0

@adasko1998 100 % zgadzam się.

1

@Shear007 Dobrze że przypominasz już idę do piwnicy po 2 surowe cebule i czosneczek zaraz zjemy taki surowy i popijemy piweczkiem z lodówki mniam mniam.

1

@Coutinho007 Dokładnie, zapomniałem dodać :)

0

@JimMorrisonFCB Nie wiem, ale warto by było się ich pozbyć.
Bo jeszcze przedłużą umowę i będą zarabiać krocie za brak wzrostu formy i grania na poziomie.

0

Mam nadzieję, że kupimy Ferrana a do Manchesteru poleci Dembele/Roberto. Jako rozliczenie i gotówka.

27

Świetna opinia z FB na temat tego co siędzieje

Od początku tego cyrku mamy do czynienia z masową dezinformacją ze strony mediów, ekspertów, polityków. Najpierw mówili, zostań w domu, wytrzymaj 2 tygodnie. Następnie mówili DDM i wyjdziemy z tego. Potem obiecywali, że szczepienia nas zbawią od rychłej śmierci. Gdy już nadjechały szczepionki dostawczakiem w świetle jupiterów, w temp. -70stC (ciekawe która chłodnia tyle zbije), mówiono #ostatniaprosta , zaszczep się i zakończymy pandemię. Szczepionki miały chronić przed zarażeniem. Z czasem okazało się, że wcale nie mają chronić przed zakażeniem, a przed ciężkim zachorowaniem i zgonem. Od jakiegoś czasu okazuje się, że na oddziałach covidowych leżą i umierają zaszczepieni. Ci niezaszczepieni często znają osoby zaszczepione, które ciężko chorują i nie mają zaufania do cudownego eliksiru, który teraz mieliby przyjmować co 5 miesięcy. Uważają ekspertów za płatnych pajaców, dziennikarzy za damy lekkich obyczajów, a polityków za cwaniaków i kłamców. A obserwując co się dzieje w krajach niemal w pełni zaszczepionych, gdzie odbywa się szaleństwo z lockdownami i restrykcjami, niezaszczepieni uznali być może, że chyba nie o ich zdrowie tu chodzi

100% I agree with it.

0

@tadzik447 no mam oryginalną grę i właśnie się też zastanawiam czy czasem nie zapisuje się stan gry do użytkownika.

0

@kamyk_23 śmieci

0

Będę robił format komputera i sie zastanawiam jak zachować zapis gry do GTA 5, macie pomysły jak to zgrać/zapisać a po formacie z powrotem wprowadzić ?

2

Macie pomysł co kupić dzieciom na mikołajki ?
chłopiec 4 lata
i dwie dziewczynki w wieku 6 i 9.

0

Red Dead Redemption 2 za 125 zł, Cyberpunk 2077 za 100 zł. Dobre ceny ? Opłaca sie ?

https://www.pepper.pl/promocje/grand-theft-auto-iv-the-complete-edition-at-steam-465473

0

@MarioVeB! 90% w pełni zaszczepionych, 93% pierwszą dawką populacji całej Irlandii !

A sytuacja w kraju i w szpitalach tragiczna.

6

@Fantomas Na szczęście jak na razie każdy ma prawo wyboru. Jak sobie wybierzesz tak bd miał. I niech tak zostanie jak najdłużej, możliwość podejmowania wyboru.

0

ZA / PRZECIW szczepieniu na covid.
Konkretne argumenty.
Czy osoby które sie zaszczepiły zrobiły to ponownie ?

Proszę o konkretne argumenty dlaczego itp.
Są też komplikacje i różne problemy po szczepieniu.
Po sczepieniu też się choruje, niby mówi że lżej ale niekoniecznie.

Ja na ten moment nie szczepiłem się (ale co bd w przyszłości, czy pracodawca nie zmusi nie wiem), ale chorowałem i mam przeciwciała no i niby schemat obrony w białku (że organizm wie jak zwalczyć, czy cos takiego).

0

Zrobiłem sobie w Luxmedzie test na przeciwciała SARS-CoV-2 Trimeryczne S IgG [BAU/ml] wyszedł mi wynik:

35,60 BAU/ml

Zakres jest:
wynik ujemny niereaktywny 33,8 BAU/ml

Czyli dobra wiem, że miałem COVID (nie szczepiłem się), ale da się określić kiedy dokładnie po tym wyniku ? Ten wynik przeciwciał jest duży niski ? Za jaki czas mi spadnie ? Przy jakiej wartości mój organizm nie bd mógł się bronic ?

0

Jaki polecacie test na przeciwciała na covid ? 2-3 miesiące prawdopodobnie po przechorowaniu, nie zaszczepiony.

1

@szymon351 Dlatego uważałem i uważam że najlepszym kandydatem był ten Haag i pożegnanie Pique, Alby, Roberto, Sergio (+ Cou, Dembele)

0

@Momals11 Pogba od zawsze tak grał. Zagrał kilka świetnych meczy, dostał kontuzje i znikał na pół roku.

