VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętam jak tydzień temu było kilku znawców tutaj, że ten cały koronawirus nie będzie zagrożeniem i nie przyjdzie do polski i nie ma co robić paniki i nie ma zagrożenia.
Niestety to jest dopiero początek epidemii. Polska powinna jakiś tydzień temu zamknąć granice, brak wjazdu i wyjazdu. Pozamykać wszystko, przeczekać 2-4 tygodnie i by nie było tego zamieszania jak teraz. Trudno, że straty finansowe, ale przynajmniej liczba osób zakażonych byłą by znikoma, bo osoby by nie mogły się dostać do kraju z krajów zakażonych. No sorry drastyczne kroki ale skuteczne.. Niestety teraz będzie coraz więcej zakażonych z każdym dniem. Pewnym sensie lepiej sobie poradziliśmy niż Włochy jednak, można było uniknąć tej paniki i konsekwencji jakie będą w najbliższym czasie. Wirus ginie dopiero w temp 90 stopni.
0
@marcin000019 Będzie jeszcze gorzej, będzie jeszcze większa panika.
6
@Kusco15 U mnie w mieście dziś wieczorem w kościele ma być modlitwa o ochronę przed koronawirusem.
Jestem wierzący, ale jednak uważam że chodzenie do kościoła przy tak rozwijającej się sytuacji będzie błędem. Bo jednak dużo osób, które są osobami bardziej wierzącymi niż osoby takie jak ja i prawdopodobnie 50% w PL, nie wyobraża sobie nie pójść do kościoła mając lekką gorączkę czy inne objawy (tyczy się starszych osób). Nie sądzę, że między mszami będą ławki i wszystko odkażane.
0
Honor Magic Watch2 42mm czy Samsung Galaxy 42mm watch ?
0
@Hiacynk Dzięki :D
0
@Hiacynk
Niby mierzyłem ciśnienie i wyszło tak:
126/86
puls 85
@FranzMaurer , @kombo13 , @Hiacynk Możliwe że to od pogody, dzięki za odp :)
1
Pytam serio, jest teraz jakaś grypa w której jako jedynym objawem jest ból głowy ?
grypa ? przeziębienie ?
0
@HansLanda Pracuje w firmie która produkuje z części (podzespołów) właśnie z Chin. To wiem jak jest ;)
8
Odnośnie tego koronawirusa.
Chiny jak i media nie podają jak tam jest naprawdę.
Zachorowań jak i zmarłych jest 10 albo 100 razy tyle ile media podają.
Są podawane takie informacje, aby nie wybuchło zamieszanie na całym świecie.
0
@codemat To nie jedź.
0
@badej60 Poprawiłem xD Nie mam takiej wprawy w takich rzeczach, inni to mają hard level :D
14
I ten klub chce coś osiągnąć w LM ? Jak tam ciągle jedna wielka balanga, nie ważne czy wygrana czy przegrana. Istny raj między innymi dla Brazylijczyków.
xD
0
@zawsze_barca Uniwersytet Rzeszowski
https://nowiny24.pl/na-uniwersytecie-rzeszowskim-powstalo-centrum-symulacji-medycznej-zdjecia/ar/c14-14803600
1
@BarcaInfo Dobrze, że Ty umiesz lepiej xDPiłkarza ocenia się po kilkunastu meczach, połowie albo najlepiej całym rozegranym sezonie.
Ty to lubisz zmieniać zdania, raz pisze coś żeby za kilka miesięcy pisać coś zupełnie innego niż kilka miesięcy temu na taki sam temat. Nie mówię tu o Duńczyku.
@Fabiano93 napisał rację, lepiej @BarcaInfo zajmij się tym co Ci wychodzi najlepiej, wstawianiem newsów bez swojego komentarza.
0
@Kidd Idę, ale dopiero w przyszłym tygodniu.
0
Moi dziadkowie mają pole, w testamencie jest zapisane na moją mamę i potem na mnie.
Kwestia taka, czy jakby umarli moi dziadkowie i mama chciała sprzedać te działki to do 5 lat musi zapłaci podatek państwu od sprzedaży ? A po okresie tych 5 lat już sprzedać bez musu płacenia państwu podatku ?
