0

@Nazio_87 ruskie to akurat wszystkich deklasują jeżeli chodzi o hymn.

1

@Sulimo to pozostaje ci tylko syrop z cebuli no i ewentualnie coś do ssania i tu mocno polecam Halls.

1

@Sulimo na gardło to syrop z cebuli a na wieczór ciepłe (nie gorące) mleko z miodem.

1

@TR3YWAY Ale to trzeba mieć wyprany mózg, jedno jak i drugie.

0

W grupie B wszyscy na remis

1

Szwajcaria jedno wielkie XD

1

@dmcteam powoli zasypiam

1

@DragonxNF Ja tam wolę sobie wypić Yerbę.

1

@MateS jak narazie to USA najgorsza RPA

3

@DragonxNF dodałem :)

2

1

2

@Eklerek ponoć Stępień jest na Varze

1

VAR sprawdzał faul na bramkarzu ale nie sprawdzil ze był wczesniej spalony XD

0

Karniaczek dla Szwajcarii

1

Dobra możecie zakończyć bo nie ma szans by Aalborg ten mecz wygrał

6

@HarveySpecter Jak nie usnę to obejrzę. A z racji mojego wieku to prawdopodobnie usnę :)

1

@FcPortoFan1999 Oni tam mają własne Mistrzostwa Świata.

1

4

@D10SLEO szkoda ze nie mam swojego zeszytu z 98r bo też sobie robiłem taką rozpiskę.

4

@Lionel_Messi10 teraz albo nigdy.

1

@Eklerek koniec końców i tak obejrzysz :)

3

Macie jakieś swoje ulubione sceny z filmów? Moja ulubiona to ta, w której Cooper dokuje lądownikiem Ranger do stacji Endurance. No i ta muzyka... istne arcydzieło!


2

@NeroTFP1 4 nad ranem to jeszcze ok bo akurat tak wstaję do pracy, gorzej gdyby to była 1 lub 3 w nocy.

4

@Roobo obydwa psiaki są za łagodne. Pomogę ci troszkę.

https://zapodaj.net/plik-zpr6PDcWpp

1

@Kgorecki2500 to zakasaj rękawy i lecisz z obiadem.

1

@martusiaaaa a dzięki bardzo.

13

Ryż, filecik z kurczaka na parze, warzywka oraz sos słodko-kwaśny. I taki obiadek to ja mógłbym jeść codziennie. Smacznego wam życzę.

https://zapodaj.net/plik-6ftgwUYYDo

@Kgorecki2500 @TR3YWAY @Eklerek @FcPortoFan1999 oraz inne osoby zainteresowane

1

@Zoker Skoro odkurza to wyjdź po cichaczu z mieszkania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?