0

Dobrze, że stawiają już na takich młodych graczów. Moim zdaniem to podstawa, żeby od najmłodszych lat szkolić maluchów :)

0

Fajny gest ze strony Otaifa, jak i zarówno Busiego.
Koledzy poniżej, jak dla mnie Sergio jest jednym z najlepszych, a w sumie najlepszym defensywnym pomocnikiem na tym globie :)

0

Piękny gest ze strony Barcelony. I na pewno wielka radocha na twarzach u dzieciaków. Coś pięknego! MES QUE UN CLUB, te słowa mówią wszystko.

0

Ważne, że będziemy mogli pooglądać Barcelonę + mecze CDR na TVP Sport. A co do BVB, to bardzo chętnie zobaczę ten mecz :)

0

Strzelił S. Gonzalez, karny.

0

Co z Puyolem? Przeczytałam właśnie w relacji meczowej, że zderzył się z rywalem i ma rozciętą głowę..

0

Mam nadzieję, że zobaczymy go w meczu z Espanyolem..

0

Kto, jak kto.. Ale Barca da radę! Wierzę w Was chłopaki :)

0

Ja również tegorocznej nie mam. Bardziej przypadła mi do gustu jednak ta z sezonu 2011/2012 :)

0

Ten rok będzie przepiękny, tak czuję.
Brawo TITO! :)

0

Jak dla mnie Jordi to transfer sezonu, jak na razie. Cieszę się, że mamy go w Barcelonie. A poza tym skromny, pracowity i miły człowiek :)
Życzę mu z całego serca, aby zdał prawo jazdy!

0

Kurde, świetni są :D

0

Na początku się zdziwiłam, jak zobaczyłam tylko sam tytuł. Ale po przeczytaniu artykułu już się uspokoiłam :D

0

Barcelona_fanatic2809, spójrz na 1 komentarz pod tym artykułem. Tam znajdziesz link ;)

0

No w końcu więcej meczów Barcy w tv :)

0

Po prostu w Hiszpanii jest dzisiaj Prima Aprilis :)

0

Przecież to było wiadome.. :)

0

Całkiem miło czytało się ten wywiad. Jordi to fajny chłopak i znakomity lewy obrońca. Razem z Montoyą i Bartrą stanowią przyszłość obrony Barcelony. Dwie przedostatnie odpowiedzi mnie rozbawiły :)

0

Redakcjo i kibice, ja również pragnę Wam złożyć najlepsze życzenia. Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Sylwestra i jeszcze lepszego Nowego 2013 Roku! A przede wszystkim abyśmy mogli widzieć Barcelonę cały czas w jak najlepszej formie :)

0

No może i nie było to zachowanie godne pochwalenia, ale ja go rozumiem. Nerwy, stres, wysoki wynik - a tu nagle bum. Nie wytrzymał, wkurzył się i tyle. Nie ma sensu go krytykować, każdy ma prawo się zdenerwować. A, że Oier zachował się w ten sposób, to trudno. Na pewno będzie miał nauczkę na przyszłość, że trzeba troszkę ulotnić emocje. Każdemu się może zdarzyć, więc nie przeżywajcie aż tak tej sytuacji :)

0

Barcelona_fanatic2809,
Po prostu przeczytaj artykuł ze zrozumieniem. Zresztą już wcześniej o tym pisali.

0

Z taką formą Milanu to myślę, że damy sobie radę z nimi w LM. Nie prezentują nic konkretnego szczerze mówiąc.. Nie mówię, że są słabi, bo w meczu z Barceloną będą mieć na pewno dużo siły i motywacji, dlatego nie skreślam ich od razu z listy potencjalnych przeciwników. No i brawo dla Bojana za bramkę :)

0

Czas Pepa w Barcelonie minął, niewątpliwie był jednym z najlepszych momentów. Teraz nadchodzi era Tito, która zapowiada się wyśmienicie :)

0

Jak miło patrzeć na tabelę po rundzie jesiennej. Jakoś tak cieplej na sercu.. A Wam, drodzy kibice Barcelony życzę Wesołych i pogodnych Świąt :)

0

Chłopak ma potencjał, nie boi się ryzykować i dodatkowo strzela bramki. Cieszę się, że mamy go w Barcelonie, bardzo go lubię :)

0

Szczerze mówiąc to najlepszy jego mecz w tym sezonie. Bardzo mi się podobał dzisiaj. Oby tak dalej. Chociaż Tito, czy Jordi będą wystawiać częściej Adriano.

0

Dobra informacja! Trzymaj się Tito i wracaj do zdrowia :)

0

No będzie powtórka z poprzedniej LM. Barca poradzi sobie z Milanem. :)
Co do Realu, to mają nieciekawie. Być w grupie śmierci, w 1/8 trafić na ManU. Ajj :)

0

Obstawiam, że Barcelona trafi na Porto lub Galatasaray :)

0

Trzymaj się Tito!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?