Szkoda, wielka szkoda.. Gdzieś indziej mógłby poszaleć trochę na boisku, a w Barcelonie na razie raczej nie dostanie takiej szansy. Wypożyczenie byłoby dla niego szansą przede wszystkim na zdobycie doświadczenia.
W końcu jakiś news, jeśli chodzi o Isaaca. Niech kuruje się ile potrzeba, żeby później kontuzje go nie nękały. Ale chciałabym go zobaczyć jak najszybciej na boisku :)
Valdes tyle razy ratował 'dupę' Barcelonie, że to się w głowie nie mieści.. A wy go już na emeryturę wysyłacie. Tak jak już powiedział Partyzant15 bramkarz im starszy, tym lepszy, ponieważ ma więcej doświadczenia. Owszem kiedyś przyjdzie czas, kiedy trzeba będzie szukać nowego bramkarza, ale to nie teraz. Myślę, że za kilka dobrych lat. ;)
No dobrze.. Ale dlaczego ma pretensje do Barcy i Realu? Wyszło tak, że mamy najlepszych graczy, ale są to praktycznie wychowankowie. Więc nie rozumiem jego bulwersu. Jedynie może mieć pretensje do swojego klubu, w jaki sposób pozyskuje i wychowuje piłkarzy. Real to inna sprawa, bo kupują wyreklamowane gwiazdy.
Powiem tak. To jest tylko decyzja Pepa, do jakiego klubu pójdzie. Z całego serca życzę, żeby wyszło mu to jak najlepiej.. Dlatego, że bardzo lubię i szanuję tego człowieka. Wielka osobowość, która zrobiła tak wiele dla Barcelony.. :)
Hm, na miejscu Tito okazałabym trochę zaufania Bartrze i Fontasowi. Myślę, że można ich sprawdzić w mniej trudnych meczach, wpuścić chociażby na ostatnie 10 minut, kiedy wynik jest już bardzo wysoko na korzyść Barcelony.
Trochę dziwnie słyszeć takie słowa z jego ust. Ale wierzę, że przyniesie nam jeszcze wiele radości i niesamowitych chwil na boisku. Życzę mu z całego serca, żeby te kontuzje przestały go nękać :)
karci0, nie jestem dobra z polskiego, więc ciesz się, że nie szaleje tu błędami ortograficznymi, a Ty mi tu wspominasz o jakimś podwójnym stopniowaniu. Mówiąc, o efektywnych golach chodziło mi dokładnie o wrażenie wywierane przez takie bramki. Efektywny ma różne znaczenia. Pozdrawiam :)
Owszem, karny to również bramka, bo umiejętności też się tu liczą. Ale według mnie bardziej efektywniejsze są inne bramki, a Messi akuratnie wykonał ich więcej, w porównaniu do Ronaldo i Falcao :)
Na początku trochę zdziwiłam się składem, który wystawił Tito. To jest człowiek na odpowiednim miejscu, potrafi eksperemyntowac i dobrze mu to wychodzi. Ogólnie mecz był dobry. Co prawda sędzia lekko grał 1 rolę, ale trudno.. Bramka Messiego z wolnego, cudo! Lepszy remis niż przegrana. Tylko najgorsza jest kolejna kontuzja w drużynie, zaniepokoiło mnie to..
Czy każdy mecz musi kończyć się jakąś kontuzją? Nie mam słów, żeby określić jakie to jest okropne. Obrona pada. Dobrze, że Dani pauzuje tylko na 3 tygodnie. Bo teraz jest przerwa 2-tygodniowa. Pique będzie już gotowy na kolejny mecz. Więc powoli wszystko wraca do formy, oby tylko tych kontuzji nie było..
Kurde, ja nie chcę mówić, kto co chwilę kładł się na murawę. Pepe bardzo rozśmieszył mnie swoją wypowiedzią. Niech już nie przesadza.. A co do gry, to chyba nie jestem niewidoma i doskonale wiedziałam, że Barca miała więcej gry.
Wiadome, że nigdy nie będzie idealnie, mogą się od czasu do czasu pokłócić na boisku.. To jest normalne, TO JEST SPORT! Czasami trzeba sobie coś powiedzieć, żeby gra wychodziła lepiej. Podczas meczu występują takie emocje, że czasami ktoś może wybuchnąć. Ale to są tak dobrzy przyjaciele, że po meczu już o tym nie pamiętają. Brukowce, internet zrobili za dużo szumu wokół tej sprawy i tyle.. :)
Jestem pewna, że każdy z nich będzie chciał zagrać jutro jak najlepiej, będą się starać i oby wyszło im to na dobre! Mocno wierzę w wygraną Barcelony, ale nie będzie łatwo. Dzisiaj śnił mi się początek 2 połowy i na ekranie widniało 1:1 :D
0
Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie dla niego. I tak grzeje ławę i się marnuje..
0
JurnyGerwazy, wybacz, już się nie odezwę.
0
Stelios23 właśnie miałam to napisać :)
0
Szkoda, wielka szkoda.. Gdzieś indziej mógłby poszaleć trochę na boisku, a w Barcelonie na razie raczej nie dostanie takiej szansy. Wypożyczenie byłoby dla niego szansą przede wszystkim na zdobycie doświadczenia.
