VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Janiama Przedłużyć umowę z Waldkiem o kolejne 3 lata. Już, teraz.
1
@jeyx77x Argentyńczyk ostatnio miał wypadek samochodowy może to na to wpłynęło.
0
@xJLx dzięki, że piszesz :D
bo widzę i widzę to na allegro i się zastanawiam jak to jest xD
ale i tak nie miałem zamiaru kupować.. nie chce na razie zaczynać w nic grać bo mam inne piorytety
0
https://allegro.pl/oferta/fifa-20-ultimate-pc-pl-origin-vip-aktywacja-100-8504904623
ktoś może mi wytłumaczyć o co w tym chodzi ?
w sensie, że mam dostęp do gry ale bez trybu z połączenia z siecią ?
czyli w skrócie tak jakbym zainstalował grę zhakowaną ?
0
@Phatro To jest prawda, że ludzie mają dwa oblicza to zawodowe jak i prywatne ale .. Weź pod uwagę, że dla Brazylijczyka zawodem/pracą jest gra w piłkę w której jednak bardzo dużą rolę odgrywa, jedzenie, imprezowanie, dbanie o zdrowie itp. .. Większość ludzi, którzy pracują na hali produkcyjnej, w biurze, kierowcy itp. (czyli normalni ludzie)... to co robią weekendami w większości przypadkach nie ma wpływu na pracę ją wykonują i nie mają wpływu na pogorszenie pracy na dłużą metę. Dla Neymara jednak, jedzenie, treningi, wysypianie się itp., odgrywa bardzo ważną rolę bo zarabia grając w piłkę na najżywszym poziomie.
0
@Phatro Pomyśl co by robił, gdyby jednak prowadził życie tak profesjonalnie jak Ronaldo czy Lewandowski.. bez tych imprez, wyjazdów, kolegów za pieniądze itp..
1
@michaleu Brazylijczykowi brakuje tak profesjonalnego podejścia, które ma Ronaldo.Sądzę, że gdyby prowadził inaczej swoje życie to byłbym w TOP3 piłkarzy i ciągle się utrzymywał na tym poziomie (myślę, że nawet byłby na szczycie). Na ten moment, wliczając kontuzje, piękną grę z jaką łatwością robi sztuczki i gra itp, to uważam, że na wyższym poziomie jest Mane w tym momencie. Ronaldo ma już swoje lata, ale jakby porównać najlepsze lata Portugalczyka z Brazylijczyka to, nigdy w swojej karierze nie był lepszym piłkarzem od Ronaldo, zawsze brakowało niewiele ale brakowało.
0
@msmsms Na pewno to jest temat bezpośrednio związany z Polakami (Nami), gdzie My kiedyś będziemy (oby nie) płacić itp.. za czyjeś decyzje, błędy
A taka pensja Waldka, Suareza czy kogoś tam nie jest płacona Naszych portfelów..
0
@msmsms @Objectivo dodam na początku, że nie byłem głosować
Ale zaważyło:-> 500 plus-> skrócenie z 67 na 65-> niby ta 13i wielokroć obietnic, ciekaw jestem czy spełnią je i czy nie zrobią gnoju w kraju
Nigdy nie jest się w stanie dogodzić wszystkim, ale sporo ludzi uważało, że lepiej wybrać PiS (czyli mniejsze zło)
1
@SeeleyBooth Wydaliśmy na niego grube miliony, dołączył do drużyny i zaczął od razu grać w pierwszym składzie i gra świetnie. Ostatnie lata pokazują, że jak kupujemy kogoś za grube pieniądze to nie jest w stanie Nam dać tyle ile oczekiwaliśmy. Natomiast Holender gra świetnie, i będzie grał jeszcze lepiej.
5
Holender zapewne nie pobił by Zlatana w testach sprawnościowych i wytrzymałościowych.
A tak na serio, to świetny transfer. Te pieniądze, które na niego wydaliśmy już się spłaciły i mamy piłkarza na lata. Mając jeszcze Arthura śmiem stwierdzić, że mamy dwóch najlepszych pomocników młodego pokolenia, którzy dopiero osiągną swoje maximum.
0
Dużo tych talentów z Argentyny.
0
@Tasde To jest wina decyzji z góry i ostatnich lat transferów.. Wydali ponad 500M i przez 5-7 lat i co im to dało ? Złe zarządzanie i tyle.. ten sezon trzeba zaliczyć do stratnych i zostawić Ole i budować drużynę w końcu naskoczy.
0
@Olkovsky9 Mógł nie odchodzić ?
9
Nie rozumiem tego. Co Rakitic sobie myślał ?Przychodzi de Jong (na ten moment jeden z największym potencjałem jeżeli chodzi o pomocników na świecie) plus Arthur, który zaczyna grać to czego wszyscy od niego oczekiwali. Plus Busi, który przy w/w dwójce maskuje słabsze momenty, które wynikają z wieku i waha formy. Plus Vidal, który wykorzystał swoją szansę no i Roberto na którego Waldek częściej stawia w pomocy niż na boku obrony. I ta nagonka żony Rakitica pff.. Po prostu przegrywa rywalizację no i tyle.. Za nazwisko ma grać ? Ma grać, bo grał ileś tam lat ciągle w podstawowym składzie ? Szkoda, że nie odszedł bo mogliśmy za niego wziąć około 35M a teraz nawet 30M nie weźmiemy..
