VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Mario96w Sprawa indywidualna jak kto przechodzi, wszystko zależy od osoby, organizmu, jaka odmiana wirusa, szczęścia itp..
Chodzą też słuchy, że Ci po szczepionce tez mogą zachorować i nie jest powiedziane ze jak się zaszczepisz to przejdziesz łagodniej. Czytałem też, że ktoś po szczepionce będzie miał odporność na 1-3 lata na tego świrusa. Albo, że ileś tam % nigdy w życiu nie było chore na grypę, wirusa itp i zapewne nie zarażą się covidem. Każdy przypadek jest inny.
#teamświeżachałeczka
1
@Gwyn Tylko się wyśpij zanim do niego wsiądziesz. Żebyś czasami go nie rozbił.
#teamświeżachałeczka
0
@matirix20 mówię o Norwegu. Dla mnie tematu Neymara nie ma.
#teamświeżachałeczka
11
Wymieniłbym go za Griezmann'a.
#teamświeżachałeczka
2
Ja jestem dalej zdania że klub nie powinien pakować się w wielomiliardowe transfery.
Przerabialiśmy to już 3 krotnie. Dembele, Cou i Griezmann. Żaden z nich nie był wart tych pieniędzy ani takiej pensji jaka mają.
Klub powinien ściągnąć Depay'a i jakąś młodą 9 (Nunez, Patson Daki czy kogoś innego za rozsądne pieniadze). Na pewno któryś z nich by wystrzelił, a nie płacilibyśmy miliardów i pakowali się w koszty. Werner przed przyjściem do Chealse też był świetnym napastnikiem ? Kai Havertz ? Liga ich jak na ten moment zweryfikowała.
#teamświeżachałeczka
2
De Ligt nie przyjdzie. Miał szanse rok temu. Nie stać Nas. Ani teraz ani za rok ani za dwa.
Araujo, Garcia, Minguez, Lenglet
Pique odejdzie za 2 lata może za rok.
Z reszta nie wiemy jak będzie się spisywać powyższa czwórka.
#teamświeżachałeczka
0
@lucas/catalan zostawiam.
0
Po ustąpieniu objawów COVID'owskich ile dni można jeszcze zarażać ?
2
Wczorajszy mecz był mega ! Piłkarze pokazali wreszcie charakter pazur to czego brakuje od kilku lat. Niestety po raz kolejny kuleje u Nas skuteczność i wykorzystanie 100% szans, niestety. Potrzebujemy 9 (po raz n'ty powiem Darwin Nunez). Na ten moment nie mamy piłkarza który by te okazje wykańczał itp.
Mi się wczorajsza gra Desta bardzo podobała, można zarzucić Amerykaninowi dużo błędów, że nie mógł ominąć itp. Ale to jest młody chłopak, który ma fioła na wyciąganiu wniosków z popełnionych błędów itp. Wczorajszy mecz powinien być taką lekcją, i powinien przeanalizować co ma poprawić a za jakiś czas będziemy mieć świetnego prawego obrońcę.
Pan Piłkarz Perdi przez 3 x razu duże P.
Można nie lubić, nie rozumieć decyzji Koemana. Ale jak na dzień dzisiejszy, z taką kadrą, z takimi kontuzjami można powiedzieć że wykonuje kawał dobrej roboty. Nie ważne czy będzie remontada z PSG czy też nie, ale chciałbym żeby w meczu zagrali tak jak wczoraj do ostatniej sekundy z takim zaangażowaniem, charakterem. Wszyscy zagrali wczoraj mega, oby bez poważniejszych kontuzji.
#teamświeżachałeczka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mikel Oyarzabal ciekawy to zawodnik ?
Jak gra ? Ma szanse na zrobienie kariery w wielkim klubie ?
#teamświeżachałeczka
0
@FanKFC nie przemyślane transfery, strata pieniędzy. Piłkarze nie pasujący do klubu, 3 wtopy. Żadnego z nich tu nie powinno być. Ney powinien tu grać dalej.
#teamświeżachałeczka
0
@DonMatteo901 xD
#teamświeżachałeczka
0
@gumaz mięso, warzywa.
A co ? Ty musisz się obejść smakiem i siedzieć głodny że pytasz ?
#teamświeżachałeczka
3
Pamiętam komentarze tutaj jak Haaland poszedł do Borussi i zaczął swoje show, że do Nas się nie nadaje, ze w grze kombinacyjnej się nie nadaje itp ..
Teraz czytam żeby wszytsko postawić na jedną kartę wziąć kolejny kredyt na 130-150M i go kupić. A co w przypadku jak nie wypali ? Będzie podobna sytuacja jak z Griezmanem ? Widzę bardzo dużo podobieństw sytuacji miedzy Francuzem a Norwegiem w sensie sytuacji przed transferem.
#teamświeżachałeczka
6
Widzę sami znawcy na stronie.
Najpierw Koeman dobry, teraz zły...
Nagle de Jong dobry, nagle zły..
Jeden taki już by wymieniał Fatiego na Mbappe.
Taki wylew na tej stronie po porażce z PSG.
Widać prawdziwych kibiców. Jedynie tydzień temu pisali coś innego nagle po jednej porażce zmiana zdania o 180*. Już to widzę jak Xavi przychodzi i sytuacja się zmienia. Widzimy przykład Pirlo, Lamparda, Artety że jakoś świetnie im nie idzie.
Sam Koeman powiedział z taka brakami w kadrze, kontuzjami, nie mamy szans na trofea.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9659528#comment-9659528
#teamświeżachałeczka
1
Polecam przeczytać.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9627700#comment-9627700
Także nie wiem skąd to wczorajsze zdziwienie. Z takim składem i z takimi piłkarzami nie wiem co sobie można było wyobrażać. Brak ławki itp .. Moim zdaniem i tak Koeman wykonuje kawał dobrej roboty chociaż by przygotowanie fizyczne. Niech wygra Laporta, Messi I Koeman zostanie.
