2

@Ojciec5tkidzieci W Chelsea już im 60 piłkarzy w kadrze nie mieściło to sobie kupili rezerwy w Ligue1.

4

Ten świr matematyk co twierdził, że wybory sfałszowane i był idolem silniczków dostał 1.5 mln zł od rządu Tuska? No niemożliwe. Przecież to jest chore, że tu człowiek bierze hipotekę i musi na to zapieprzać uczciwie całe życie, a ci na lewo i prawo rozdają miliony cwaniakom.

https://x.com/WaldemarKowall/status/1954620637445583263

0

@mkord I myślisz, że to nie jest dla wybranych i sam byś złożył wniosek, że chcesz 540 tysięcy na ekspres do solarium i byś je dostał?

0

@Starrk Ja nie mówię, że bym chciał takiego ustroju, ale w takich konkretnych sytuacjach żałuje, że go nie ma. Kraść to jedno, ale jak w Chinach wpadniesz to nie ma zmiłuj, po Tobie, a tutaj się jeszcze śmieją wszystkim w twarz.

17

Buta i arogancja tego rządu jest porażająca. Złapali ich za rękę na wyprowadzeniu 1200 MILIONÓW, a ta w telewizji mówi, że połowa jej rodziny i znajomych dostała. Nawet się z tym nie kryją, że większość tych pieniędzy poszła do ich rodzin i znajomych.

Łącki który się nie bawił w tańcu i 3 dofinansowania przyjął na ponad milion za to wyskakuje z tak pogardliwym tekstem w stronę wszystkich Polaków.

Przy takich akcjach człowiek żałuje, że nie ma u nas systemu jak w Chinach gdzie teraz klękaliby przed narodem na kolanach i prosili o wybaczenie.




4

@Roobo Przecież Tusk mowil, ze to tylko 0.6 procent całego KPO wiec śmieszne 1.2 mld . Tyle mozna rozdać znajomym, nie ma problemu.

2

Czyli nawet nie trzeba miec gdzie pływać, żeby mieć restauracje i dostać pół miliona na zagłówki xD Skala tego złodziejstwa jest kosmiczna, a pan wiciminster wychodzi i mówi, ze spokojnie te 1.2 mld to tylko pół procent KPO, strach sie bać co wypłynie dalej.

2

O, ta jest najlepsza pol miliona dostała za to, że się Małgorzata Kurkowska nazywa. Mogłaby chociaż napisać kogo rodziną z PO jest xD

1

I cyk, pół miliona na ekspresy do solarium. No, ale są mobilne więc na pewno jakies bardziej ekologiczne.

https://x.com/KubaSzlendak/status/1953729571339251877

10

Jak zawsze w tym kraju wszelakie dofinansowania to miliardy wyprowadzane z publicznych pieniędzy. Tusk powinien sie natychmiast podać do dymisji.

https://x.com/ProfesorPingwin/status/1953742122009415794

0

@FcPortoFan1999 Próbowali z mini Papszunem, czyli Szwagrą. Może czas zamiast zespołu topornych kołków zbudować coś co gra w piłkę?

0

Ten Świerczewski to mógłby w końcu zatrudnić innego trenera niż Papuszyn. W tamtym sezonie wydał 5 mln euro, w tym już 8.5 mln euro na jego zachcianki co jak na nasze warunki kosmos, a co mecz dostaje takie dziadostwo.

4

Pięknie Legia sobie siły rozplanowała na te cyrpyjskie piekiełko, zaraz się jeszcze położą, odcięło ich całkowicie.

3

Niewykorzystane okazje z I połowy się mszczą. Teraz to oni już walczą o to, żeby jeszcze chodzić, a nie grać w piłkę. Tak samo miało Celjce, odcięło ich cypryjskiego piekieło pogodowe.

5

W tej Chelsea to oni sobie pięknie w FMa grają. 15 wróciło z wypożyczeń, 8 następnych kupili. 9 sprzedali, 15 następnych wypożyczą, żeby wartość rosła. No kto grając w FMa tak nie robi.

0

@Lucyffffer1922 Slavia to już jest półka Crveny, Bodo (tamte jeszcze nie) też. Jak Dobrasz po 7-1 z Islandczykami mówił, że Lech dał przekaz całej Europie, bo reszta w tym Crvena wygrała tylko 1 bramką (na Gibraltarze) nie rozumie, że na tym polegają eliminacje. Crvena wczoraj wam właśnie pokazała przykład pragmatyzmu gdzie nie grając nic wielkiego wypunktowała was. Lech też przecież za Broma Bodo eliminował i tam też był defensywa i nie pozwolenie im na nic, tutaj tak na wesoło się nie da nikogo poważnego przejść.

