VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
1 połowa:
https://openload.co/f/QvjyuwhHo1Y/bar_rma_1st_bein.mp4
2 połowa:
https://openload.co/f/fqbH1w-p6JI/bar_rma_2nd_half_bein.mkv
Tylko polecam adblocka, bo reklam od groma.
Wzięte z fullmatchesandshows.com
Edit: a bo ci o sam skrót chodziło xD sorry, ale zostawię to tutaj jakby już ktoś chciał cały mecz
1
1. Lahoz
2. Gil Manzano
1
Podobna sytuacja co z naszym Dembele w sumie.
0
Oj nie powiedziałbym xD btw co ci zrobił Asensio i czemu tych wymienionych, co "przynajmniej nie pajacują" nie lubisz? Za samo to, że grają w Realu?
0
No jeśli chce się tylko strzelić gola i mieć defensywę gdzieś, to się da, Roma za to zapłaciła już na początku, a Liverpool potem nie forsował tempa, bo miał awans w kieszeni.
0
Same ręce się nie liczą, ale w tym wypadku był też bark i kawałek głowy.
0
Tyle, że przy długiej piłce sędzia wtedy musiałby pamiętać o tym, czy nogi były na spalonym, czy barki były, czy łeb był (wszystkie te aspkety są w większości sytuacji niemalże niemożliwe do wychwycenia przy szybkiej grze) dodatkowo załóżmy, że zawodnik po ladze już się składa do strzału z główki, ale nagle przyjmuje piłkę i sprowadza ją do ziemi, wtedy np jeśli sędzia się pospieszy i gwizdnie spalonego, to wyjdzie z tego kabaret. Oni już sobie nie radzą ze spalonymi, a co dopiero z takim czymś, zawodnik nawet po niskim podaniu może strzelić gola głową, jak się postara, za dużo w czymś takim byłoby niejasności.
0
Ktoś tu wystawiał zdj, gdzie widać, że bark Ivana jest za linią, a barkiem można strzelić bramkę, więc spalony być powinien.
0
Ale przecież można też zagrać prostopadłą piłkę górą, albo po prostu posłać wrzutę z gry i strzelić bezpośrednio, co wtedy? Liczyć się będą tylko nogi? Przekombinowana teoria.
9
"Koniec! Zesrałeś się, zesrałeś się! Zawsze tak samo, zesrałeś się!
XDDD
3
Ten spalony Rakiticia to na pewno nie był "rażący błąd", zresztą sam napisałeś, że ci się wydaje.
Było zdjęcie, gdzie widać, że za linią spalonego znajduje się ręka Ivana, bark, i skrawek twarzy, więc będąc dokładnym, sędzia wybroniłby się z tej decyzji bez problemu.
Mnie natomiast, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości zdzwiwiła czerwona kartka dla Roberto, nie wiem, cały czas mi się wydaje, że takie sytuacje mają miejsce w wielu meczach, tylko po prostu nie każdy się po czymś takim od razu kładzie jak Marcelo. Np w polu karnym przy różnym ktoś wyrywający się z krycia nieraz kogoś w taki sposób walnie (bo umówmy się, to nie było jakieś agresywne uderzenie, bliżej temu już do oderwania się od przeciwnika będąc sfrustrowanym, bo Marcelo celowo go zablokował, widać to wyraźnie).
0
Nie da się bez przerwy tak zapierdalać przez 90 minut, kłopot w tym, że w Rzymie nie było tego nawet przez minutę.
5
Jak zobaczyłem jego post z wszystkimi akcjami danych zawodników z meczu Barcy B razem z ich opisami, to żem jebnął na ziemię :D
1
Psami nazywasz kibiców Barcy, którzy MAJĄ CZELNOŚĆ skrytykować jakieś twoje zachowanie?
A to nie można czasami skrytykować piłkarza Barcy, a Realu pochwalić, "zabronione to jest, czy jak?"
Nie wskazuj ludziom, na jakie strony mają wchodzić, a na jakie nie, bo tu nie ma totalitaryzmu, że każdy musi mieć jeden pogląd i jedną opinię.
Tak jak niżej zostało napisane, klaskania też nie zapisał, za co można wylepić kilkumeczową karę, ci sędziowie są po prostu głupi, gwiżdżą co im się podoba, nie zauważają oczywistych fauli (Suarez na Varanie, Alba na Marcelo), nie dają nawet żółtej kartki za wjechanie z dużym impetem typowi od tyłu korkami prosto na łydkę (Bale Umtitiemu), toteż nic im nie stoi na przeszkodzie, by mieć wywalone w ten cały raport, nieraz przecież też było głośno o różnych niezapisanych sytuacjach.
0
Roberto?
0
Ale pitolenie, jezus maria xD
0
MEEEEEESSIIIIII
13
Mistrz zaklepany, 17-letni chłopak większość meczu się rozgrzewa z nadzieją na odbiór medalu, czemu go nie wpuścić? Co się mogło wielkiego stać, gdyby wszedł?
1
Ostatnio widziałem, jak typ położył drugiego i przez kilka sekund okładał pięściami po mordzie.
2
Tylko tu raczej chodzi o liczbę oddawanych strzałów względem bramek.
Tyle, że i tak nie sądzę, by jeśli komuś innemu w Realu pozwalać strzelać tyle co CRowi, to wykręciłby choćby zbliżone statystyki.
0
Serio Suarez robi według ciebie jakieś postępy? Drużyna może być na trochę wyższym poziomie względem poprzedniego sezonu, ale nie przesadzajmy.
0
FUT18: wie ktoś może czy karty OTW będą upgrade'owane podczas MŚ? PTG owszem, ale właśnie nie wiem czy opłaca się jeszcze kupować OTW Mbappe, czy zaoszczędzić 50k i grać MOTMem na 7 zgrania.
3
Według mnie Morata raczej nie utrzymałby takich stat w Realu na dłuższą metę grając w pierwszej 11, chociaż kto wie, ciekawa statystyka, nie da się ukryć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W letnim okienku pokazali, jacy są wiarygodni xD
0
No hype na CSa to był akurat przez wiele lat, mam nadzieję, że z Fortnitem tak nie będzie, bo nie przypadł mi do gustu.
0
Ty kupiłeś Xaviego, czy jak? :D
0
O KTÓREJ?
0
Ale brała udział w LM, bez której KMŚ nie istnieją.
0
Aha, ok :D