1

Liczę na 3 punkty i brak straconej bramki. VAMOS! :)

1

Świetny mecz, szczególnie emocjonująca końcówka dogrywki, gdzie Cech zadziwiał na bramce. Brawo Bayern, brawo Pep! :)

1

Oby więcej takich tygodni :)

1

Mimo wszystko życzę mu, żeby jak najszybciej wyzdrowiał i doszedł do dobrej formy po kontuzji ;)

1

Do najlepszych dorzuciłabym jeszcze świetne interwencje VV :)

1

Fajnie, że mogliśmy dzisiaj oglądać Songa. Busi zapewne pojawi się w środę w pierwszej 11, więc Alex był dobrą opcją na dzisiejszy mecz ;)

0

Sporo fajnych, ciekawych akcji. Ogólnie według mnie mecz na duży plus. O wiele lepiej się oglądało, niż tydzień temu. Brawo Adriano za piękną brameczkę! Szkoda tylko, że złapał kontuzję.. Oby jak najszybciej wrócił do zdrowia. VAMOS!

1

Uwielbiam tego piłkarza.. Młody z zapałem do gry. Może nie ma aż tak wielkiego doświadczenia, ale jest idealnym zmiennikiem na obecną chwilę i chętnie widziałabym go w drugiej połowie meczu :)

1

Miło słyszeć takie słowa ;)

1

Nie możemy każdego meczu opierać na Messim. To normalny człowiek, który także miewa kontuzje, jak inni piłkarze. Jemu również należy się odpoczynek. Mamy wielu świetnych zawodników, którzy też sobie poradzą :)
VAMOS!

1

Nie jest moim faworytem, ale jeśli to pewne, to życzę mu powodzenia i będę trzymać kciuki aby dał radę i dużo wniósł do drużyny :) Nie ma sensu oceniać go po tym, co zrobił z Romą.. Barcelona to inna drużyna. Enrique zna jej styl i w tym przypadku mógłby okazać się dobrym trenerem. Trzeba po prostu czekać na jakąkolwiek informację ze strony klubu, bo może to być kolejna plotka ;)

1

Chciałabym Heynckesa albo Bielsę, moi faworyci :)

1

Zgadzam się w stu procentach z Tobą..

1

Dobry zawodnik i świetny człowiek. Postawa godna podziwu, widać jego miłość do bordowo-granatowych barw :)

1

Lubię Thiago, ale dzisiaj patrzę na niego jakoś inaczej.. Nagle jest przeszczęśliwy, mówi o jakiejś historii Bayernu. Tak jakby jeden dzień zupełnie go zmienił. Pomimo tego będę mu kibicować, bo jestem fanką jego talentu. Trzymaj się Thiago ;)

1

Tak jakoś smutno..

1

Może tak po polsku?

0

Jak dla mnie to najlepszą godziną jest 20:00, a dniem sobota ;)

1

Nie ma takiej opcji, Martin zostaje.. Już za niedługo będzie odgrywał kluczową rolę w Barcelonie ;)

1

Bardzo miło z jego strony :)

1

Ostra licytacja, zarząd będzie miał trudną decyzję do podjęcia :D

1

Powodzenia! Pokaz im co potrafisz :)

1

Bardzo zla decyzja.. No ale nadal bede mu kibicowac. Niech rozwija skrzydla ;)

1

Jak miło, że akuratnie wtedy będę za granicą..

1

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak pragną sprzedaży Alexisa.. Villa też nie jest w dobrej formie, a każdy go broni.. Jak dla mnie to Alexis powinien zostać i tyle w tym temacie. Pedro out. Villa w sumie to nie wiem, niech zarząd robi co chce. Dla was najlepsze byłoby kupno nowej drużyny, a sprzedaż praktycznie każdego zawodnika..

0

Już sama dogrywka byłaby dla mnie powodem do dumy, nie patrząc już na dalszy wynik. Wierzę w remontade, bo tak mi mówi bordowo-granatowe serce! ;)

0

@v3go
Osobiście oglądam też ligę niemiecką. I Hummels jest naprawdę świetny ;) To, że w jedynym meczu nie zagrał dobrze, nie znaczy, że w pozostałych również.

0

@bartekq789
Chciałabym zobaczyć taki atak w Barcelonie. Reus młody, już doświadczony i świetny piłkarz ;)

0

@fcbarcelona12
W pewnym sensie zgadzam się z Tobą, bo prawy obrońca przydałby się nam bardzo. Niestety mamy większy problem, którym jest środek obrony i obecnie to staje się priorytetem. Najlepszym rozwiązaniem byłoby 2 obrońców, zamiast 2 pomocników, ale wszystko się okaże.. :)

0

@fcbarcelona12
No właśnie.. Nie dogadaliśmy się. Moim zdaniem powinniśmy go zostawić, ale Ty masz prawo do innej opini i tyle w tym temacie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?