VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 ruskie to akurat wszystkich deklasują jeżeli chodzi o hymn.
1
@Sulimo to pozostaje ci tylko syrop z cebuli no i ewentualnie coś do ssania i tu mocno polecam Halls.
1
@Sulimo na gardło to syrop z cebuli a na wieczór ciepłe (nie gorące) mleko z miodem.
1
@TR3YWAY Ale to trzeba mieć wyprany mózg, jedno jak i drugie.
0
W grupie B wszyscy na remis
1
Szwajcaria jedno wielkie XD
1
@dmcteam powoli zasypiam
1
@DragonxNF Ja tam wolę sobie wypić Yerbę.
1
@MateS jak narazie to USA najgorsza RPA
3
@DragonxNF dodałem :)
2
@Frimpong @Luciano99 @blakkudium @DragonxNF
FIGHT! @Kessie jest sędzią.
1
@Kgorecki2500
2
@DragonxNF
https://zapodaj.net/plik-Msqhm5VFav
2
@Eklerek ponoć Stępień jest na Varze
1
VAR sprawdzał faul na bramkarzu ale nie sprawdzil ze był wczesniej spalony XD
0
Karniaczek dla Szwajcarii
1
Dobra możecie zakończyć bo nie ma szans by Aalborg ten mecz wygrał
6
@HarveySpecter Jak nie usnę to obejrzę. A z racji mojego wieku to prawdopodobnie usnę :)
1
@FcPortoFan1999 Oni tam mają własne Mistrzostwa Świata.
1
@Adran360
4
@D10SLEO szkoda ze nie mam swojego zeszytu z 98r bo też sobie robiłem taką rozpiskę.
4
@Lionel_Messi10 teraz albo nigdy.
1
@Eklerek koniec końców i tak obejrzysz :)
3
Macie jakieś swoje ulubione sceny z filmów? Moja ulubiona to ta, w której Cooper dokuje lądownikiem Ranger do stacji Endurance. No i ta muzyka... istne arcydzieło!
2
@NeroTFP1 4 nad ranem to jeszcze ok bo akurat tak wstaję do pracy, gorzej gdyby to była 1 lub 3 w nocy.
4
@Roobo obydwa psiaki są za łagodne. Pomogę ci troszkę.
https://zapodaj.net/plik-zpr6PDcWpp
1
@Kgorecki2500 to zakasaj rękawy i lecisz z obiadem.
1
@martusiaaaa a dzięki bardzo.
13
Ryż, filecik z kurczaka na parze, warzywka oraz sos słodko-kwaśny. I taki obiadek to ja mógłbym jeść codziennie. Smacznego wam życzę.
https://zapodaj.net/plik-6ftgwUYYDo
@Kgorecki2500 @TR3YWAY @Eklerek @FcPortoFan1999 oraz inne osoby zainteresowane
1
@Zoker Skoro odkurza to wyjdź po cichaczu z mieszkania :)