiście najeźdzców i ich obyczaje, bo jak jesteś białym chrześcijaninem i zakładasz normalną rodzinę w Europie to jesteś bleee.

11

Pamiętajcie w życiu są pewne tylko 3 rzeczy. Śmierć, podatki i penalty for Real Madrid.

4

Mbappe to z samych karnych w tym sezonie ze 30 goli strzeli, to się robi chore. Barcelona, żeby dostała karnego to trzeba komuś nogę złamać ci co mecz.

2

Karny za coś takiego? To już jest obrzydliwe z tymi karnymi dla nich.

2

Jak chorym klubem zrobił się Raków to najlepiej pokazuje transfer Struskiego. Milion euro za niego dali, wiadomo, że gość do rozgrywana co chce piłki, niekoniecznie do ciężkiej roboty. Dali go Papuszynowi, nie zgłosili do LK i ściągając w lipcu w sierpniu chcieli wypożyczać. Ogólnie Polscy młodzi piłkarze, którzy idą do Rakowa to im raczej na rozwoju i karierze nie zależy, tylko na kasie.

3

@Konradowskyy Absolutnie odejść, placek obecnie najbardziej przepłacony piłkarz w tej kadrze.

0

Tymczasem Lucas Piazon z pierwszą asystą dla Wieczystej. Ciekawe jak wejdą do ESA jakich piłkarzy będą w stanie do Polski sprowadzać.

0

Co ten Raków znowu gra, chyba koniec Papuszyna. Wszyscy na stojąco, nikt nie biega Górnik w strzałach 11-0...

3

Co się z tymi Włochami stało, 2002 rok ostatni wielki turniej Maldiniego przecież tam na każdej pozycji mieli gwiazdy. I na koniec te skręcenie ich przez sędziów z Koreą. Bardziej napakowana gwiazdami była chyba tylko Brazylia w tamtych czasach.

1

Przecież nawet jak nie spalony to i tak Wiśniewski w piłkę trafił.

6

Połowy nie znam, Niemcy muszą chyba do Cezarego Kuleszy zadzwonić po tajniki szkolenia.

0

Kamiński oddaj Robercikowi tego gola złodzieju xD

0

@FcPortoFan1999 Przed Holendrami byłyby lepsze emocje, że przy wygranej awans bezpośrednio.

0

Nie dość, że za Probierza przegrali z Finlandią to jeszcze u siebie na Litwie i Malcie zrobili tylko +3 bilans bramkowy. Holandia ma +11 więc raczej nie da się tego dogonić, a niestety w eliminacjach decyduje bilans bramkowy, a nie bezpośrednie mecze, czyli raczej po dzisiejszym dniu wszystko jasne. Holandia z 1, my z baraży. Nawet jak z nimi wygramy w Polsce.

1

Kiedy ostatnio Lewandowski w kadrze dostał piłkę gdzie wyszedł sam na sam?

1

Co prawda nie oglądam Bundesligi, ale ja połowy składu Niemców nie kojarzę. Te wyniki to przypadkowe chyba nie są, dziadek Gross w środku pola? Ten Gross co lata w Brighton grał?

5

Jedziesz Robercik, jeszcze 14 do setki.

1

Luka luźne 22 punkty w I kwarcie, Słoweńcy z Włochami prowadzą 18 punktami i chyba najnudniejszy mecz 1/8 się szykuje.

7

I Gruzja wysyła mistrzów Afryki do domu. Porażka europejskich drużyn gdzie nie ma żadnych białych zawsze cieszy. Shengelia świetny mecz, a Francuzi cały mecz pałują za 3 ze skutecznością 6/35 xD

0

Francuzi to jeszcze w cokolwiek mają białych sportowców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?