0

@Raphinha11 myślisz że ze sobą sypiają?

1

Dobra Borek nie podniecaj się tak.

0

Hakimi co to było xD

0

Co on chce z tą piłką do bramki wejść czy ki uj?

1

@partymaker graliście w Twistera?

0

Maroko ciśnie Brazoli

2

Jestem pewny ze wywoła ogromną kontrowersje w tym meczu Vincić ha tfuu

0

@Nazio_87 ruskie to akurat wszystkich deklasują jeżeli chodzi o hymn.

1

@Sulimo to pozostaje ci tylko syrop z cebuli no i ewentualnie coś do ssania i tu mocno polecam Halls.

1

@Sulimo na gardło to syrop z cebuli a na wieczór ciepłe (nie gorące) mleko z miodem.

1

@TR3YWAY Ale to trzeba mieć wyprany mózg, jedno jak i drugie.

0

W grupie B wszyscy na remis

1

Szwajcaria jedno wielkie XD

1

@dmcteam powoli zasypiam

1

@DragonxNF Ja tam wolę sobie wypić Yerbę.

1

@MateS jak narazie to USA najgorsza RPA

3

@DragonxNF dodałem :)

2

1

2

@Eklerek ponoć Stępień jest na Varze

1

VAR sprawdzał faul na bramkarzu ale nie sprawdzil ze był wczesniej spalony XD

0

Karniaczek dla Szwajcarii

1

Dobra możecie zakończyć bo nie ma szans by Aalborg ten mecz wygrał

6

@HarveySpecter Jak nie usnę to obejrzę. A z racji mojego wieku to prawdopodobnie usnę :)

1

@FcPortoFan1999 Oni tam mają własne Mistrzostwa Świata.

1

4

@D10SLEO szkoda ze nie mam swojego zeszytu z 98r bo też sobie robiłem taką rozpiskę.

4

@Lionel_Messi10 teraz albo nigdy.

1

@Eklerek koniec końców i tak obejrzysz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?