VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao Nie rozumiem tego, były mistrz świata a teraz pracuje jako ochroniarz..
0
Dalej nie rozumiem czemu nie starają się o Lisandro Martínez'a.
0
Ja dalej nie rozumiem czemu My nie chcemy Lisandro Martineza tylko jakiś Koulibaly, kwota podoba, różnica wieku na + dla Argentyńczyka, może obskoczyć 3 pozycje, świetne wyprowadzanie piłki, no idealna para z Araujo by była..
1
@FC1899Barca Ciekawe o jakiego Pana z WCA chodzi..
Juras ? Omielańczuk ?
1
Wczoraj podobało mi się to, że jak piłkarze LFC odbierali medale to nie ściągali ich z głowy, mieli do nich szacunek (widziałem, że na pewno TTA ściągnął).
0
Boli mnie jedno w Naszym klubie..
To, że nie mamy tego czegoś co ma Real, że nie idzie im dobrze, grają gorzej ALE grają do końca i potrafią odwrócić losy meczu i wygrać, w ważnym momencie wygrać...
PAKT Z DIABŁEM
DOBRY MENTAL
czy coś innego jak zwał tak zwał, czego My nie mamy niestety...
1
Gratulacje dla RM.
Szkoda troche LFC, że przegrali.. Ale nie wiem czy jest obecnie jakaś drużyna, która by pokonała Real we wczorajszym meczu (wróć Kurtuła w takiej formie).
Bądźmy szczerzy ale ten puchar wygrał im Kurtuła.
Tak myślę kiedy w takiej formie był Nasz Niemiec i jak ważny jest bramkarz obecnie, jak Niemiec sie nie ogarnie i nie zacznie grać na poziomie a nie wiem czy to możliwe to możemy robić transfery wzmacniać inne pozycje ale nie widzę sukcesu bez bramkarza.
LFC na ten moment potrzebuje zmian, Mane Firmino odejdą trzeba znaleźć następców w sumie maja Diaza to teraz potrzebują prawdziwą 9.
Niestety footbal taki jest możesz mieć milion akcji na bramkę, pięknie grać ale ludzie pamiętają trofeum, które zdobywasz strzelając 1 bramkę mając tylko 1 akcje na bramke przeciwnika i grając opornie brzydko.
Stwierdzenie, że Real nie przyjeżdża grać finałów tylko przyjeżdża je wygrywać jest prawdziwe 100%, może mental, może dobry psycholog nie wiem ale tego co ma Real że w najważniejszych momentach się spina brakuje Nam.
Gratki dla Carlo to jest jedyny trener, które chciałbym zobaczyć w Barcelonie pomimo że trenował i trenuje Naszego rywala.
A na koniec pewna anegdotka jaka powiedział Szpaku wczoraj:
Real pytał Nas czy będzie jeszcze raz.
0
Real pytał Nas czy będzie jeszcze raz.
Szpaku jest prze
xD
11
Kurtuła wygrał im LM, gdyby nie On to by dawno odpali
3
Tego sie obawiałem. Pakt z diabłem Florek podpisal. Nieważne jak RM gra itp i tak wygraja...
1
Obawiam sie ze RM jednak wpakuje z jakiejś akcji z dupy gola lub dwa. A LFC bedzie obijal słupki a Kurtula bronił w sensie mecz sezonu. Albo Alisonowi włączy sie Loris Karius.
0
@Homeopata8989 @adi7adi8 dzięki, czyli będą ciekawe transfery i pewnie sypną kasą.
0
AC Milan będzie miał tego nowego właściciela czy transakcja upadła ?
0
Ma ktośFotel Corsair T3 Rush (jasny szary) ? Poleca ? Ten szary materiał nie brudzi sie ?
https://www.euro.com.pl/fotele-i-stojaki-do-kierownicy/corsair-t3-rush-jasny-szary.bhtml#opis
0
@Toretto dzięki, dziwne mial 250tys a grał o 500tys strzelając. A wczoraj miałem wrażenie że nie będzie już ryzykował..
1
Oglądał ktoś teraz milionerów? Ile wygrał ten gościu w długich wlosach? Wczoraj skończył gre z 125 tys.
3
Camavinga
Valverde
Tchouaméni
ciekawy środek pola
0
I Frankie de Jong wczoraj po meczu jak sie zachowywał? Żegnał sie czy nornalnie schodził z boiska?
0
Jak polecacie iść na Sokolice w Szczawnicy ?
Trasą od:
Schronisko PTTK Orlica Szczawnica (pienińska 12)
czy
czy od ulicy Świętej Kingi, Krościenko nad Dunajcem ?
