Uukasz_93
Dołączył/a: kwiecień 2023
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na miesiąc przed zimą skoczkowie z kadry A tragedia. Kubacki z Żyłą jak to oni z jakimiś pojedynczymi przebłyskami, a tak poziom czy się uda dostać do 30tki, Zniszczoł coraz słabszy, Wolny z Juroszkiem nie nadają się nawet na PK no i przede wszystkim kompletnie posypany Wąsek. Najlepsi Stoch ze swoim trenerem i młody Tomasiak z Kadry B.
1
@Starrk Każda kraj, który należy do UEFA i ma ligę ma swojego przedstawiciela w el. LM.
0
@mkord Dokładnie, Chodyna w sumie ma łatwość do wychodzenia na pozycje, ale jak przyjdzie strzelić/podać to klękajcie narody. 1 na 10 takich akcji bardziej z przypadku przyniesie coś dobrego.
1
Za chwilę taki Czubak z Motoru czy Bergier z Widzewa rzeczywiście mogą dostać powołanie do kadry, bo z napastnikami jest tragedia. Jak Lewy skończy to zostajemy z Piątkiem (30), Buksą (29) i Świderskim (28). Nawet nie ma innych kandydatów, bo w ligach top15 z napastników mamy Zawadę i Szymczaka, ale grają w słabych klubach i to łapiąc jakieś ogony z ławki.
0
@Matheu12 Fornalczyk zawsze był jeźdźcem bez głowy i liczb. On już ma ponad 100 meczów w ESA. Niezłe pół roku mu wyszło w Koronie w tamtym sezonie (w pierwszej rundzie 1 gol, 0 asyst) gdzie zrobił 3 gole i 4 asysty w 15 meczach i tyle. Błanik tam np. 5 goli i 1 asystę jako skrzydłowy wykręcił w 10 kolejek. Fornalczyk zawsze miał zryty łeb, kolorowe włosy, różowe korki. On raczej musi mieć odpowiedniego trenera i Zieliński do niego trafił.
2
@Starrk W eliminacjach wygrali, w fazie ligowej/grupowej nigdy nie wygrali (co logiczne, bo pierwszy raz się tam dostali). W tym sezonie wyeliminowali zespół z Wysp Owczych w el. LM i potem zespół z Armenii w el. do LE gdzie w fazie play off przegrali 1-9 dwumecz z Bragą i spadli do fazy ligowej LK.
0
@bodzio10 A co to jest 6 mln euro na 15 piłkarzy?
2
@FcPortoFan1999 A co ma być nie tak? To nie są już czasy w ESA, że rzucasz 6 mln euro na 15 piłkarzy i z góry grasz o puchary. Widzew ma dalej skład na środek tabeli.
1
@JimMorrisonFCB Milan nie gra w Europie więc mocno odchudził kadrę, a kontuzjowani są Pulisić, Rabiot, Loftus Cheek, Estupinan i Jashari za którego Brugge dali 40 mln euro. Dlatego wygląda ta ławka jak wygląda.
0
@FcPortoFan1999 Tomasiak debiutuje w PŚ, 3 skoki wszystkie w top 10, zobaczymy czy się nie spali w konkursie.
3
Może jednak doczekamy się jakieś symbolicznej zmiany pałeczki jak Małysz ze Stochem tak teraz Tomasiak świetnie wygląda, Kamil tak samo może gdzieś się np. w duetach uda jakieś podium zrobić.
0
@APTAPT Przecież nasza liga jako całość to od dawna w tych rankingach była za nisko, rankingi robią czołowe kluby, a my nie mieliśmy 3 drużyn, które robią nam punkty jak np. Czechom. Nasza liga jako całość jest mocno wyrównana więc i te zespoły niżej prezentują solidny poziom.
3
Mam nadzieje, że Lech wyjdzie na tym zaczęciu rezerwami jak Legia po Turkach z Górnikiem i w niedziele na Łazienkowskiej przegra, może to wybije pucharowiczom z głowy wystawianie rezerw na europejskie puchary.
4
I brawo dla chłopaków z Gibraltaru pomimo, że ich sędzia skręcił w tym meczu 2 razy to i tak w pełni zasłużenie wygrywają. Za to Lech z historycznym blamażem ten klub swojego DNA nigdy nie zmieni.
1
@Stinger_ Przegrać z 3 klubem tureckiej ligi, który dzisiaj 3-0 wygrał z Dynamem Kijów to rzeczywiście kompromitacja prawie jak z Gibraltarem xD
1
Szczerze to mi szkoda tych Gibraltaczyków sędzia ich przekręcił na karnego w I połowie, ten dla Lecha kompletnie z tyłka. Zasłużyli tu na historyczną wygraną, kompromitujący występ Lecha.
edit: No i brawo Gibraltar z historyczną wygraną, Lech z historyczną porażką.
0
@APTAPT Rapid, że bogaty? Dzisiaj 5 porażka z rzędu xD
0
Patryk Makuch typowo papszunowy napastnik defensywny.
3
Ale obydwa te gole Augustyniaka absolutna klasa światowa, zapieprzyć tak z wolnego z 17 metra po oknie to naprawdę rzadko spotykane, bo za blisko.
0
Augustyniak drugi raz po oknie hahaha
0
Uaaa, ale golazo Augustyniaka
7
We Włoszech chwalą Ziółkowskiego i go porównują do Hujsena.
1
Nie ma chyba bardziej ligowego trenera od Conte. W Serie przekozak, a kogo by nie prowadził to w tej Europie kompromitacja za kompromitacją. Dostać 6kę od PSV to trzeba umieć.
2
No to przecież karny, trafia w nogi. To jest chore, że żeby Barcelona dostała karnego trzeba łamać nogi, a żeby Real wystarczy podmuch wiatru.
29
A szwagry jeszcze chciały Fermina sprzedać absolutnie jak ktoś tu jest do sprzedania to placek Olmo, a nie Fermin.
19
Gil Manzano najwierniejszy żołnierz Pereza od tylu lat.
0
Jakim cudem xG Girony to tylko 1.09 xD
9
Najładniejsza bramka tych eliminacji znana xD
0
Placek nie dość, że się kopie po czole to znowu połamany. Ehh.
0
@Jakchcesz A ile zarabiałeś w pierwszej pracy bez żadnego doświadczenia i bazy klientów? To już praca na akord gdzie z czasem zarobki wystrzelają, ale trzeba najpierw zacząć.