2

Jestem szczęśliwy, że kupiliśmy de Jonga. Zobaczymy jak będzie się prezentował w nowym sezonie, jak już na treningach wszyscy są Nim zachwyceni !
Chciałem transferu de Ligta do Nas, wręcz bardzo. Ale jak widzę, że mamy Pique (pogra 2-3 lata na wysokim poziomie), świetnego Lengleta i Umtitiego no i "wielką niewiadomą" Todibo. To jednak jakoś nie płacze z tego powodu, że wybrał Juve. U nas na pewno nie miał by gwarancji pierwszego składu, jak mamy takie bogactwo na środku obrony. Jeżeli to prawda z tą klauzulą w 2021, to jestem pewien że jeszcze go zobaczymy w koszulce Barcelony. Więc nie rozumiem tego płaczu tutaj, podjął najlepszą decyzję dla rozwoju swojej kariery.

Tak samo było rok temu, jak Griezmann ogłosił że zostaje w Madrycie. Jak po tym filmie osoby na LR jechały po Nim itp, a teraz jak dołączył do Nas te same osoby nagle zmieniają swoją opinie.

To jest LR xD

0

@matkep Po drugie jeżeli to prawda z tą klauzulą w 2021. To Holendra zapewne zobaczymy w koszulce Barcelony. Niech tam gra w pierwszym składzie i odnosi sukcesy. My mamy Pique (pogra spokojnie 2-3 lata), świetnego Lengleta i Umtitego no i Todibo (jeżeli wystrzeli to będziemy mieli sporo uciechy).

0

Da się zaktualizować składy w Fife 19 ? wgrać jakiś plik czy coś ?

Kolega pyta, bo ma właśnie tą grę od innego kolegi, który ją ściągnął skądś tam i pytam w jego imieniu :D :D :D :D :D :D

0

@Elnuum brazylijczyk jest młody, trzeba mu dać czas na adaptacje w nowej lidze drużynie itp. A na pewno wystrzeli i dostanie golden boy'a.

0

Przy instalacji gry wywaliło taki błąd (pokazany na zdjęciu):

https://ifotos.pl/zobacz/Przechwyt_qsernpn.jpg

Ktoś coś wie czym to spowodowane ? Przy instalacji 2 różnych gier stało się takie coś.

0

@Maciek069 I gdzie chcesz wystawić Neymara, Greizmanna, Suareza, Messiego no i Dembele jakby nie odszedł ? hm ? będziemy grać 1 - 1 - 4 - 5 ?!

4

@BarcaInfo No pewnie, najlepiej go sprowadzić pozbyć się Dembele a potem prze 1-2 lata nikogo nie kupić bo nie będziemy mieli pieniędzy (a a kluby z ligi angielskiej co roku wydają po 200 mln) ;)

Griezmann dołączył to uważam temat "come back" Brazylijczyka powinien być zamknięty. Dopiero było, że chcą wymienić się za Cou = Neymar, potem Cou + Dembele = Neymar, jakieś dopłaty itp. Brednie które wymyślają dziennikarze, mam nadzieję że jakimś "cudem" nie wróci do Nas. Lepiej zainwestować w lewego obrońcę i prawego obrońce jakby Portugalczyk odszedł.

2

Jak dla mnie świetna decyzja dla de Ligta, że wybrał Juve. Po pierwsze ma gwarantowany pierwszy skład i nawet był artykuł o Nim i o lidze włoskiej (ktoś niech sobie przeczyta jeszcze raz i będzie wiedział dlaczego Juve). Bądźmy szczerzy ale dla młodego stopera to jest najlepsza liga, żeby pokazać swój potencjał. Jak i ta liga zweryfikuje jego potencjał. Na ten moment w obronie mamy Pique, Lengleta, Umtitiego no i młodego Todibo, który może wystrzelić i być strzałem w dziesiątkę (w sensie jego zakontraktowanie). Jeżeli prawdą będzie klauzula w wysokości 150M w kontrakcie Holendra to za 2-3 lata u Nas zawita. Świetnie, że wybrał Juve a nie PSG..

