1

Musielibyśmy nie wyjść z grupy w LM i ciągle przegrywać żeby zwolnili Waldka.

Ale i tak pewnie piłkarze stanęli za Nim by murem i powiedzieli, że to ich wina nie trenera.

Tutaj winę ponoszą wszyscy.. Bartek (co z tego ze wydaje po 300 M na transfery jak zero pomysłu na wykorzystanie tych piłkarzy ?, może jeżeli chodzi o finanse robi kawał dobrej roboty ale aspekt rywalizacji sportowej cierpi), Waldek (widać, że nie ma pomysłu .. szkoda zew czerwcu nie odszedł, sam sobie szkodzi, wnet będzie najbardziej znienawidzona osobą związana z Barceloną), piłkarze ..

0

Czym obecnie zajmuje się Laurent Blanc? Jestem ciekaw co musi sie stać aby Waldi wyleciał w środku sezonu?

1

Jest jeden plus w sumie dwa. Ciągle utrzymujemy ten sam poziom gry (czyli tragiczny dla kibica ale też nie dający juz efektów niz na początku kariery Waldka). Kolejny plus to że nawet wydajac 200 M to Nasz trener moze z zawodnika robi średniaka.

1

@Grzesior667 więc niech Bayern wykorzysta opcje kupna za 120 M a potem my go kupmy od nich za 200 M.

Janusze biznesu.

0

@Chwytliwy Jestem ciekaw co jest powodem, że młody Holender kompletnie nie radzi sobie w Juve..

0

Demiral z Bonuccim tworzą parę stoperów na mecz Juve - Hellas Verona.

de Ligt jak zagrał ostatnio z Atletico ? Aż tak mu nie idzie w tych Włoszech ?


0

@ForcaMilosz tylko teraz znaleźć kogoś kto ma kupon -(pieniądze) i się podzieli bo wie że nie wykorzysta

0

@escarabajo no właśnie tak robię i cena zjechała z 449 na 380.
@Agent47 też tak mi się wydaje, ale dopóki nie sprawdzę na własnej skórze nie wierze.

0

@escarabajo mam -5% od kolegi no i -10% na newsletter
i tak kombinuje i jestem ciekawe czy wszedłby rabat na -40zł

z 449 zł za buty zszedłem na 380 bodajże, jak dla mnie to i tak duża kwota i kombinuje na mniej.


0

Wie ktoś czy kod -40 zł (czy inna suma) w zalando łączy sie z rabatem - 10% ? (newsletter na maila).

Ma ktoś na zbyciu rabat -40zł do zalando ?

0

@kasha tak, tak jest -10% :)ale może ktoś ma kod -40 zł

0

Ma ktoś kupon do zalando albo jakąś zniżkę, której nie potrzebuje ?Jak coś priv, jakby ktoś nie potrzebował a podzieliłby się.

0

@PatrykBarcelona do tego sprzedać nazwę stadion, zwolnić wszystkich, sprzedać wszystkich, zburzyć wszystko i do władzy dopuścić LR

1

Jak wczoraj grał de Ligt przeciwko Fiorentine ?

1

@speed1 Ja właśnie zamówiłem tanią rzecz ale to jest mój 3 zakup i jestem ciekawe jaka to niespodzianka, czy zależy od ceny towaru jaki zamawiam czy losowe czy każdy ma to samo. Jak odbiorę to dam znać.

0

Jest ktoś w klubie mediamarkt ? Wie ktoś jakie są nagrody na 3,6 czy 9 zakup ?

0

@Skaramuczi dzięki, to skorzystam z tej promocji na x-kom :D

0

@marcin000019 Typowy zestaw (myszka i klawiatura) do codziennego użytkowania, bezprzewodowa w cenie do 250-300 razem.

0

0

@norbi77 Tylko kwestia jest taka, że On nie zdaje sobie sprawy gdzie gra, ile mu płaca i jakie wiążą wobec niego plany itp. To wydaje mi się, że powinien mieć jakieś zobowiązania ? dbać o zdrowie ? dietę ? ćwiczenia ? wysypiać się a nie jakieś gry. Po prostu jest otoczony osobami, które zapewne uważają: "bawmy się teraz jest na to czas i mamy do tego pieniądze".

0

@BarcaInfo A tak pisałeś, że kwestia godzin, dni itp. Że NIEymar dołączy do Nas na 99%. Tylko Czasami to co robisz, to robisz to z błędami i informacje piszą o czymś innym a Ty wrzucasz coś innego. Wypłata za sierpień będzie bez premii :-)

0

@amanter Jednak, nie widzieliśmy od początku meczu takiego ustawienia:

Busi
de Jong - Arthur.

0

@Grubson06 Tak samo jak Ty nie wiesz, że to może być jego najlepszy sezon itp.. To jest takie samo gdybanie jak Twoje.

0

@Grubson06 Albo dalej będzie połamany pół sezonu.

0

@Skaramuczi dzięki, własnie raczej do normalnego użytkowania.

0

szukam myszki i klawiatury do komputera stacjonarnego, co powiecie o tym zestawie ?

https://www.x-kom.pl/p/308256-zestaw-klawiatura-i-mysz-microsoft-wireless-desktop-900.html

cena około 200-350 zł

0

@Gaucho Jeżeli ma słabą psychikę może to dla niego źle wpłynąć, taka nagonka. Ale dopiero początek sezonu i powinien złapać formę.

1

Może czas żeby Umtiti/Todibo zaczęli grac ?

0

Może zakwalifikujemy się na przyszły sezon na LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?