1

Tak patrzę w skrócie jak ten Lech bramki wczoraj tracił i nie, tak się nie da eliminacji przechodzić. Polski klub musi grać pragmatycznie, Crvena to nie jest jakaś potęga, ale piłkarsko są lepsi więc trzeba pomysłu. Czesiu Michniewicz eliminował Bodo, Slavię i minimalnie przegrywał dwumecz z Dinamo z Kacperkiem Skibickim na skrzydle i Hołownią w obronie. Szwagra z Rakowem eliminował ten nieszczęsny Karabach dla polskich klubów co sezon wcześniej zlał Lecha 5-0 w el. do LM, potem mistrza Cypru i minimalnie odpadł z Kopenhagą. Tutaj Lech chce grać swoje i się skończy wesołym 2-7 w dwumeczu i pewnie podobnie z Belgami w LE. Zmarnowana szansa. Eliminacje są po to, żeby je przechodzić. Grasz 6-8 meczów co tydzień i nie ma miejsca na wpadki.

0

Crvena u siebie jest znacznie mocniejsza skończy się w tym dwumeczu jakieś 8-2 i ta sama Crvena w fazie ligowej LM zaliczy 8 razy w łeb, także z czym Lech do tej LM chce startować?

2

Nie wiem kto to jest, ale dobry ten Sasak.

1

Tutaj Genk i Dynamo Kijów ciężcy rywale, ale reszta na spokojnie do ogrania gdzie realna szansa, żeby Legię i Lecha mieć w LE. Chociaż ze względu na ranking to najlepiej jakby wszyscy wylądowali w LK. Taka Legia w ostatnim sezonie w LE gdzie w eliminacjach ogrywała Bodo i Slavia, a w grupie Leicester i Spartaka do rankingu dopisała sobie 4 punkty, a za poprzedni ćwierćfinał LK aż 15.5 Jest spora różnica.

0

Ten system przejmowania współczynników jest absurdalny. Legia jak pokona Larnace to dzięki swojemu współczynnikowi będzie rozstawiona w IV rundzie el. LE, a jak przegra to nie będzie rozstawiona w 4 rundzie el. LK. Za to jedynym zespołem rozstawionym w IV rundzie el. LK może być Raków, którego współczynnik ledwo starczał na rozstawienie w 2 rundzie, ale przejąć może współczynnik od Żydów.

24

Pierwszy raz w historii wszystkie 4 polskie zespoły wygrały wszystkie mecze i zameldowały się dalej. Już ten tydzień temu 3-1-0 było wyrównanie najlepszego wyniku.

0

9 dwumecz eliminacyjny Legii wygrany z rzędu. W tym ze Slavią, Midtyjiland, Austrią, Broendby i teraz z Banikiem na żyletki. Chociaż tutaj dwumecz podobny jak z Austrią będąc dużo lepszym emocje na własne życzenie.

0

No tego czeskiego kołka w lewą stopę Wszołek nie kopnął, to kołek ku**wa kopnął jego prawą nogą.

0

Wiedziałem, że z dupy stracą na 2-2, niesamowite dwumecz powinien być zamknięty kilkoma bramkami i sami sobie ciągle w kolana strzelają z tymi kołkami xD

1

@Stinger_ Toć jeszcze Rajović przyszedł za 3 mln euro.

1

Jak Legia nie strzeli na 3-1 to te czeskie kołki wcisną dupą w 94 minucie po wyrzucie z autu na 2-2.

1

Te akcje Legii naprawdę z polotem, teraz nic nie odwalić pod własną bramkę, bo ten Banik to naprawdę takie fizole, że zęby trzeszczą od ich gry.

0

@Piotrek1993 Feio go odstrzelił, ten przed sezonem swoj sztab wziął i trenował nawet na wolnym i wrocil ten Nsame z Young Boys.

0

Nie no jak Legia odpadnie z tym Banikiem będąc piłkarsko dwie półki lepsi to będzie kompromitacja. Połowa, która powinna się skończyć jakieś 4-1, a znając życie jakaś znowu głupia strata, kontra czy SFG i się zrobi zaraz 0-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?