0
@dontripe Bardziej jeżdżę na rowerze górskim i się zastanawiam czy ten spiningowy to dobra opcja .. I czy za bardzo nie przeciąża kręgosłupa bo mam z tym problemy, ale podczas jazdy na rowerze górskim jak i bieganiu nie odczuwam dyskomfortu.
0
Zastanawiam się nad kupnem rowerku stacjonarnego (magnetyczny lub mechanicznego) albo spiningowego. Nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać, wady, zalety i jaki odpowiedni były dla mnie.
Cena tak myślę, max 500zł.
https://allegro.pl/oferta/rower-spinningowy-treningowy-kolo-10kg-podium-rs04-7807269688?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_si%C5%82ownia_fitness&ev_adgr=Si%C5%82ownia+i+fitness&gclid=Cj0KCQjwz8bsBRC6ARIsAEyNnvorN13ej7X-30wlKC9nvY4hMSrRHq1F6AItLst16_3Yg4V62Rw3_9kaAnIeEALw_wcB
2
@MiczenS de Beek.
0
To prawda że Neymar balował razem z Arthurem ?
0
@SeeleyBooth Tak jak BCAA nie dział.
1
Moim zdaniem, united ten sezon musi zaliczyć do tych słabych top6-10 i pogodzić się z tym, dlaczego ? Przez ostatnie 6-8 lat wydali z 700 M albo i więcej ? I co im z tego było ? Kto został w tej drużynie ? Pogba który chce odejść do Realu ? (wokół którego nie można zbudować drużyny na lata?) ?! Mają de Gea, Maguire, Wan-Bissaka, McTominay, Rashford, D. James, Martial. Piłkarzy wokół których można zbudować drużynę na lata. Co im z tego jak zwolnili by Ole ? Jak problemem są od kilku lat brak dobrych wzmocnień ? przepłacanie ? kupowanie szrotu ? Jeżeli ten sezon skończą w top6 i przeprowadzą dobre transfery i pozbędą się szrotu i nie zwolnią Ole to UTD się odrodzi. Przykładem jest Chealse, dlaczego ? może nie zdobywają punktów, ale mają młodych piłkarzy (którzy mogą być filarem na lata) + doświadczeni piłkarze. Przetrwają ten sezon a kolejny będzie walką o top4.
0
Jak zagrał wczoraj de Ligt ?
1
@krzychu1526 Olać grę w reprezentacji (jeżeli dalej bd na Neuera stawiał), dopóki trener się nie zmieni.
0
@dominik127pl Zastanawiam się, czy zanosić do serwisu i zostawić jak jest ?
0
Przez przypadek wygiąłem trochę telefon (jak na zdjęciu), xiaomi note prime a5, wszystko działa. Co polecacie ? Zanieść do serwisu ? Czy zostawić tak jak jest ? Oprócz wygięcia nic nie zostało uszkodzone.
https://zapodaj.net/38496ae072a56.jpg.html
https://zapodaj.net/f9d8eaf6f7dda.jpg.html
0
@sidzej Wydaliśmy kupe pieniędzy na transfery, ale co z tego ? Jak nie umiemy wykorzystać, aby piłkarze nowi dawali Nam to co potrafią najlepiej ?
0
Obecna sytuacja u Nas w klubie (trener, piłkarze jak i zarząd):
"ktoś im pluje w twarz, to udają, że pada deszcz"
0
@ProMILs Rok temu była taka sama gadka.
4
Radzę się przygotować na to, że Valdi dalej będzie trenował Naszych piłkarzy. Nie będzie, żadnych dymisji ani tym bardziej Bartek go nie zwolni (Bartuś jest osobą, która nie podejmuje tak gwałtownych decyzji). Bo jednak w lecie mogli podziękować Valdkowi a jednak został.
2
Ja zawsze uważałem, uważam i będę uważał, że "największą" krytykę zawsze ponosi trener. To on jest oceniany za wyniki i zdobyte trofea. To jest osoba odpowiedzialna za taktykę, motywację i reagowanie podczas meczu, dawanie impulsów aby zmobilizować piłkarzy podczas meczu. Piłkarze też są winni, ale może już nie wierzą w projekt Waldka i nie ma takiej motywacji na meczach/zaangażowania ? Brak im tego impulsu ? Brakuje im kogoś takiego, żeby podniósł głos w szatni ? "Puyol" Kogoś takiego jak Xavi i Iniesta ? Oni byli świetni na boisku ale też dawali bardzo dużo w szatni ? Może po prostu odejście Neymara, odejście Iniesty, Xaviego i nijaki Waldek to są czynniki które doprowadziły do tego jak jest teraz. Może potrzeba nowego trenera, który ma jaja nie bałby się zrezygnować z piłkarzy "starej gwardii" i i zbudować to od nowa i który nie bałby się podnieść głosu i być samcem alfa w zespole, żeby wszyscy mieli przed Nim respekt. Wydaje mi się, że na ten moment jest straszne rozluźnienie w drużynie, piłkarze którzy już wygrali sporo uważają "że My już nic nie musimy tylko możemy", przynajmniej ja mam takie wrażenie. Kadrę mamy bardzo dobrą, tylko trzeba to poukładać nawet kosztem niektórych piłkarzy. Zbudować projekt wokół, Lengleta, de Jonga, Arthura, Griezmanna (żeby Ci piłkarze byli filarem zespołu i dać im wolność na boisku aby pokazali swoje najlepsze wersje).