26 kwietnia 2013, 14:49
0
@fcbarcelona12 A czy ja pisałam coś na temat Alexisa? ;>
26 kwietnia 2013, 14:36
@mariuszmp82 Chyba sobie żartujesz ze sprzedaniem Alvesa..
24 kwietnia 2013, 12:17
Szkoda gadać.. Teraz już nic nie zdziałamy rozpamiętując wczorajsze sytuacje. Nic tylko czekać na rewanż.
17 kwietnia 2013, 22:53
@Ten który ogląda każdy mecz No przecież widzę..
17 kwietnia 2013, 22:50
Nic specjalnego, za spokojny mecz ;)
11 kwietnia 2013, 08:01
Messi pokazał po raz kolejny ile dla niego znaczy ten klub :)
2 kwietnia 2013, 10:16
Osobiście bardziej pasuje mi skład wg Mundo ;)
27 marca 2013, 07:33
Pieniążki musiały tu zagrać odpowiednią rolę..
27 marca 2013, 07:32
Brawo!
27 marca 2013, 07:30
Moim zdaniem to chore, żeby narażać zawodników na takie niebezpieczeństwo.. Niby atut swojego boiska, ale to już jest całkowita przesada..
18 marca 2013, 09:37
Jeszcze nie zaczęłam czytać newsa, a już od razu rzuciło mi się w oczy 'żadko' :D
6 marca 2013, 12:53
Zdecydowanie przesadzili..
5 marca 2013, 16:15
@barca cule To, że Płock ostatnio przegrał z Vive nie oznacza, że od razu musisz "Je*ać Kielce"..
5 marca 2013, 10:17
Świetny zlot, świetna zabawa! No i bardzo miłe spotkanie z panem Bogdanem ;) Tylko wynik meczu nie taki, jaki powinien być..
20 lutego 2013, 10:30
Myślę, że skład będzie taki: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro. Dla mnie to najlepszy skład ;)
10 lutego 2013, 12:58
Alba świruje na boisku, jestem bardzo zadowolona z tego transferu ;)
10 lutego 2013, 11:51
Właśnie taki skład sobie wymarzyłam na dzisiejsze spotkanie ;)
6 lutego 2013, 19:02
Chciałabym go zobaczyć w Barcelonie ;)
3 lutego 2013, 10:48
@valdes1991 No chyba sobie żartujesz.. Pooglądaj jeszcze raz mecz, tak dokładnie ;)
22 stycznia 2013, 23:43
Świetna wiadomość! Gratuluję! :)
18 stycznia 2013, 08:29
Znalezienie odpowiedniego bramkarza będzie trudnym zadaniem.. Ale Barca da radę! Trochę szkoda, że Victor podjął taką decyzję.
17 stycznia 2013, 16:26
Może nie legenda, ale wyśmienity zawodnik. Razem z Messim i Henry'm tworzyli niesamowity atak.
16 stycznia 2013, 23:52
Jestem zadowolona z jego decyzji. Bayern to świetny klub i miło będzie zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej. Powodzenia! :)
15 stycznia 2013, 09:50
Coś pięknego! :)
7 stycznia 2013, 21:22
MISTRZUNIO!
5 stycznia 2013, 17:01
Nie ma co lekceważyć przeciwnika. Real zobaczył, że Espanyol może być groźny. W każdym bądź razie wierzę w wygraną Barcy! :)
5 stycznia 2013, 16:53
MesQueUnClub22 12 styczeń :)
5 stycznia 2013, 16:52
Jak miło widzieć uśmiech na twarzy Tito :)
5 stycznia 2013, 13:01
Już za 2 dni dowiemy się wszystkiego. Dlatego dyskusje są zbędne :D
4 stycznia 2013, 22:10
Chexer, Moim zdaniem ma dobry odbiór piłki i wspaniale rozpoczyna akcje ofensywne. Ale każdy może mieć inne zdanie :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@fcbarcelona12
A czy ja pisałam coś na temat Alexisa? ;>
0
@mariuszmp82
Chyba sobie żartujesz ze sprzedaniem Alvesa..
0
Szkoda gadać.. Teraz już nic nie zdziałamy rozpamiętując wczorajsze sytuacje. Nic tylko czekać na rewanż.
0
@Ten który ogląda każdy mecz
No przecież widzę..
0
Nic specjalnego, za spokojny mecz ;)
0
Messi pokazał po raz kolejny ile dla niego znaczy ten klub :)
0
Osobiście bardziej pasuje mi skład wg Mundo ;)
0
Pieniążki musiały tu zagrać odpowiednią rolę..
0
Brawo!
0
Moim zdaniem to chore, żeby narażać zawodników na takie niebezpieczeństwo.. Niby atut swojego boiska, ale to już jest całkowita przesada..
0
Jeszcze nie zaczęłam czytać newsa, a już od razu rzuciło mi się w oczy 'żadko' :D
0
Zdecydowanie przesadzili..
0
@barca cule
To, że Płock ostatnio przegrał z Vive nie oznacza, że od razu musisz "Je*ać Kielce"..
0
Świetny zlot, świetna zabawa!
No i bardzo miłe spotkanie z panem Bogdanem ;)
Tylko wynik meczu nie taki, jaki powinien być..
0
Myślę, że skład będzie taki:
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro.
Dla mnie to najlepszy skład ;)
0
Alba świruje na boisku, jestem bardzo zadowolona z tego transferu ;)
0
Właśnie taki skład sobie wymarzyłam na dzisiejsze spotkanie ;)
0
Chciałabym go zobaczyć w Barcelonie ;)
0
@valdes1991
No chyba sobie żartujesz.. Pooglądaj jeszcze raz mecz, tak dokładnie ;)
0
Świetna wiadomość! Gratuluję! :)
0
Znalezienie odpowiedniego bramkarza będzie trudnym zadaniem.. Ale Barca da radę! Trochę szkoda, że Victor podjął taką decyzję.
0
Może nie legenda, ale wyśmienity zawodnik. Razem z Messim i Henry'm tworzyli niesamowity atak.
0
Jestem zadowolona z jego decyzji. Bayern to świetny klub i miło będzie zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej. Powodzenia! :)
0
Coś pięknego! :)
0
MISTRZUNIO!
0
Nie ma co lekceważyć przeciwnika. Real zobaczył, że Espanyol może być groźny. W każdym bądź razie wierzę w wygraną Barcy! :)
0
MesQueUnClub22
12 styczeń :)
0
Jak miło widzieć uśmiech na twarzy Tito :)
0
Już za 2 dni dowiemy się wszystkiego. Dlatego dyskusje są zbędne :D
0
Chexer,
Moim zdaniem ma dobry odbiór piłki i wspaniale rozpoczyna akcje ofensywne. Ale każdy może mieć inne zdanie :)