1

@Gacek5 czy ktoś mnie słyszy...

1

@Faro Run Forrest Run!


2

@ZwyklyCuler48 Curacao

1

@NeroTFP1 daj znać jak skończysz pisać drugą książkę, to z chęcią kupię.

2

@Kgorecki2500 tak są jest to lukrecja.

20

@Arden zapach świeżego wylanego asfaltu

1

@MiloszFCB1899 Nie wiem czy wiesz ale wyścig dawno się skonczył.

0

3

@macio_944 Włóczykij

1

@agaFCB ściana go przyciągnęła xD

0

Mamy czerwoną flagę

0

Leclerc ty klocku

1

@esem91 Rozpłakałem się jak dziecko podczas sceny z Rainy, dla mnie najlepsza scena w historii gier.

4

Argentyno, Argentyno co ty robisz.


0

Ładnie do 0 ją załatwiła

0

@FcPortoFan1999 jeszcze wszystko może się zmienić pamiętaj :)

1

@Faro a widzisz.

1

@Faro Sprawdźmy, mam tu nagranie od @Popitek12 po wypiciu 3 browarów



1

@Kgorecki2500 ja czekam by w końcu zrobili coś na wzór RE 7.

1

Czas wracać do granka, dobrej nocy wam życzę.

1

@Kgorecki2500 nie zgodzę się mordo to jest moje zdanie.

0

@marcin62 tymczasem SOP zjadł cały SGF tylko kilkoma grami UD2, Illem, Wolverinem, Tomb Riderem, GOW, Raymanem no i Phantom Blade. Dziękuję dobranoc tyle odemnie.

1

Na koniec pokażą My Name Is Mayo Remake

0

@marcin62 czym zdominowało to że pokazali dwie ciekawsze gry RE i Obcy?

0

Stellarowo Cyberpunkowa gra... jednak to Stellar Blade

1

@Kgorecki2500 z większą przewagą SOP

0

The Wolf Among Us

1

Czy to był Pogba?

0

@marcin62 takie gry to powinni tylko na rynek azjatycki wrzucać.

1

O to co Tivolt chciał zobaczyć najbardziej to TUROK xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?