0

@Rabakus No dokładnie uważam tak samo jak Ty.
Lecz Pique powiedział, że rezerwowym nie będzie ...
Jest kilku młodych którzy powinny dostać szansę, jak nie teraz to kiedy ?!

1

Koundé śmieszny żart ?!

Po pierwsze nie jest wart takich pieniędzy
Po drugie Chealse chciała go już kupić to zaproponowali taką cenę że .. i pewnie w lecie będą chcieli go kupić
Po drugie raczej nie jest taki świetny jak go opisują czyli transfer przepłacony / przereklamowany

My powiniśmy kupić Lisandro Martineza z Ajaxu
i jeśli ma odejsć Pique to podpisać umowę z Chistansenem (liczę że odejdzie do Bayernu)

Spróbować budować środę obrony na takich piłkarzach:
Lisandro
Araujo
Garcia
+4 jakiś młody albo doświadczony (który nie będzie narzekał że nie gra za dużo)

1

Posiadam nawigacje mio moov m610

po włączeniu pojawia sie czarny ekran i napis: TATA3.09.04.0392

da rade to naprawić?

2

Umowa o pracę jest do końca lutego, mam 15 dni urlopu, chce isc na te 15 dni od przyszłego tyg do konca miesiąca, szefowa powiedziala że nie puści mnie, ze zaplaci za urlop i że moge dopiero po 20 lutym. Może mi zabronić isc na urlop? Co w takim przypadku moge zrobic ?jesli to jest franca i nie chce od niej pieniędzy za te nadgodziny tylko chce urlop?? Moge iść na urlop jesli nie wyraża zgody? Albo chorobowe?

0

@DonMatteo901 Ja nie wiem dlaczego Juve pozbyło sie Dejana. Moim zdaniem gdyby stawiał na niego Alegri byłby ważnym ogniwem.

0

@Bobo25 zalatw kundla, ogarnij taka sytuacje żeby uciekł i sie wyleczą, ale nie może być że to była Tw inicjatywa.

0

W bankomacie wplatomacie planet cash są darmowe wplaty wyplaty dla banku grupa BPS (bank spółdzielczy w Jarosławiu) ? Niby na stronie czytalem i wynika ze tak ale pewng nie jestem

0

Ma ktoś kartę podarunkową do sklepu: 8a.pl i chce się pozbyć albo podarować ?

4

Dembus chce sie spotkac z Lapciem face to face, nie byloby nic dziwnego gdyby nie to ze Francuz nie umie hiszpańskiego xD

1

@Barca1992 czyli co? Można spać spokojnie ?

0

@Kidd to już lepiej zrobić losowanie i wybrac X% ludzi polski pod mur i rozstrzelać.

2

Art. 38. Zasada ochrony życia, Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.

Co to znaczy w rozumieniu pomysłu Kaczyńskiego odnośnie pandemi szczepień itd

0

Szukam pendrive'a, może sa jakieś ciekawe promocje teraz ? Max 64GB,

0

@Szklaner Zgadza sie, ale ostatnie lata u Nas leżało albo przygotowanie fizyczne do sezonu albo taktyczne albo lekarze itp...

Obawiam się tego, że pójdzie do takiego Monachium, spędzi pełny presezon, inne przygotowania, treningi i będzie grał primasort .. Może Xavi ogarnie przygotowanie i Holender niech spróbuje. Niż jakbyśmy mieli żałować że sprzedaliśmy za grosze itp.

10

Ktoś uważa że sprzedać Frenkie bo gra piach a kasa się przyda.

I kim chcecie ciągle grać ? Pedri ? Gavi ? Nico ? Młodzaki którzy są świetni i wygrywaja rywalizacje z Holendrem ale na razie są bardzo młodzi muszą bardzo dużo grać ale mogą mieć wachania formy ? Jeśli ciąglę będą grać to sie zajadą ?

I na kim chcecie tą pomoc budować ? Na Sergio ? W lecie myślał o MLS, mam nadzieję, że po tym sezonie sam zdecyduje odejść do Ameryki.

Roberto ?
Wezdmiemy te 50M za Frenkie i kogo kupi ? Jak każdy Nam powie daj Nam 70M ?
Frenkie to jest brylant, jeśli które się oszlifuje to będzie błyszczał. Od przyszłego sezonu Holender powinien grać na pozycji Busiego i być liderem pomocy a Hiszpanowi podziękować. Jest nowy trener, nowe wszystko wie trzeba mu dać ten sezon przyszły jeszcze, a z pieniędzy jakie byśmy wzięli za niego co Nam ? Jeśli nie mamy zastępstwa ?

4


@cracker @Kinginiesta @JimMorrisonFCB @zaba107 @Mr8lack @Explode @Szklaner
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11240404#comment-11240684

a wiec tak pojechałem do mBank kiosku, bo banki już zamknięte chłop powiedział, że niestety jest konsultantem i nic mi nie może pomóc itp żebym udał się do banku.
Więc zadzwoniłem ponownie na infolinię mbanku 801 300 800, kobita mi powiedziała że mam zablokowany całkowicie rachunek że Oni to zablokowali bo zauważyli dziwne ruchy (gdyby nie to to konto było by wyczyszczone (miałem grosze około 110 zł) ale co gorsza jakieś kredyty czy coś), na ten moment konto zablokowane całkowicie, w ostatnich dniach nie było żadnych ruchów, transakcji, nie ma żadnych dodanych urządzeń ani nic, konto jest czyste i czeka do aktywacji w oddziale.

