VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O Messim nic nie napisał, czyli xwiktoria nie ma się co martwić.
0
W tym samym czasie pisałem odpowiedź.
0
Ja tak samo. Jak z reguły zawsze biorę pod uwagę wszystkie możliwości i podchodzę do dwumeczów z pokorą, tak teraz byłem już w 100% pewien półfinału biorąc pod uwagę obronny i przemyślany (do tamtego momentu) styl gry Valverde. W 13/14 u siebie z Atleti 1:1, wyjazd 0:1, 15/16 u siebie 2:1, wyjazd 0:2, więc przed rewanżami raczej nie było tak źle, szczególnie po tym 2:1 w 2016 na CN. To jest jakaś klątwa, nie znam drugiego takiego zespołu w LM któremu by tak przeszkadzało to, że gra na wyjeździe i w meczach takiej wagi wychodziłby na mecz tak zesrany.
0
Serio za instant czerwo są 2 mecze? Nie wiem jakim cudem dopiero się dowiaduję xD moim zdaniem to, czy wszedł z ławki, czy by grał od początku nie wpłynęłoby na jego decyzję.
0
Rotacje dzisiaj akurat rozumiem, brak rotacji z Leganes, jak i wiele meczów wcześniej przed play-offami LM już nie. Ale tu nie tylko przygotowanie fizyczne zawiodło w Rzymie, nie wierzę, że od początku nikt nie miał siły biegać, ani że nagle cała drużyna utraciła zgranie. Podobnie było na wyjazdach z Atleti w 13/14 i 15/16 i z Juve sezon temu. Tu nie chodzi głównie o kondycję, tylko o jakiś brak zaangażowania w ważnych meczach LM na wyjazdach, tylko czym to jest spowodowane?...
4
Dał większości z pierwszej 11 odpocząć, liga jest już praktycznie nasza, nie wiem skąd ta złość u niektórych.
0
Ja nadal nie wiem co o tym sądzić :v
0
No ale co za różnica, czy ledwo wszedł czy gra od początku? Gdyby wyszedł w 1 składzie też by tak zrobił i byłoby to samo. Jakie 2 mecze? 1 mecz.
0
Słaba zmiana Messiego.
12
Żeby dać kartkę najpierw trzeba mieć oczy.
1
Ale co to ma do rzeczy?
4
Dembele rób ruch do piłki...
3
Paco brama i asysta stadiony świata.
0
Pięknie Semedo, brawo Paulinho
0
Mimo wszystko Denis, Dembele i Cou ładną grę robią w ofensywie.
31
Denis weź bo nie nadążam z hejtowaniem.
0
Denis zalicza mnóstwo strat, po których przeciwnik ma groźne sytuacje.
3
Ja i tak wolę Semedo na PO, niż Roberto.
0
No, boczny.
0
Jesteś trollem czy nie, wywołujesz u mnie śmiech, dzięki xD
0
Mecze Realu w lidze mogłyby lecieć w "Disney XD"
1
Madryt nie potrafi być tak regularny jak my, wiadomo, ale za to Real ma większą siłę, kiedy przychodzi im zagrać najważniejsze mecze w sezonie. Spinają się i nie ma u nich miejsca na taki brak zaangażowania jaki u nas był w Rzymie. Ja jednak wolę oglądać supersilną Barcę wtedy kiedy trzeba, niż regularną, ale bez szans na LM. Ale i tak wszystko sprowadza się do stylu. Barca straciła to, przez co ją pokochałem, i tu nie chodzi nawet o to, żeby z powrotem była tiki taka jak za Pepa. Valverde nie wydaje mi się trenerem, który pasuje do naszej filozofii, w przyszłym sezonie, jeśli będzie grać 4-4-2 mając Cou, Dembele, Leo, Suareza, Griezmanna (?), to będzie słabo... na początku sezonu rzeczywiście wydawało się to konieczne, ale od stycznia mamy Cou i spodziewałem się zmiany ustawienia na bardziej ofensywne.
5
Tylko część kobiet sobie porodzi i zostanie niewykształcona, ani bez doświadczenia w jakiejkolwiek pracy. Podoba ci się wizerunek jakiejś osiemnastolatki, która rodzi dziecko nie tylko żeby mieć dziecko, ale i pieniądze?
0
Jest w tym trochę prawdy, jednak z drugiej strony ty nie umniejszaj LM, gdyż nie ma co ukrywać, że jest to najbardziej prestiżowe i najważniejsze trofeum, a od 3 sezonów nie umiemy zakwalifikować się nawet do półfinału, a chcemy być przecież utożsamiani z najlepszą drużyną na świecie.
Tak, Valverde przegrał JEDEN mecz. Mecz, który wystarczałoby nie przegrać większą różnicą bramek, niż 2, lub 3 strzelając bramkę. Mecz z AS Romą. Mecz, który był szansą na przełamanie złej, trwającej przez 3 lata passy. To trochę co innego, niż przegrać w lidze 1 bramką po słabszym dniu. Ten mecz to było największe frajerstwo Barcelony jakie widziałem kiedykolwiek.
Jeśli wygramy dublet, sezon będzie dobry, ale ja nadal mam ogromny żal do EV, bo 3 rok z rzędu ominą mnie prawdziwe, największe piłkarskie emocje oglądając Barce walczącą z najlepszymi zespołami w Europie o Puchar Europy. Moja radość ze zdobycia LM w 2015 była nieporównywalna z jakimkolwiek zdobyciem ligi wcześniej, jak i później.
PS. Nie jestem za zwolnieniem Valverde, ale FCB ma to do siebie, że oprócz wyników liczy się także styl (przez który większość z nas ten klub pokochała, nie oszukujmy się), a styl, jakim gramy, niekiedy usypia mnie przed telewizorem. Wygrywamy z zespołem z dołu tabeli 2:0 w 15 minucie i przez następne 75 praktycznie nic się nie dzieje. Cieszą mnie wyniki, ale pewnie jak większość tutaj, nie mam już takiej przyjemności z oglądania tych meczów. Szkoda, że ta filozofia już doszczętnie zaczyna zanikać.
1
Walt Disney jest człowiekiem, a Disney chanel jest kanałem, o ile się nie mylę.
A xD to se można napisać jak coś cię rozśmieszy, emotikona się to zwie, nie uwierzysz, ale są też inne, wyrażające inne emocje.
0
A co to Walt Disney Chanel?
4
Wyobraź sobie, że nie każdy komentarz tutaj jest kierowany do Hegemona i kogoś innego może to.interesować.
Poza tym jesteśmy na La Ramblii, a ja już setny raz widzę, jak ktoś komuś próbuje zarzucić, o czym ma pisać, a o czym nie.
2
Tylko to też jest informacja o Messim. Gdyby KTOKOLWIEK z top piłkarzy mówił takie rzeczy o Messim, prawdopodobnie byłby o tym artykuł.
10
Dlatego trzeba coś napisać w komentarzach xD
0
Solidnie śmiechłem xD