5

Nie liczcie, że Xavi od pierwszego dnia będzie grał piękną piłkę i wygrywał 3-0 z Bayernem.

U Nas problem leży głębiej.

1^ Bałagan po Bartku, kryzys
2^ Pandemia
3^ Święte krowy, dalej jestem zdania że Alba, Pique, Sergio i Roberto powinni zakończyć u Nas cykl i pójść dalej, tu nawet psycholog nie zdziała nic. Tyle wygrali i tyle przegrali (największe kompromitacje), że puki Oni tu są to po przegranych meczach zamiast się przejąć bd grali w jakie gry planszowe itp.. a Cou i Dembele to nie wspomnę, powinni w najbliższym okienku polecieć
4^ Problem z kontuzjami, słaby sztab medyczny
5^ Słabe przygotowanie fizyczne (czy my mamy kogoś w kadrze jak wygląda Grotezka albo Davies ?)
6^Słabe przygotowanie taktyczne
7^ Brak konkurencji dla ter Stegena
8^ Wylewy w obronie
9^ Brak 9
10^ Brak pieniędzy na wzmocnienia

Pewnie o czym zapomniałem wiec można śmiało pisać niżej.
Xavi nie jest gwarantem że od razu zaczniemy grać pięknie i wygrywać. Tu trzeba czasu, najbliższe miesiące pokażą czy Hiszpan podoła.

Najbardziej obawiam się tego, że Xavi może przekreślić jakiś piłkarzy, którzy w tym sezonie albo poprzednim pokazali potencjał że mogą byc Naszą przyszłością. Obawiam sie tego, że będzie chciał stawiać na święte krowy.... Obawiam się tego, ze będzie chciał Pogbe (Francuz który chce zarabiać krocie a w tym united nic nie pokazał jak za te pieniądze co go kupili). Że będzie chciał piłkarzy którzy będą zarabiać krocie a nic nie wniosą tylko zwiększą liczbę świętych krów w drużynie.


0

@Bobo25 a jeśli mialem covida pol roku temu to wyjdzie?

0

Robił ktoś test Przeciwciała całkowite (ilościowo)

https://www.synevo.pl/test-na-przeciwciala-koronawirusa/
opcja za 135 zł.

Opinie ?
Jaki test jeśli mam podejrzenie że mogłem mieć covida 2 miesiące temu ?

0

@Odcinkowy to co mam zrobic? Jaki test? Jeśli chce wiedziec czy mam w organizmie przeciwciała zdobyte po zakazeniu covid?

0

Nie wiem czy miałem covid, a jeśli miałem (to możliwe że 1-2 miesiące temu, ale pewny nie jestem).
Chce sobie zrobić test
co polecacie
IgM I

czy

IgG ?

Po roku czasu od zakażenia wyjdąw jakimś teście przeciwciała ?

0

Co jeśli przyjście nowego trenera (XAVI) nic nie da i dalej bd przegrywać i grać piach ?


1

Tej sytuacji w której jesteśmy w obecnym sezonie jest winą Laporty, braku pomysłu (czasami mam wrażenie ze on śni że jest znowu prezydentem, bez planu, prowizorka).

Mówi, że Koeman nie jest jego wyborem.
Wchodzi w dyskusję Nim i z jednej i drugiej strony lecą gorzkie słowa.
Zamiast go wywalić po sezonie i znaleźć swojego kandydata to go zostawia i obrzuca gównem, potem jak przegrywamy nagle go wspiera. Publicznie mówi, że go wspiera itp... Ma nadzieję, ze Holender nagle ogarne, FCB wyjdzie z grupy LM i zakwalifikuje się do przyszłorocznej LM i potem go wywali. Bo wie, ze nie ma kandydata ciekawego.
Nagle jak widzi, że jest dno to go zwalnia.

Wgl nie ma pomysłu ani kandydata, a wybrał Xaviego poprzez presje zarządu i że nie miał ciekawej opcji.

Uważam, że Koeman zrobił słusznie biorąc całą odprawę.
-dołożył swoje 6M na początku kariery trenera w FCB,
-jako pierwszy obniżył swoje wynagrodzenie,
-może nie byl/nie jest wybitnym trenerem ale został potraktowany jak śmieć poprzez prezesa (który raz go wspiera a raz nie) i kibiców.
Ja mam wrażenie, że on grał o zwolnienie po tych słowach Laporty na początku sezonu. To był decydujący moment robiący kwas w drużynie. Czekał, aż go Nasz prezes zwolni żeby odzyskał te 6M które dopłacił.

Po sezonie Holender powinien być zwolniony, tu był decydujący moment, przez który mamy taka sytuację.

1

@Survier ale który RIki ?

Nie masz chyba na myśli tego od gry w golfa ? Partnera do gry z Bale'm.

#teamświeżachałeczka

1

@fcbkrk123 Już nie wraca. Myślami w NCU.

5

Dest we wczorajszym meczu zrobił więcej niż, Dembele w całej swojej karierze w barwach FCB.
Fakt nie opinia.


#teamświeżachałeczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?