VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gacek5 czy ktoś mnie słyszy...
1
@Faro Run Forrest Run!
2
@ZwyklyCuler48 Curacao
1
@NeroTFP1 daj znać jak skończysz pisać drugą książkę, to z chęcią kupię.
2
@Kgorecki2500 tak są jest to lukrecja.
20
@Arden zapach świeżego wylanego asfaltu
1
@MiloszFCB1899 Nie wiem czy wiesz ale wyścig dawno się skonczył.
0
@Luciano99
3
@macio_944 Włóczykij
1
@agaFCB ściana go przyciągnęła xD
0
Mamy czerwoną flagę
0
Leclerc ty klocku
1
@esem91 Rozpłakałem się jak dziecko podczas sceny z Rainy, dla mnie najlepsza scena w historii gier.
4
Argentyno, Argentyno co ty robisz.
0
Ładnie do 0 ją załatwiła
0
@FcPortoFan1999 jeszcze wszystko może się zmienić pamiętaj :)
1
@Faro a widzisz.
1
@Faro Sprawdźmy, mam tu nagranie od @Popitek12 po wypiciu 3 browarów
1
@Kgorecki2500 ja czekam by w końcu zrobili coś na wzór RE 7.
1
Czas wracać do granka, dobrej nocy wam życzę.
1
@Kgorecki2500 nie zgodzę się mordo to jest moje zdanie.
0
@marcin62 tymczasem SOP zjadł cały SGF tylko kilkoma grami UD2, Illem, Wolverinem, Tomb Riderem, GOW, Raymanem no i Phantom Blade. Dziękuję dobranoc tyle odemnie.
1
Na koniec pokażą My Name Is Mayo Remake
0
@marcin62 czym zdominowało to że pokazali dwie ciekawsze gry RE i Obcy?
0
Stellarowo Cyberpunkowa gra... jednak to Stellar Blade
1
@Kgorecki2500 z większą przewagą SOP
0
The Wolf Among Us
1
Czy to był Pogba?
0
@marcin62 takie gry to powinni tylko na rynek azjatycki wrzucać.
1
O to co Tivolt chciał zobaczyć najbardziej to TUROK xD