VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Kimmich będzie w pomocy grał. Odszedł Thiago i raczej transferem w jego miejsce będzie przesuniecie Niemca.
1
@staszek171 Pavard 24 lata (wszystkie pozycje w obronie), Dest 19 lat (prawa lewa obrona)
Obaj są bardzo uniwersalni, zanim Amerykanin wskoczy na najwyższy poziom minie 1-2 lata.
1
Tak myślałem, że Dest wyląduje z Monachium.
Pewnie będzie podobna sytuacja jak z Davies'em. Na spokojnie za rok będzie piłkarzem pierwszego składu. W Barcelonie chłopak mógłby sobie nie poradzić bo od razu byłby rzucony na głęboką wodę.
0
@masq jak to ?
Gerard Romero
0
@Froher Używam taki w firmie.
Co dokładnie chcesz wiedzieć ?
Wydaje mi się, że do pracy itp. jest w miarę ok.
Ale do gier czy do jakiegoś programowania, projektowania to za słaby. U mnie korzystają z Dell.
2
Święte słowa dostałem na PW :)
Zgadzam sie na 100% !
Dlatego ja nie żyje LR tylko swoim życiem, a tu jestem jak coś mi trzeba xD
2
Czekam na wypowiedz Koemana, teraz podchodzę do tego z dystansem. zobaczymy może ma jakieś dolegliwości, nie wolno wierzyć we wszystko co podadzą dziennikarze. Nie ma co gdybać.
0
Może doszedł do wniosku że Puig będzie grał u niego mało minut i lepiej żeby odszedł ? Żeby miał te minuty? Żeby nie zahamował jego rozwoju ?
17
Alena, Busi zostaje a Puig odchodzi, dobre
xD
0
@LucaBrasi Czy odszedł już Godin z Interu ? Odejdzie Urugwajczyk, to wtedy Vidal dołączy do Interu.
0
Nie miałem okazji ogl wczoraj meczu.
Jak wyglądała wymiana pozycji między piłkarzami w ataku ? Chodzi o skład z pierwszej i drugiej połowy. W jakich strefach boiska Perdi, Trinca, Messi, Kondrad, Dembele, Cou Griz grali ? Z kim się wymieniali ?
0
Jak gral dzis Pedri? Na jakiej pozycji gral? Trincao biegal po lewej stronie? Jak sobie radzil? Puig w drugiej polowie gral na tej pozycji co mecz wczesniej?
0
@patrykzmc2000 Sprowadzenie Emersona za 6M z Betisu i przesunięcie Roberto do pomocy.
0
Fati i Pedri mają po 17 lat. Widzę to tak, że obaj grają na lewym skrzydle na przemian (dzielą się minutami, ta pozycja należy tylko dla nich), chłopaki są bardzo młodzi a są pewne aspekty które są do poprawy (m. in. budowa ciała itp.) A sezon jest bardzo długi. Dembele z Trincao na prawym skrzydle latają. Oby Barca nie zepsuła ich rozwoju, bo w przyszłości mogą świadczyć o Naszej sile.
0
@Tomo1989 Napisałbym, że widział bym odejście Semedo za te 40-50M i sprowadzenie w jego miejsce Bellerina i Emersona. Roberto przesunąć do pomocy i dać sobie spokój z Holendrem z Liverpolu. Mamy świetnego Puiga.
2
Ja to chciałbym zobaczyć takie coś:
Ter Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Puig - de Jong
Trincao/Dembele - Cou/Griezmann - Pedri/Fati
Messi
Ciekawe jakby Messi grał jako fałszywa 9. I żeby nie był wolnym elektronem w środku pola. Sukcesem będzie przygotowanie fizyczne i oduczenie piłkarzy że zawsze muszą podawać do Messiego. Musimy wykorzystać skrzydła.
0
Dużo osób wychwala transfery Chealse, no ja też jestem zaskoczony pozytywnie. Kiedy Oni zgrają się ? zaczną grać na pamięć ? Będzie ta chemia na boisku ? Na pewno nie teraz … Oni potrzebują czasu, zgrania, treningów itp. … Sam Klopp powiedział, nie chą przeprowadzać dużo transferów bo nowa osoba to i wejście w ten schemat itp..
Na pewno te transfery zaowocują w przyszłości i będą grać na wysokim poziomie.
U Nas brakuje przygotowania fizycznego, taktycznego, złego zarządzania kontuzjami. Brakuje trenera, który powie tak i tak macie grać i biegać tak ma być, bez zgwiazdorzenia i pokazywania że ja tu gram 15 lat to mam głos itp..
Mam nadzieje, że kimś takim jest Nasz trener. Zobaczymy ocenimy go po rundzie jesiennej, okienko ocenimy za miesiąc.