Pożegnać Umtitiego, Firpo, Griemann, Dembele, Cou, Pjanic Neto, MArtina.
Pique, Busqets co najwyżej ławka i zacząć stawiać na młodych na ich pozycjach Garcia czy Moriba.
Ściągnąć Darwina Nuneza, Gaye, Wajdajluma i jeszcze kogoś.
#teamświeżachałeczka
1
Jak gra w tym sezonie Niklas Süle ?
Plotki czy to prawda że po sezonie chce odejść do ligi angielskiej ?
#teamświeżachałeczka
1
@Janas11224 Stwórz drzewo genealogiczne jego rodziny i postaraj się dotrzeć do jak najstarszego pokolenia.
Albo jakiś fajny album ze zdjęciami. Coś związanego z rodziną, że jak spojrzy to myśli o wszystkich swoich dzieciach i wgl.
#teamświeżachałeczka
0
@BlaseR9 Szybko w tej ikei byłeś.
Z własnego doświadczenia wiem, że praca 8h na krześle źle służy organizmowi/ciału plus z domu..
#teamświeżachałeczka
3
Czego wy oczekiwaliście ?
Nasz trener powiedział wprost nie ma co liczyć na jakieś wielkie sukcesy w tym sezonie ?!
Kontuzje Desta Roberto ?
Araujo kontuzja..
Połamani Pique ?
Umtiti wracający do gry po bardzo długim okresie ?
Żabojat bez formy ?
Brak godnego zmiennika dla Alby ?
Busqets wywracający się po podmuchu wiatru ? Który co najwyżej powinien być zmiennikiem max w Barcelonie ?
Pedri chłopak 19 lat ? Który jest świetny ale ta forma będzie u niego skakać ? Będą mu się trafiać gorsze mecze ?
de Jong, który wreszcie gra na poziomie.
Griezmann to dla mnie nieporozumienie. Dalej uważam, że jakby się trafiła konkretna oferta to sprzedać.
Dembele taki jeździec bez głowy, zanim pomyśli to już po ptakach bo nogi szybciej coś zrobią.
Messi Nasz geniusz, z de Jongiem i Araujo jak na razie są świetni.
Rysiek biega biega walczy ale niż z tego nie wychodzi.
Trynkiewicz potrzebuje minut i może coś z niego będzie.
Mingueza piłkarz, który geniuszem nie będzie ale fajnie mieć takiego w składzie bo załata braki. Taki ktoś jak Nacho w Realu. Mało gra, ale nie narzeka, fajnie mieć kogoś takiego bo ma serducho do walki.
Cou to szkoda słów.
Pjanic co zgubił forme 2 lata temu ? Podpisał kontrakt za grube hajsy i emerytura ?
No i Nasza najlepsza 9 w historii ! Duńczyk.
I tak Nasz trener wyciągnął maximum z tych piłkarzy, potrzebujemy Garcie, Gaye, Wajdajluma i jakąś 9 (chciałbym Darwina Nuneza). Trzeba pożegnać kilku piłkarzy i w kolejnym sezonie można myśleć o jakiś trofeach. Na szczęście poprawiło się przygotowanie fizyczne i wyglądamy lepiej.
#teamświeżachałeczka
3
Co myślicie o Darwinie Nunez ?
Moim zdaniem na przyszłe okienko priorytetem powinno być sprowadzenie 9 z potencjałem. Urugwajczyk może w przyszłości być świetny ! Nie wiem jak, ale jakoś wykombinować jego transfer, posprzedawać kogo się da i jakoś go ściągnąć.
Oczywiście podpisanie umowy z Garcia, Wajnaldumem to priorytet.
Do transferu Aguero jakoś nie jestem przekonany.
A jeżeli chodzi o Deapya to zależy od przyszłości Griezmanna / Cou / Dembele.
#teamświeżachałeczka
1
Jakie filmy seriale, polecacie oglądać ?
#teamświeżachałeczka
0
Dobry ten Demiral. Mozna stwierdzic ze w przyszlosci z De Ligtem beda tworzyc swietna pare stoperow Juve.
#teamświeżachałeczka
0
Fajnie jakby Nasi trenerzy dążyli do poprawy sylwetki fizycznej Naszych piłkarzy (niektórych w szczególności, młodych). Co jak co ale niemiec jest świetnie zbudowany, a pamiętam jak wyglądał jak truchło taki chudy był.
https://www.instagram.com/p/CK-Gh96nHn0/?utm_source=ig_web_copy_link
2
Nawet jeśli Fati miałby stracić cały rok 2021 na wyleczenie kontuzji, to niech straci. To jest młody chłopak, który odpowiednio pokierowany przez lekarzy itp. jest w stanie wrócić do gry na najwyższym poziomie. Jest młody, szybko się regeneruje wiec niech na spokojnie zdrowieje.
0
Jak myślicie w ciągu najbliższych 1-3 latach złoto / srebro dalej będzie szło do góry ?
Teraz jak jest ta cena złota w miarę stabilna i mniejsza niż ostatnio opłaca się kupować ?
6
Debbie Koeman w ciąży, czyżby Puiq aż tak bramek ostatnimi czasami nastrzelał ? W Barcelonie (mecze) jak i w życiu prywatnym ?
0
@domin682 w trakcie oglądania jestem, w poście głównym nie napisałem o tym serialu bo ciągle oglądam. Teraz jest o tej całej Carolinie co te sekrety ma i leci w bambuko, te całe Broki, Ambery itp
1
@NaFazieHitman Świeża chałeczka najlepsza