0
W końcu jakiś news, jeśli chodzi o Isaaca. Niech kuruje się ile potrzeba, żeby później kontuzje go nie nękały. Ale chciałabym go zobaczyć jak najszybciej na boisku :)
0
Czekam na taką świetną formę Pedro w Barcelonie :)
0
Valdes tyle razy ratował 'dupę' Barcelonie, że to się w głowie nie mieści.. A wy go już na emeryturę wysyłacie. Tak jak już powiedział Partyzant15 bramkarz im starszy, tym lepszy, ponieważ ma więcej doświadczenia. Owszem kiedyś przyjdzie czas, kiedy trzeba będzie szukać nowego bramkarza, ale to nie teraz. Myślę, że za kilka dobrych lat. ;)
0
No dobrze.. Ale dlaczego ma pretensje do Barcy i Realu? Wyszło tak, że mamy najlepszych graczy, ale są to praktycznie wychowankowie. Więc nie rozumiem jego bulwersu. Jedynie może mieć pretensje do swojego klubu, w jaki sposób pozyskuje i wychowuje piłkarzy. Real to inna sprawa, bo kupują wyreklamowane gwiazdy.
0
Otóż to! Bardzo dobre przemówienie.
0
Powiem tak. To jest tylko decyzja Pepa, do jakiego klubu pójdzie. Z całego serca życzę, żeby wyszło mu to jak najlepiej.. Dlatego, że bardzo lubię i szanuję tego człowieka. Wielka osobowość, która zrobiła tak wiele dla Barcelony.. :)
0
Według mnie Dani ma po prostu gorsze dni. Ale forma za niedługo wróci, jestem tego pewna. VAMOS Dani! :)
0
Szczerze? Już mam dość tego Mourinho..
0
Według mnie nagrodę dostanie Yaya Toure lub Didier Drogba, ale życzę powodzenia Alexowi :)
0
Hm, na miejscu Tito okazałabym trochę zaufania Bartrze i Fontasowi. Myślę, że można ich sprawdzić w mniej trudnych meczach, wpuścić chociażby na ostatnie 10 minut, kiedy wynik jest już bardzo wysoko na korzyść Barcelony.
0
Wytrwałość i dążenie do celów to jedne z jego najpiękniejszych cech, jako człowieka i zarówno sportowca. Anims Abi!
0
Trochę dziwnie słyszeć takie słowa z jego ust. Ale wierzę, że przyniesie nam jeszcze wiele radości i niesamowitych chwil na boisku. Życzę mu z całego serca, żeby te kontuzje przestały go nękać :)
0
Totalny hipokryta. Na miejscu Iniesty nie odpowiedziałabym mu nawet. Szkoda tylko słów, nerwów i czasu na takiego człowieka.
0
karci0, nie jestem dobra z polskiego, więc ciesz się, że nie szaleje tu błędami ortograficznymi, a Ty mi tu wspominasz o jakimś podwójnym stopniowaniu. Mówiąc, o efektywnych golach chodziło mi dokładnie o wrażenie wywierane przez takie bramki. Efektywny ma różne znaczenia. Pozdrawiam :)
0
Owszem, karny to również bramka, bo umiejętności też się tu liczą. Ale według mnie bardziej efektywniejsze są inne bramki, a Messi akuratnie wykonał ich więcej, w porównaniu do Ronaldo i Falcao :)
0
Takie treningi są dobre, młodzi ludzie mogą trochę podpatrzeć jakie treningi stosuje Tito, więc pod pewnym względem zdobędą trochę doświadczenia. :)
0
Słuszna opinia na temat meczu, zgadzam się z nią :)
0
ThCannabis, Martin skończył 21 lat w kwietniu :)
0
Dobrze wykonał swoje zadanie. Brawo! :)
0
Na początku trochę zdziwiłam się składem, który wystawił Tito. To jest człowiek na odpowiednim miejscu, potrafi eksperemyntowac i dobrze mu to wychodzi. Ogólnie mecz był dobry. Co prawda sędzia lekko grał 1 rolę, ale trudno.. Bramka Messiego z wolnego, cudo! Lepszy remis niż przegrana. Tylko najgorsza jest kolejna kontuzja w drużynie, zaniepokoiło mnie to..
0
Czy każdy mecz musi kończyć się jakąś kontuzją? Nie mam słów, żeby określić jakie to jest okropne. Obrona pada. Dobrze, że Dani pauzuje tylko na 3 tygodnie. Bo teraz jest przerwa 2-tygodniowa. Pique będzie już gotowy na kolejny mecz. Więc powoli wszystko wraca do formy, oby tylko tych kontuzji nie było..
0
Lasery to akuratnie była przesada.
0
zygamen
Dobry artykuł ukazujący prawdę.
Co do Tito, no cóż, dobrze odpowiedział.
0
Kurde, ja nie chcę mówić, kto co chwilę kładł się na murawę. Pepe bardzo rozśmieszył mnie swoją wypowiedzią. Niech już nie przesadza.. A co do gry, to chyba nie jestem niewidoma i doskonale wiedziałam, że Barca miała więcej gry.
0
Wiadome, że nigdy nie będzie idealnie, mogą się od czasu do czasu pokłócić na boisku.. To jest normalne, TO JEST SPORT! Czasami trzeba sobie coś powiedzieć, żeby gra wychodziła lepiej. Podczas meczu występują takie emocje, że czasami ktoś może wybuchnąć. Ale to są tak dobrzy przyjaciele, że po meczu już o tym nie pamiętają. Brukowce, internet zrobili za dużo szumu wokół tej sprawy i tyle.. :)
0
Jestem pewna, że każdy z nich będzie chciał zagrać jutro jak najlepiej, będą się starać i oby wyszło im to na dobre! Mocno wierzę w wygraną Barcelony, ale nie będzie łatwo. Dzisiaj śnił mi się początek 2 połowy i na ekranie widniało 1:1 :D