0

@Colon Rok temu chciał go Zidane, ale wiemy jak się to skończyło. Ciekawe czy w tym roku jest coś na rzeczy. Mam nadzieje, że zostanie w Anglii.

0

@chudym tak.
Ale mówisz o kupnie w sensie dogadaniu się klubu A z B o cenę piłkarza ? czy o wpłaceniu klauzuli ?

1

@dawcio142 Rakitic był, jest i będzie piłkarzem pierwszego składu.

1

@masq oporna pomoc, wręcz tak świetnie kreatywna

Busi
Rakitic - Vidal

2

@Momalsino Mamy:
Sergio, Arthura, Carlesa, Vidala, de Jonga, S. Roberto (brany jako prawy obrońca ale mogący grać w pomocy) no i Puiqa (którego można powoli wprowadzać i dawać szanse).
Zapewne odejdzie Cou, moim zdaniem powinniśmy pożegnać się z pewnym Chorwatem.
Wtedy na 3 pozycje w pomocy mamy odpowiednią ilość piłkarzy do rozegrania i dania każdemu odpowiedniej ilości minut.
@Cvzx i tu jest właśnie problem, miała być rewolucja a wydamy sporo na transfery a będą grać Ci sami piłkarze. Bo Ci co przyszli będą musieli się "zaadoptować do nowej drużyny, ligi itp".

7

Transfery transferami, jest w miarę Ok, mogło by być lepiej jak i gorzej (kwestia podejścia).

Ale czego się obawiam ? Tego, że przez kolejny sezon znowu możemy mieć tak świetnie kreatywną pomoc jak to było w sezonie 2018/2019.

To, że zaczynami sezon 2019/2020 z tak świetnym technicznie piłkarzem de Jongiem (który jest stworzony do gry w Naszej koszulce i do czarowania swoją grą), Arthurem który na jest po 1 sezonie gry u Nas i świetnym CA w jego wykonaniu (i od którego będziemy wymagać jeszcze więcej). Boje się tego, że znowu będzie widywać ustawienie pomocy w ten sposób:

Sergio
Rakitic - Vidal
Albo na zmianę będzie grał raz de Jong raz Athur, bądźmy szczerzy Brazylijczyk i Holender to przyszłość Naszego klubu. Oni powinni grać większość meczy w tym sezonie RAZEM na boisku ! Kurde, boje się tego, że któryś z nich ucierpi poprzez mniejszą ilość minut i nie wyrośnie na tak świetnego piłkarza.. A mamy jeszcze Carlesa no i Puiqa którzy czekają na minuty.

2

@macio_944 dzięki, kurde właśnie mało o tym stanowisku jest, a jak jest to tylko tak mało informacji (nic szczegółowego). Liczyłem na to, że ktoś może kto czyta LR pracuje na takim stanowisku :D @codemat dzięki :D

0

@takisobiektos Tak boli, wiesz właśnie w google jest mało informacji o tym stanowisku w branży lotniczej. No chyba ze jestem słaby z obsługi google i Ty się wykażesz i znajdziesz coś ? Pokażesz jaki jesteś ambitny ? hm ?

15

@Avada Kedavra w familiadzie dostałbyś za tą odpowiedz 100 punktów, ale to nie familoada. Chodzi mi o szczegółowy opis, żeby mi rozjaśnił umysł.

0

Czym zajmuje się osoba pracująca na stanowisku : analityk ds. digitalizacji w firmie lotniczej ?

0

@Odesseiron @mandigal zapomniałem napisać że mam herosów 3 i need for speed most wanted.

0

Jakie polecacie gry na PC ? Stare, nowe, premiery dopiero tematyka różna.

Mam fife 18/19, FS 17/19.

15

Jedynie Rakitic + Cou = Neymar
Umtiti i Dembele nie wchodzą w grę.

