VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360
4
@D10SLEO szkoda ze nie mam swojego zeszytu z 98r bo też sobie robiłem taką rozpiskę.
4
@Lionel_Messi10 teraz albo nigdy.
1
@Eklerek koniec końców i tak obejrzysz :)
3
Macie jakieś swoje ulubione sceny z filmów? Moja ulubiona to ta, w której Cooper dokuje lądownikiem Ranger do stacji Endurance. No i ta muzyka... istne arcydzieło!
2
@NeroTFP1 4 nad ranem to jeszcze ok bo akurat tak wstaję do pracy, gorzej gdyby to była 1 lub 3 w nocy.
4
@Roobo obydwa psiaki są za łagodne. Pomogę ci troszkę.
https://zapodaj.net/plik-zpr6PDcWpp
1
@Kgorecki2500 to zakasaj rękawy i lecisz z obiadem.
1
@martusiaaaa a dzięki bardzo.
13
Ryż, filecik z kurczaka na parze, warzywka oraz sos słodko-kwaśny. I taki obiadek to ja mógłbym jeść codziennie. Smacznego wam życzę.
https://zapodaj.net/plik-6ftgwUYYDo
@Kgorecki2500 @TR3YWAY @Eklerek @FcPortoFan1999 oraz inne osoby zainteresowane
1
@Zoker Skoro odkurza to wyjdź po cichaczu z mieszkania :)
1
@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego mordeczko.
3
@Kgorecki2500 Wystatczy obejrzeć 2001: Odyseja kosmiczna oraz Lśnienie i mozna odrazu stwierdzić kto jest najwybitniejszym reżyserem.
2
@D10SLEO dokładnie
1
@Safrani zobacz Brooks Caldera ponoć są bardzo wygodne
3
Obecny! Dzień dobry
3
Dobra to lecimy na 4h w kimę i widzimy się punkt 03:00.
2
@draxidox dziwni ci Kanadyjczycy
2
Kanada doprowadza do remisu ehh.
6
Bośniacy gdyby nie wystawili bramkarza to Kanada i tak by nie strzeliła gola.
1
@Derpowsky
https://x.com/TrollFootball2/status/2065515780054421564
3
W tym meczu dzieje się więcej niz w dwóch poprzednich.
0
Chłop jak to obronił coś niesamowitego.
3
Bośnia i Gooooooooooool
5
@DragonxNF Jugosławii
4
Bośnia i Hercegowina dziś zaskoczy.
2
Kto wpadł na pomysł by hymn odgrywać na skrzypcach.
2
@Spider_Man To nie lepiej się trochę przespać przed kolejnym meczem?
1
@Romario87 Oczy kobry
0
@Kgorecki2500 A gdzie sos?