1

Piękne odrodzenie, rok bez wygranej w turnieju i nagle roznosi Wimbledon gdzie wielu ekspertów twierdziło, że przy jej stylu gry to jest jedyny Wielki Szlem, którego nigdy nie wygra.

0

@Rastafarnianin No tak, bo jak jest 30 stopni to jest klimat, jak u nas cały czas jest zimno to jest pogoda. Dobrze, że mamy papierowe słomki i nakrętki, które nie odpadają z butelek to będzie lepiej lewackie świry.

5

Ta planeta przesadza już z tym zapłonem. W czerwcu 2 dni ciepła, w lipcu 4, połowa lipca trzeba w kurtkach chodzić. Ewidentnie trzeba jeszcze więcej zakazów, nakazów i podatków klimatycznych.

7

Szkoda, że łysy z gwizdkiem zabrał nam epicki finał LM.

2

Zostawcie ich, oni mają po 5 lat xD

1

W ligach top5 jedynym piłkarzem z pola, który jest absolutnie podstawowym zawodnikiem swojego zespołu jest Lewandowski. Do tego Cash, ktory wiadomo, że nic wspólnego z polskim szkoleniem nie ma. Kawior, Zalewski, Zieliński fajne kluby, ale tylko rezerwowi. Może Kamiński po transferze bedzie grać więcej niż w Wolfsburgu. Wszyscy akademie, szkolenie, a zaraz wrócimy do czasów kadry Leo gdzie najwyżej gdzie grali to Belgia, Austria, Grecja, Turcja, a największą gwiazdą był Smolarek rezerwowy z Racingu.

1

Komentarz usunięty

6

Grok jedzie dalej xD

1

AI oficjalne uzyskało świadomość xD


5

On z tą swoją twarzą nieskalaną myślą idealnie do Realu pasuje.

13

Czy Tusk i ten antyrząd przez te prawie 2 lata zrobili cokolwiek dobrze? Chłop 10 lat temu skompromitowany uciekał do Brukseli, a głupi naród oddał mu z powrotem władzę i znowu mamy to samo.

1

Nie wiem czemu ludzie jadą po tych strażnikach jak oni tylko wykonują polecenia z góry. I wierzyć, że Tusk coś z tym zrobi, ten sam Tusk, który w życiu Niemcom raz "nie" powiedział (mówiąc, że nie chce żadnych reperacji) coś z tym zrobi...

0

Rząd chwali się wielkim sukcesem, bo puścili pociąg co 24h jedzie do Rijeki. Koszt w dwie strony jakieś 600 zł. W tamtym roku w czerwcu z Warszawy do Zadaru w tę i z powrotem leciałem za 300 zł. Nie dosc, ze 2 razy taniej to na podróże straciłem 3h, nie 48h. I potem się dziwią czemu im poparcie leci na łeb xD

1

Tak patrzę na młodzieżówkę Włoch i oni na serio zostali 100 lat za murzynami z tymi starymi stadionami i szkoleniem. Tam rzadko który gra regularnie w Serie A, a to przecież chłopacy co mają już po 23 lata.

0

A zamiast Rakoczego, który jest na całkowitym zakręcie mógł wchodzić Kacper Urbański, ale za mocną mamy młodzieżówkę, żeby się załapał.......

0

Nowym selekcjonerem musi zostać Rysiu Tarasiewicz lub Piotr Nowak. Tylko oni dotrzymają kroku przy butelce Kuleszy.

39

Prezes alkoholik discopolowiec przeciw któremu nikt nie staje nawet do wyborów, bo przy wódeczce z baronami nikt nie ma szans. Bierze skompromitowanego kolegę od kieliszka jako selekcjonera, który po tym co zrobił z Cracovią był spalony nawet w ESA. Całego obrazu jeszcze dopełnia minister sportu, który jest ćpunem i któremu planeta płonie, a zajmuje się wszystkim tylko nie swoim resortem. Lewy po co ci to? Skup się tylko na Barcelonie.

8

Elyty głosujące na Trzaskowskiego od tak uwłaczających zajęć jak pranie mają ludzi głosujących na Nawrockiego. Nie chciałeś głosować na Rafała to sam sobie rób pranie! Czy ci rządowi dziennikarze, Giertychy i inne mądre łby nie pojęli jeszcze po tych wyborach, że strzelają sobie w kolano i coraz więcej ludzi ma ich dosyć?

4

Ciekawe kiedy Tusk zrozumie, że musi jak najszybciej schować takich ludzi jak Giertych. Jego wpisy trafiają tylko do betonu, który i tak by na nich głosował, a normalnych ludzi taki Giertych wkurza i powoduje, że mają dosyć tej władzy. To samo z tą propagandą na Nawrockiego przez Onet gdzie jakby wybory były jeszcze za tydzień to już by mu zabójstwo Keneddy'ego przypisywali.

1

A jednak PO próbuje wariantu rumuńskiego i 4 dni po wyborach zamierza podważyć ich wyniki? O ile w Rumunii to przeszło tu tutaj Amerykanie pilnowali stąd z rana gratulacje od von der Layen, ale dzisiaj widać zmiana retoryki.

1

@Corr Tak wielu głosowało. To pokolenie 40 plus wybrało popis znowu. A na koniec został standardowy wybór pomiędzy mniejszym złem, którym jednak jest PiS.

0

@Safrani Tu i tu chyba ten sam problem. Jak ktoś sie wybijał to ich Tusk z Kaczyński zaraz ucinali.

9

PO nie wygrało żadnych wyborów od 14 lat. Przypominam, że te do Sejmu też PiS wygrał. Zdecydowanie chyba czas po lewej stronie na koniec Tuska i oddać stery komuś młodszego. Może w Europie Tusk i coś znaczył, ale na naszym podwórku Kaczyński zamiata nim podłogę.

9

Ten Nitras to jakieś kochanek Trzaskowskiego? Wiecznie koło niego, nawet teraz. Absolutnie najbardziej obrzydliwa postać tego rządu, ćpun według którego zwykli ludzie nie powinni latać, bo planeta płonie, a jak on w ciągu roku 200 lotów odbył to on musi, bo do pracy ze Szczecina do Warszawy latać, a z hołotą nie będzie pociągiem jeździł. Teraz czekamy aż ten antyrząd się rozleci.

15

Piękna była ta 2 godzinna prezydentura Czaskowskiego, nie zapomnę jej nigdy xD

3

Gosia bierz kwiatki i won z pałacu xD

2

@Bykunn żyjesz po late poll?

1

Jedno jest pewne gdyby Kaczyński wybrał kandydata z czystą przeszłością to Czaskowski już byłby na politycznym śmietniku, a tak trzeba czekać do rana.

0

@Bykunn 16 procent jeszcze dodatkowo im odmówiło odpowiedzi.

3

Przepytają z 10 procent ludzi i na podstawie tego o 21.01 ogłaszają wyniki, które potem są blisko oficjalnych. No sory, ale nie kupuje tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?