Jednak dalej jestem zdania, że jak przychodzi Griezmann to trzeba postawić na Dembele i bez żadnych wielkich "come back".

0

Było już kiedyś pytanie no ale..

Który opiekacz do kanapek ?
https://mediamarkt.pl/agd-male/opiekacz-3w1-do-kanapek-typu-panini-russell-hobbs-cook-home-17888-56
https://mediamarkt.pl/agd-male/opiekacz-severin-sa-2968

Zakup planuje w mediamark, bo jako jako klubowicz na drugie zakupy mam -40 zł no i na niektóre produkty -20%.

0

@bartoszekkk po konferencji Verrattiego ;)

3

@MesQueUnClub96 Na ten moment mamy, Pique, Umtiti, Lenglet i młody Todibo ?
W przyszłości czyli za 2-3 lata jak odejdzie Pique, ale nie teraz.

oczywiście, że przyjście Griezmanna może zagrać na 4 pozycjach.

0

@masq Jeżeli jest prawdą ta klauzula de Ligta w Juve. To spokojnie u Nas będzie grał za 2-3 lata [po odejściu Pique] (jeżeli będzie takim piłkarzem na jakiego wszyscy go piszą, liga włoska go kuje), chyba ze wypali Todibo.

35

@BarcaInfo Nie wydaje mi się, żeby problemy zdrowotne (zawroty głowy) były tematem do żartów, bo mogą być początkiem czegoś poważnego jak i błahostki.

1

@semafor Sytuacja z Rabiotem, pamiętasz ? Będzie tak jak zażyczy sobie Emir kataru.

1

@Odesseiron Nie zdziwiłbym się, jakby go nie sprzedał i odsunął od 1 drużyny. Rok by nie grał Brazylijczyk a za rok by odszedł. Bądźmy szczerzy pieniędzy im nie trzeba. Zrobi co będzie chciał.

16

Ja jestem dalej zdania, że na te okienko Naszym celem powinni być: Griezmann, de Ligt, lewy obrońca (Luis na przykład) i tyle z dużych transferów. Sprowadziliśmy już Neto i de Jonga. Postawić na Dembele, oby ominęły go kontuzje. Posprzedawać kilku mniej ważnych piłkarzy i rozpocząć kolejny sezon. Jeżeli by doszły te transfery co pisze to spokojnie Barcelona wzmocniła by się na każdej pozycji. A jestem zdania, że nie ma sensu wchodzić w takie koszty z Ney jak i odłożyć ze 100 mln na przyszły rok na okienko. Bo teraz wydamy wszystką kasę (kredyty, długi i inne inwestycje itp) i kolejne 1-3 lata będzie bez dużych transferów ?! Gdzie w lidze angielskiej kluby są w stanie co roku wydać po 200 mln ? Ney miał już swoją okazje gry w Barcelonie itp (ile osób tyle zdań/opini). Ale jeżeli potrafił odejść od Nas w taki sposób jak odszedł i zrobić szopkę teraz w PSG, to skąd wiemy że za kilka lat jak będziemy chcieli przedłużyć z Nim umowę to nie bd robił takich zachować żeby jak najwięcej zarobić $$$$ ???? Po drugie skąd wiadomo, że u Nas będzie prowadził zdrowy tryb życia i ominął go kontuzje ? Może najlepszy okres jego kariery jego już minął i to był czas gry u Nas ? Oj zastanówmy się, żeby nie było potem problemów finansowych..

edit: Bądźmy szczerzy, ale żeby wiedzieć jak wygląda naprawdę Nasza sytuacja finansowa musiałby ktoś nowy przejąc władze i wtedy by przedstawił jak to wygląda (no tak wyciągnął brudy, ale to jest jedyny sposób żeby dowiedzieć się jak jest naprawdę). Bartek jak i inni zarządu mówią Nam to co chcemy usłyszeć żebyśmy go wspierali.

0

@Criss18Barca Jednak z doniesień mediów to w Juve czy takim PSG by dostał więcej niż u Nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?