VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Raphinha11 myślisz że ze sobą sypiają?
1
Dobra Borek nie podniecaj się tak.
0
Hakimi co to było xD
0
Co on chce z tą piłką do bramki wejść czy ki uj?
1
@partymaker graliście w Twistera?
0
Maroko ciśnie Brazoli
2
Jestem pewny ze wywoła ogromną kontrowersje w tym meczu Vincić ha tfuu
0
@Nazio_87 ruskie to akurat wszystkich deklasują jeżeli chodzi o hymn.
1
@Sulimo to pozostaje ci tylko syrop z cebuli no i ewentualnie coś do ssania i tu mocno polecam Halls.
1
@Sulimo na gardło to syrop z cebuli a na wieczór ciepłe (nie gorące) mleko z miodem.
1
@TR3YWAY Ale to trzeba mieć wyprany mózg, jedno jak i drugie.
0
W grupie B wszyscy na remis
1
Szwajcaria jedno wielkie XD
1
@dmcteam powoli zasypiam
1
@DragonxNF Ja tam wolę sobie wypić Yerbę.
1
@MateS jak narazie to USA najgorsza RPA
3
@DragonxNF dodałem :)
2
@Frimpong @Luciano99 @blakkudium @DragonxNF
FIGHT! @Kessie jest sędzią.
1
@Kgorecki2500
2
@DragonxNF
https://zapodaj.net/plik-Msqhm5VFav
2
@Eklerek ponoć Stępień jest na Varze
1
VAR sprawdzał faul na bramkarzu ale nie sprawdzil ze był wczesniej spalony XD
0
Karniaczek dla Szwajcarii
1
Dobra możecie zakończyć bo nie ma szans by Aalborg ten mecz wygrał
6
@HarveySpecter Jak nie usnę to obejrzę. A z racji mojego wieku to prawdopodobnie usnę :)
1
@FcPortoFan1999 Oni tam mają własne Mistrzostwa Świata.
1
@Adran360
4
@D10SLEO szkoda ze nie mam swojego zeszytu z 98r bo też sobie robiłem taką rozpiskę.
4
@Lionel_Messi10 teraz albo nigdy.
1
@Eklerek koniec końców i tak obejrzysz :)