0
Jak ostatnio gra de Ligt ? Lepiej coś w porównaniu do początku sezonu ?
2
@kondzik47 uruchom fife i do dzieła
0
@zawsze_barca :)
0
Joanna Jędrzejczyk powiększyła sobie piersi ?
3
Skład AS'a ! Ostatnio Arthur po wejściu odmienił naszą grę !
3
Pamiętam jak Neymar grał u Nas i pokazywał swoje humorki, gwiazdorzenia, imprezy itp.
Jak tutaj na LR pojawiały się komentarze, że dobrym momentem by było jakby odszedł i się dobrze zarobiło. Że nie jest godzien gry tutaj, że nie będzie w przyszłości kimś pokroju Messiego, że nie udźwignie gry na swoich barkach (było kilka sytuacji gdzie właśnie ciągnął gre na swoich barkach) i itp.. Jednak uważam, że jego domem była Barcelona i tak powinno zostać.
Jesteśmy tu gdzie jesteśmy, wszystko zaczęło się od odejścia Brazylijczyka. Późniejsze nie przemyślane decyzje zarządu, próby zastąpienia Brazylijczyka wydane petromiliony na transfery (wiecznie kontuzjowany Dembele, czy Cou nie mogący wytrzymać psychicznie), przepłacanie itp. Jeszcze teraz wywalenie Waldka w najgorszym możliwym momencie. Zarząd łapiący się brzytwy, żeby nie stracić stołka. Zbyt duży luz dla piłkarzy spowodowany przez takie zarządzanie Waldka, którzy teraz myślą że im wolno wszystko. W końcu musiało wyjść to szambo.
Prawda jest taka, Barcelona jest dla Messiego, Messi jest dla Barcelony. Mogę śmiało stwierdzić, że jest tak samo w przypadku Neymara, nigdzie nie dogadywał się tak z piłkarzami jak tu, nie miał takiej wolności, szczęścia z gry itp. Podjął taką a nie inna decyzję, On bardzo żałuje, a My jesteśmy z tego powodu tu gdzie jesteśmy.. Już nie widzę możliwości jego powrotu, trzeba wyjść z tego łajna i się ogarnąć. Trzeba zapomnieć o Neymaru i budować drużynę na tych piłkarzach co mamy (-/+ 2 nowe twarze).
0
Jakbyscie mieli przekazac te 100M co dalismy na Griezmanna na kogos innego ale tylko z ligi hiszpanskiej? Pozycja atakujaca? Kogo byscie kupili? Ja chcialbym Oyarzabal albo Iñaki Williams.
1
Tu by wystarczyło kupić Martineza i de Beeka.
Wywalić Cou, Dembele, Rakitic, Vidal.
Postawić na Ansu, Puiqa, Pedri. Jeszcze mamy Emersona w 2021 roku.
Po mału odstawiać Pique, Sergio, Suareza.
Skupić się na stawianiu na piłkarzy ze szkółki nawet poświęcając ten i przyszły sezon. Kupować piłkarzy młodych którzy mogą się rozwinąć. Zrobić to tak jak to zrobił Klopp z LFC.
0
@beznicku1000 Wychodzimy Z Bartek siedzącym na świętej krowie w roli kapitana xD
0
@Coutinho007 Waldek starał się tak trenować, żeby nie urazić kogoś z graczy, którzy są długo stażem w Barcelonie.
1
Ten cały syf zaczął się od odejścia NEYMARA !
Potem wydawanie grubych milionów na zastąpienie go .. Złe zarządzanie, nie przemyślane decyzje.. Dembele (wiemy co się z Nim dzieje), Cou (aktualnie go tutaj nie ma). To nie wina Waldka, i ten syf nie wyszedł bo Nasz poprzedni trener był osobą cichą, która nie wchodziła w konflikt z szatnią i władzami.
1
@nadachu Stegen, Suarez, Umtiti, Lenglet, de Jong
0
@Coutinho007 W lecie nawet go nie sprzedamy za 50 mln xD Raczej wchodzi w grę wypożyczenie bez przymusu wykupu.
2
No i po co było sprzedawać Pereza ?