0

Witaj maluszku! :)

0

ThiagoAmazing, wróci na początku grudnia. ;)

0

Oczywiście nie chodziło mi o to, że Alexis pójdzie do Juventusu, tylko ogólnie. To co teraz prezentuje jest bardzo przeciętne. Więc czuję, że Tito będzie go coraz mniej wykorzystywał w meczach, a to prowadzi tylko do jednego.

0

Taa, dobry żart. David zostanie, Alexis pójdzie ;)

0

W Polsce piłka nożna jest po prostu częściej prezentowana nawet w telewizji. Nie ma co się dziwić, że tak mało osób nie skupia się na koszykówce. Patrząc na samych znajomych, to pewnie 2, 3 osoby interesuje się tym. Ja osobiście może 2 razy w życiu oglądałam jakiś mecz koszykówki.

0

Fajny dzieciak. Musi szlifować swój talent, a wtedy będzie mógł zajść bardzo daleko :)

0

No byłoby fajnie.. Camp Nou to jest wydatek większej rangi, a Narodowy niższe koszty. Nic tylko czekać aż mecz dojdzie do skutku. :)

0

Bojan1010Mr, dobrze się czujesz?
Leo, gratulacje! :)

0

Bardzo dobra decyzja. Tello może nie jest jeszcze bardzo doświadczony, ale widać w nim wielki potencjał, wolę walki i to, że bardzo się stara. :)

0

Taa bo Montoya ma tak mało pieniędzy, że kradnie. Ludzie, dajcie spokój ;)

0

Ogólnie mecz z totalną przewagą Barcelony i dużo większą ilością strzałów na bramkę. Defensywa i bramkarz z Celticu - naprawdę świetni. W ataku u nich zdecydowanie gorzej.
Zwycięstwo należało się Barcelonie, zdecydowanie. To ona królowała na boisku i w strzałach. Jeśli chodzi o pierwszą bramkę, to piękna wymiana i wykończenie Iniesty. A co do drugiej, to nie wiem jak oni to robią, że w ostatniej minucie potrafią strzelić gola, a przy okazji trzymać w wielkiej niepewności. Brawo Jordi! Brawo chłopaki, dobry mecz, tylko ten autobus trochę nie do przebicia, ale ważne, że się starali. Mamy kolejne 3 punkty! Vamos!

0

Bez przesady. Ja rozumiem, że kibice Realu nie lubią Messiego, ale oskarżanie go o doping jest niedorzeczne! Przy badaniach nic by nie wyszło, to wiadome. A fani RM niech się zainteresują w końcu tylko swoją drużyną, a nie oczerniają Barcelone. Banda idiotów, tyle w tym temacie.

0

Co za mecz.. Musze ochłonąć.
Fabregas jak najbardziej na plus, razem z Messim!

0

Odskakuję od tematu:
http://www.dailymotion.com/video/xuh8jc_afe_sport
Bardzo ładny gol Affelay'a :)

0

Dobre byłoby zdobycie dzisiaj kolejnej żółtej.. Przynajmniej wyczyściłby sobie konto. A jeden mecz pauzy, w tym wypadku z Rayo, nie byłby czymś strasznym.

0

Mam nadzieję, że Mundo Deportivo się nie myli i Villa wyjdzie w pierwszej jedenastce. Fajnie, że Messi sobie odpoczywa, bo co za dużo to niezdrowo. Musi być gotowy na Celtic. A jeśli się coś nie powiedzie w pierwszej połowie, to spokojnie sobie może wyjść w drugiej. VAMOS! :)

0

Media, media, media. Jak zwykle wszystko przez to, że prasa wymyśla nowe kłamstewka, żeby jeszcze bardziej skłócić te kluby. A co do Ikera, to bardzo go lubię i szanuje. :)

0

Ja mam tyle do powiedzenia w tym temacie:


Dlatego Mou dla mnie zawsze będzie skończony.

0

@whatis
Myślę, że najwyższy czas, żebyś po prostu zamknął stronę fcbarca.com i przeniósł się na jakąś o RM. Pozdrawiam.

0

Tak własnie, lukasoon15 zdecydowanie się z Tobą zgadzam, jestem pewna w 100%, że nie uszanuje tego. Mou to taki człowiek, który za wszelką cenę chce samych wygranych. Powinien powoli zacząć ubolewać nad stratą punktów, a nie wdawać się w jakieś głupie dyskusje na forum publicznym. Nie się zajmie tym, co robi, bo przy takich wynikach wyleci z RM szybciej, niż przyszedł. Owszem, RM ma mistrzostwo Hiszpanii. Barcelona też je miała, nie raz.. Więc nie rozumiem jego słów. Ogólnie mam dość tego gościa i nie mogę już słuchać tego, co mówi.

0

Wcale się nie dziwię.. Każdy dobrze wie, jaka jest teraz sytuacja w Hiszpanii. Nie każdy może sobie pozwolić na takie mecze.

0

Moim zdaniem Pique nie powinien jeszcze wchodzić na mecz z Deportivo. Niech dojdzie do całkowitej, sprawnej formy, żeby kontuzja nie powróciła. Mamy Adriano, Songa, Bartre. Deportivo jest akuratnie takim przeciwnikiem, że możemy postawić na nieco inny, mniej doświadczony skład. Rezerwy mile widziane :)

0

Hm, może teraz jeszcze nie jest czas na to, żeby ten filmik ujrzał światło dzienne. Ale na pewno w przeciągu kilku lat, a może nawet miesięcy będzie to potrzebne. No bo ileż można?

0

slawmm, No dobrze. Dla nas, kibiców Barcelony przegrana Realu byłaby dobra, kolejne punkty przewagi. Ale co do Twojej reakcji na kontuzje zawodników to nie popisałeś się inteligencją. Jak można się z takiego czegoś cieszyć?

0

Z tego co mówili mi koledzy, to jest najgorszy ból świata, a więc Marc życzę powrotu do zdrowia.

0

@Brosik
Ja mam trochę inne zdanie. Porównując jego teraźniejszą formę z formą poprzedniego sezonu, to można zauważyć jakąś różnicę. Ale każdy może mieć odmienne zdanie :)

0

Wszystkich chcielibyscie sprzedać.. Tylko dlatego, że ma lekki zastój w formie. Według mnie powinien zostać i tyle.

0

Ciężko mu będzie wyjść w ogóle na boisko, nie mówiąc już o pierwszej 11. Za dużo konkurencja.. Mógł iść, złapać doświadczenie.. Wtedy może miałby większą szansę na grę w Barcelonie.

0

No i bardzo dobrze.. Po co ich ciągnąć aż do Chin, jeśli mogą zagrać w Hiszpanii :)

0

Najpiękniejsze jest to, że chce skończyć karierę tam, gdzie ją zaczął. Nie zdarza się to zbyt często wśród piłkarzy.. Ostatnio pokłóciłam się nawet o to z moich ojcem, który usiłował mi wpoić, że za parę lat będę oglądała Xaviego w jakimś Katarze biegającego za kasą. Brak mi słów do takich ludzi. Mimo, że jest moim ojcem, w tej kwestii w ogóle się z nim nie zgodziłam, co doprowadziło do wielkiej kłótni, ale warto było.Nikt nie będzie w moim towarzystwie obrażał zawodników Barcelony. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?