Z tym skanowaniem komputera i formarowaniem telefonu to jest ich zalecenie w celu że jak założe nowe dane żeby haker czy ktoś znowu nie podkradł moich danych i to jest normalna rzecz u nich którą zalecają.

Na ten moment nie mogę sobie pozwolić na format telefonu bo pracuje w korpo i mam logowanie do konta dwu stopniowe i w poniedziałek nie zaloguje się i nie rozpocznę pracy, a ponowne aktywowanie tej aplikacji do logowania to 1-2 dni ... Więc zostaje mi ustawienei autoryzacji konta mBank przez SMS.

783 300 800 to jest numer infolinii mBank widnieje na oficjalnej stronie

0

@cracker jutro podejde, dalej mnie dziwi czemu z infolini z mBank rozmawiałęm z 2 osobami najpierw z gościem który nadał mi telekod (bo nigdy takiego nei miałem) i następnie z babeczką która powiedziała co mam zrobić, w sensie format tel i skanowanie komputera. Konto mam zablokowane bo ta sytuacja miałą miejsce 10 stycznia i od tego czasu nie mogę wykonywać przelewów.

0

@cracker czyli jutro podejdę bo widze jaja jak berety xD raczej z numeru 783 300 800 to ktoś z infolini ? ale format telefonu i skanowanie komputera ?

czyli mBank zablokował mi konto teraz nie ?

1

@JimMorrisonFCB @Kinginiesta @cracker no dzwoniłem na infolinie mBank 783 300 800

2

@Roni/VEB windows 10
@bartekvisca dzięki
@WiernyKibic111 zostałem zrobiony w bambuko, pierwszy raz sprzedawałem na vinted, i ktoś kupił rzecz i prosi w wiadomości o adres email żeby mógł zapłącić, to ja głupi podałem (ale utworzyłem nowe konto email), doszłą wiadomość na email taka sama jak z vinted (nic dziwnego mi w oczy się nie wrzuciło), wszedłem w wiadomosć i poprosiło o dane do konta bankowego żeby połączyło z Twoim portfelem kontem vinted ja głupi podałem zaakceptowałem na telefonie i za chwile wszystko zablokował bank (na szczęście na koncie było 110 zł plus użyłem konto bankowe które używam właśnie do takich rzeczy (a nie to główne gdzie mam pensje itp). Chłop 27 lat a dal się zrobić jak xD

0

Chcieli mi się włamać do konta bankowego mbank przez głupi vinted bo zrobiłem o jedno kliknięcie za dużo.
Mój bank czyli mBank zablokował mi całkowicie konto i poprosili mnie teraz o format telefonu i skanowanie komputera 2 aplikacjami niezależnymi zeby usunąć tego wirusa (i odblokować dostęp do konta).
Pytanie, jakie programy polecacie do przeskanowania komputera ?

1

Przyszły sezon powinien rozpocząć się od podziękowania Pique, Alby, Sergio.

Ale boje się tego, że Xavi bedzie na nich ciągle stawiał. A powinien rozpocząć budować drużynę bez nich od przyszłego sezonu.

0

@Ghotti @chosenone ale ja nie oglądam aż tak żeby wykupić to z tego względu.

0

Oglądał ktoś the grand tour carnage a trois S04E04 ?

Jest dostępne gdzieś w intrenecie w wersji pl ?

0

@RosjaninBut dzięki :)

0

@RosjaninBut Właśnie wiem, i muszę się tym zająć. Dzięki :)

Na pewno mam taką dziwną dolegliwość, że jak stoję na nogach godzinę lub dwie ciągle to pali mnie w kręgosłupie, ale coś porobię lekkiego nawet to też chwile pali (takie dziwne uczucie) w kręgosłupie.

Jak wykonuje ćwiczenia z własnym ciężarem ciała np, pompki przysiady itp to nic nie boli, ból jest zazwyczaj rano jak wstaje lub jak siedzę dłuży czas, pewnie też to ma wpływ że często śpię na brzuchu i garbie się podczas siedzenia. Z dietą problemu nie mam.

0

@Archie jeśli chcesz nabrać mięśni to białko 1,5-2grama razy ilość kilogramów, tyle dziennie powinieneś białka jeść. Jeśli chcesz schudnąć to deficyt kaloryczny.

0

@RosjaninBut neurochirurdzy ? chirurdzy czy ortopedzi ?
Kto tak do końca zajmuje się takimi problemami ?

0

@Rothan1 No i przydałoby się chodzić na basen..

0

@Rothan1 W najbliższym czasie będę szedł na rezonans zobaczyć czy jest gorzej / czy tak samo / czy lepiej, bo ostatni miałem 3 lata temu. Ale ostatnie 9 miesięcy czuję się gorzej właśnie nie wiem czemu.. No właśnie nie jestem pewny czy nie pojawiają się mi jakieś objawy neurologiczne .. Ortopeda 3 lata temu mi powiedział, że operacja to ostateczność i lepiej ratować się inaczej.. Dodam że mam 27 lat, urazu nie miałem i nie mam zielonego pojęcia z czego mam kłopoty z kręgosłupem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?