0

@fcbarcelona12
A czy ja pisałam coś na temat Alexisa? ;>

0

@mariuszmp82
Chyba sobie żartujesz ze sprzedaniem Alvesa..

0

Szkoda gadać.. Teraz już nic nie zdziałamy rozpamiętując wczorajsze sytuacje. Nic tylko czekać na rewanż.

0

@Ten który ogląda każdy mecz
No przecież widzę..

0

Nic specjalnego, za spokojny mecz ;)

0

Messi pokazał po raz kolejny ile dla niego znaczy ten klub :)

0

Osobiście bardziej pasuje mi skład wg Mundo ;)

0

Pieniążki musiały tu zagrać odpowiednią rolę..

0

Brawo!

0

Moim zdaniem to chore, żeby narażać zawodników na takie niebezpieczeństwo.. Niby atut swojego boiska, ale to już jest całkowita przesada..

0

Jeszcze nie zaczęłam czytać newsa, a już od razu rzuciło mi się w oczy 'żadko' :D

0

Zdecydowanie przesadzili..

0

@barca cule
To, że Płock ostatnio przegrał z Vive nie oznacza, że od razu musisz "Je*ać Kielce"..

0

Świetny zlot, świetna zabawa!
No i bardzo miłe spotkanie z panem Bogdanem ;)
Tylko wynik meczu nie taki, jaki powinien być..

0

Myślę, że skład będzie taki:
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro.
Dla mnie to najlepszy skład ;)

0

Alba świruje na boisku, jestem bardzo zadowolona z tego transferu ;)

0

Właśnie taki skład sobie wymarzyłam na dzisiejsze spotkanie ;)

0

Chciałabym go zobaczyć w Barcelonie ;)

0

@valdes1991
No chyba sobie żartujesz.. Pooglądaj jeszcze raz mecz, tak dokładnie ;)

0

Świetna wiadomość! Gratuluję! :)

0

Znalezienie odpowiedniego bramkarza będzie trudnym zadaniem.. Ale Barca da radę! Trochę szkoda, że Victor podjął taką decyzję.

0

Może nie legenda, ale wyśmienity zawodnik. Razem z Messim i Henry'm tworzyli niesamowity atak.

0

Jestem zadowolona z jego decyzji. Bayern to świetny klub i miło będzie zobaczyć Pepa na ławce trenerskiej. Powodzenia! :)

0

Coś pięknego! :)

0

MISTRZUNIO!

0

Nie ma co lekceważyć przeciwnika. Real zobaczył, że Espanyol może być groźny. W każdym bądź razie wierzę w wygraną Barcy! :)

0

MesQueUnClub22
12 styczeń :)

0

Jak miło widzieć uśmiech na twarzy Tito :)

0

Już za 2 dni dowiemy się wszystkiego. Dlatego dyskusje są zbędne :D

0

Chexer,
Moim zdaniem ma dobry odbiór piłki i wspaniale rozpoczyna akcje ofensywne. Ale każdy może mieć inne zdanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?