Chciałbym, żeby dołączyli do Nas Garcia, Depay, Emerson i Bellerin. Odejście Semedo a Roberto przesunąć na stałe do pomocy. Nie ma co się napalać tak na grę Ansu, chłopak ma 17 lat dopiero, On nie będzie w stanie grać 90% minut w sezonie, chłopak potrzebuje czasu i mam nadzieję, że trener jak i osoby odpowiedzialne od tego nie spartolą jego talentu, taka sama sytuacja z Pedrim, Trincao i Puiqem. Chłopaki potrzebują minut ale na pewno nie są w stanie grać 90% wszystkich minut, żeby zagrali 60% minut w sezonie będzie świetnie, muszą wzmocnić budowę ciała i przygotować się fizycznie i psychicznie.
1
@FafitFCB Zlatan, nigdy nie wygrał LM.
0
@NeroTFP a po czym tak stwierdzasz ? że im kazał zapierniczać na treningach ? i wprowadził po 2 treningi na dzień ?
1
@BoRoWieC przy odpowiednim treningu i diecie może i się uda.
2
Dlaczego niektórzy biorą na 100% wiarygodności niektóre doniesienia mediów ? Łykają wodę jak pelikany ? Wczoraj była taka informacja, dziś jest całkowicie sprzeczna z tą co wczoraj ? A nie wiemy jak jest naprawdę ? Jest jeszcze miesiąc okienka ? Wtedy można oceniać okienko itp. Nie da się wyrzucić 3-6 piłkarzy (zasłużonych piłkarzy) z klubu w jedno okienko ? Weźcie pod uwagę jaka jest sytuacja z pandemią … A co jeśli wykryją u 2-4 piłkarzy (którzy odgrywają pierwszoplanowa rolę) korona wirusa ? Laliga nie odwoła meczu dopóki X piłkarzy (zapomniałem ile) będzie zdrowych ? Dlatego teraz szeroka, mocna ławka jest bardzo ważna, plus można dokonywać 5 zmian i powołać 23 piłkarzy, więc nie płaczcie tak. Jeżeli Roman przyciśnie ich na treningach i ogarną się z przygotowaniem fizycznym to jeszcze piłkarze których sprzedawaliście będą grać jak za dawnych czasów. Rewolucję nie robi się w jednym okienku tylko 2-3 lata.
1
Rozwaliło mnie z tym Bellerinem xD
To już lepiej wcześniej ściągnąć Emersona z Betisu.
Dest raczej jest dogadany z Bayernem kwestia tylko czy przyjdzie teraz czy dopiero za rok.
1
@kibicsportu Nie.
Powiedzą, że to przez to że nie gra Lewy najlepszy piłkarz polski
i że spowodowane jest to przez COVID itp
3
Foden i Greenwood zaprosili dziewczyny do hotelu.
Dziewczyny w sensie swoje partnerki ? narzeczone ? żony ? Matki ich dzieci ?
Czy kobiety które się wynajmuje ? Bo jednak jest to różnica.
0
Jest ktoś dziś w zakopanym ?
Dużo ludzi ? Jaka pogoda ?
Był ktoś na szlaku Sarnia Skała ? Poleca ? Gdzieś łatwa trasa ?
Dobra jest teraz pogoda tam na wędrówkę po szlaku w/w ?
3
Stegen/Neto
Semedo/Roberto - Pique/Garcia - Lenglet/Araujo - Alba/Firpo
de Jong/Sergio - Pjanic/Wijnaldum
Dembele/Trincao - Griezmann/Pedri - Ansu/Cou
Lautaro ? Jesus ?
Jeszcze jest Puiq, nie wiadomo co z Messim.
Niby tak to miało by wyglądać ?
0
Widzielibyście u Nas w składzie Houssem Aouar'a ?
Jak myślicie mógłby grać w projekcie Romana ? Potrzebny jest Nam teraz taki piłkarz ?
0
@wpwelement Uważam, ze kolega w/w wykonuje fajną robotę wrzucając informacje dziennikarzy tutaj itp... Ale poprzez dodawanie czasami swoich 3 słów do tego, to powstaje później to co teraz jest na LR (czyli zamieszanie itp). Wy tez wrzucacie informacje na LR w zakładce "tikitaka" czy dodajecie swoje trzy słowa ? Czy przez to co dodacie jest potem zamieszanie ? Czy ktoś źle później to interpretuje ? Czy później ktoś jest przekonania, że to co wrzuciliście jest w 100% prawdą i inne informacje są nieprawda, które się wykluczają nawzajem ?
0
@klopx Nie niszczę dzieciom dzieciństwa, lepiej niech myślą swoje i żyją szczęśliwie w swoim przekonaniu.
15
@Jonyx kopiowanie może już nie, ale pisanie na siłę ze LALIGA się myli i nie ma klauzuli. Dodawania swojej opinii do informacji od dziennikarza, czasami błędnej.