Trasa różni się trudnością ? Ile czasu schodzi ? Gdzie ładniejsze widoki ?
1
Te całe informacje Gerarda Romero to mozna o kant dupy rozbić.
Połowe to jego przypuszczenia albo strzały które mogą sie wydarzyć albo i nie.
Do rozpoczecia presezonu będzie wszytsko jasne.
2
@doc Lewonożny świetny stoper, który może grać jako defensywny pomocnik.
Uważam, że On jest tym piłkarzem o którym Barca ma dobre papiery itp.. co kiedyś pisał Romero. W utd mają Varane'a.
0
Negocjacje odnoście Marcosa Alonzo ?
Przyjście piłkarza Chealse + Gaya/Grimaldo.
Odejście Alby, inaczej nie widzę sensu negocjacji.
0
@Foton Rosja jest największym wygranym tego konfliktu.
Nie wtrącają sie a kupują od Ruskich za grosze rope i inne surowce.
0
Ma ktoś poleca ?
https://www.euro.com.pl/fotele-i-stojaki-do-kierownicy/corsair-t3-rush-jasny-szary.bhtml
Dla osoby o wzroście 170 cm ?
0
@Cariones a ta siatka wytrzymała ?
0
1. Poszukuje fotelu biurowego / gamingowego do biurka cena do 1400-1800 zł.
2. Ma ktoś poleca ?
https://www.agatameble.pl/meble/wypoczynkowe/fotele-wypoczynkowe/vavi-fotel-3158-tkanina-jasno-szara-hlr15-czarny
1
Gdyby wynik walki Janka miał być na punkty, to kto by wygrał bo nie ogl? Ogolnie Janek jak walczył? Wróciła piekielnie mocna polska siła ? Było to coś w walce?
0
@AlexDark00 wyjaśnione.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11734002#comment-11734002
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11729429#comment-11729429
Ja pisze o Dembele vs Frenkie. Zachwyty ludzi wiec nie wyjeżdżaj z teksten ze Holender kosztuje 86 M, bo Dembele to tu przyszedl i gra za miske ryżu?
3
Nie rozumiem jednego.
Wszyscy szczęśliwi i chcą zeby Dembele przedłużył umowę za ogromna pensje, jest 5 sezon, bo przez 4 lata sezony połamany i jakieś przebłyski a teraz cos gra ale czy to powod zeby mu tyle płacić? NIE, TO JEST PIŁKARZ KTÓRY W KAŻDEJ CHWILI MOŻE SIE POŁAMAĆ.
Frenkie który nie dostał takieh prawdziwej szansy bo oczywiscie przed Nim zawsze święta krowa....
Sprzedaż jego wszyscy zadowoleni bo tyle kasy,ale bedziemy mogli tylko wykorzystac 20% kwoty?
Wszyscy szczesliwi ze Francuz prawdopodobnie przedluzy za ogromne pieniadze i szczesliwi ze sprzedamy Holendra i bedziemy grac swieta krowa i nawet nie mamy zasgepstwa (niestety Gravenberch w Bayern).
3
Niestety, nigdy Frenkie nie dostał takiej szansy na jaką zasługuje..
Jakiej szansy ? A takiej żeby był mózgiem środku pola i grał tak jak w Ajaxie
4231 - rządki środkiem pola i dryblingiem zdobywa przestrzeń
Frenkie nie jest Busim, jest kimś pokroju Schweinsteiger
Busiego nigdy nie zastąpimy, tak jak Leo.. nie rozumiem czemu nie gramy pod piłkarzy tylko ciągle próbujemy kogoś zastąpić ? że trzeba podjąć decyzję czy Busi czy Frenkie i gramy pod tego piłkarza. Kariera Busiego powinna się już zakończyć i Holender powinien dostać sezon z Xavim na granie na najwyższym poziomie..
Busi z Frenkiem nie mają szans bytu.. i 433
Raczej decyzja już została podjęta... zostaje święta krowa Busi (33 letni Hiszpan, którego od kilku lat mieszano z błotem itp za swoją grę), Frenkie odejdzie ....
Szkoda Holendra niestety, chciałbym żeby odniósł sukces w Barcy jakoś nic mu nie sprzyja aby tak było ani formacja, święta krowa Busi styl, pozycja na boisku i poprzedni trenerzy..
To jest taka sama sytuacja jak Busi vs Yaya, ale na szczęście wybrany został młodszy piłkarz i postawiono na przyszłość, teraz niestety bd inaczej poprzez Naszą ciulową sytuację finansową i bd zapychać dziury piłkarzami którym kończą się kontrakty...