0

Nie no wszystkie plagi świata, jeszcze czeskie kołki Elitima połamali. Ten Banik to taki mini Raków, zespół fizoli bazujący na SFG i mający mnóstwo farta pod własną bramką.

0

W końcu wpadło, a ten Nsame wygoniony przez Feio będzie kotem, przez przypadek w Young Boys tylu bramek nie strzelał.

0

Fajny stoper nam rośnie w tym Ziółkowskim, chłopak 20 lat, a ma wszystko co nowoczesny stoper powinien mieć.

0

Jak to nie wpadło, Augustyniak.

1

Ehh Legia grała 15 minut i Banik jak w Ostravie strzela z niczego.

1

Ten Nsame kot szkoda minimalnego spalonego. Ale na nich siedzą elegancko od początku.

0

@FcPortoFan1999 Ci Duńczycy akurat bardzo słabi, oni chyba w strefie spadkowej.

0

Islandczycy prowadzą z Silkeborgiem (następny rywal Jagi) także Jaga autostrada do IV rundy.

0

Papuszyny tu jeszcze koło dogrywki się zakręcą, co oni za genialne okno zrobili naściągali drewnianych Polaków i Papuszyn chce nimi w piłkę grać xD Wymienić środek Bergren Koczernin Ivi na Struski Repka Makuch, no to nie może się udać.

1

Raków wydaje po kilka milionów euro co sezon, a mało się mów jak oni przepalają kasę. No środek pola Repka - Struski i Makuch przed nimi... no nie, to się nie może udać.

2

2-2 na wyjeździe niby spoko, ale niedosyt jest, bo tak na własne życzenie sobie problemów narobili.

2

Z Ziółkowskiego może być stoper na duże granie. Szybki, skoczny, wysoki, wyprowadzić umie, długą zagrać też. Rok jeszcze w Legii i niech wybierze dobrze kolejny kierunek.

0

Zapowiadało się ciężko, ale ten Banik w sumie poza głębokim bronieniem się i kontrą nie ma nic do zaoferowania. Powinna to Legia do przerwy prowadzić, moim zdaniem grają w piłkę dużo fajniej niż za Feio, jest kilka fajnych akcji, ale dalej tam są Chodyny i Augustyniaki, transfery i ten Iordanescu to ogarnie.

3

Ten Chodyna w Legii to jest jakiś eksperyment społeczny xD

0

Dobrze poukładany ten Banik, wywieźć stamtąd remis i będzie dobrze. Za to Jaga musi chociaż 1 bramką wygrać, oni tak rozwaleni, że za wiele tych punktów raczej nie nabiją, a z zespołem gdzie trener mówi, że lepiej gra kadrę Jagi niż swoją (tak ich rozkupili) to wypada.

0

Joao Grzesik co za golazooo xD

1

Lubię tego Radomiaka, co sezon tanim kosztem naściągają sobie murzynów ze wszystkich stron świata, na luzie się utrzymają i jeszcze zawsze któryś odpali na tyle, że na nim zarobią. Do spieniężenia są już Capita i Ze Outarra po poprzednim sezonie, a już widać, że ten Vasco Lopes też będzie kot. A Pogoń cały czas zależne od tego co 88 letni Grosicki wymyśli xD

2

@Sulimo Branie gościa, żeby go ograć Slavii czy wypożyczać do obudowy tego Palmę z Celticu z nierealną klauzulą wykupu to jest takie Rutkowe działanie. Już pomijam fakt, że miną tygodnie zanim oni się przygotują do sezonu i wejdą do tej drużyny, a tu czasu nie ma.

0

@Sulimo Transfery zawsze się ocenia po tym co pokażą na boisku, szczególnie w tak specyficznej lidze jak Ekstraklasa. Czy np. podpisanie Gumnego co 2 lata na trybunach siedział w Augsburgu, a kibice wybrali go najgorszym transferem w historii to był dobry pomysł? Mam wątpliwości.

6

Lech z Jagą już zmęczeni samą myślą o tym, że będą musieli łączyć ligę z pucharami.

1

@bartekvisca No nie, zdecydowanie nie. Widać, że bez formy i w takim składzie bez jakości.

0

Pucharawowicze w gigaformie przez pierwszymi meczami w pucharach. Dobrze, że Lech ma tylko Islandczyków, chociaż już ich rybacy ze Stjarnan kiedyś eliminowali.

1

Nieciecza już powinna 6-0 prowadzić, te 1-7 w sparingu Jagi z Widzewem przypadkiem nie było xD

0

Polska liga, żeby szła w rankingu dalej to Legia nie może zdobywać mistrzostwa. Tylko ona potrafi przejść eliminacje nie zdobywając mistrzostwo. Tylko Lechowi raz się udało w covidowym sezonie w 2020 roku tak sztuka, reszta zawsze odpada. Oczywiście teraz mistrz Polski z racji na ścieżkę to już wgl minimum LK ma pewne, ale szczerze wątpię, żeby Raków czy Jaga wygrała po 3 dwumecze w eliminacjach i awansowały.

0

@MaziFCB On nie trenuje 2 rok z Milanem, zesłali go do 4 ligowych rezerw gdzie też nie gra.

4

Divock Origi to jest bardzo ciekawa "kariera" gość właśnie 2 rok będzie siedzieć w klubie kokosa Milanu nawet nie chcąc słyszeć o odejściu i zarabiając 4 bańki euro netto. Właściwie od 8 lat nie gra na poważnie w piłkę, 4 lata w Liverpoolu, 4 lata w Milanie. Zarobione ponad 30 milionów euro, a ostatni sezon gdzie przekroczył 1000 minut w sezonie ligowym to był ten 17/18 jak jeszcze był w Wolfsburgu.

7

Lewica jak zwykle odklejona, wielka afera z karłami. Skoro goście sobie firmę założyli i żyją z zabawiania ludzi to w czym problem? Klaun czy komik to też uwłaczające? Za to jakby tam Yamal 50 prostytutek zamówił co by rowy lizały i robiły wszystko co sobie tam klient zażyczy to już nie jest uwłaczające, lewicowe media robią z tego coś normalnego, nawet modnego. Doszukać się logiki w tym całym lewicowym szaleństwie naprawdę ciężko.

2

Ishak przez 5 lat w Lechu ma tyle samo trofeów co Bichczarjan z Legią, który przyszedł w styczniu xD

2

Nawet fajny ten supersparing i w pełni zasłużona wygrana Legii.

0

Jak na 9 gemów ilość błędów jakie ona popełnia to masakra. Szykuje się rowerek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?