VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zobaczyłbym taki skład:
ter Stegen; Semedo, Umtiti, Lenglet, Alba; Alena, Rakitic, Arthur; Malcom, Messi, Dembele/Cou.
Ale nie zdziwię się, jeżeli zagramy najlepszym składem bez rotacji.
1
Chce sobie kupić opiekacz do kanapek taki 3w1 (kanapki, gofry, grill), cena około 100 zł.
Moje propozycje:
https://www.mediaexpert.pl/opiekacze/opiekacz-sencor-ssm-9300,id-181853
https://www.mediaexpert.pl/opiekacze/opiekacz-hyundai-sm-627,id-6663
Ktoś korzystał wypowie się ? Albo inne propozycje ?
0
Mane ? Może Salah będzie chciał spróbować gdzieś wreszcie coś wygrać ?
0
Wydaje mi się, że city już nie odpuści mistrzostwa w Anglii. A po zakończeniu sezonu, 2-3 kluczowych piłkarzy opuści niestety LFC.
0
Jeżeli miałbym procentowo wskazać kto wygra to było by to:
55% na Barcelonę do 45% na LFC.
To jest mecz w którym może zdecydować dyspozycja dnia, jakiś indywidualny błąd itp. Wierzę, że wygra Barcelona, a Waldek wygra ten mecz taktycznie. Ostatnie mecze pokazały, że jest świetnym taktykiem. Może LFC gra w tym momencie dobrze, ale też ma słabe strony tak jak i My.
4
To dziś trzymamy kciuki za Valencie i United :D
0
Nie ogladalem dzis sprawiedliwych, jedynie koncowke ze jawor prawdopodobnie w rzece. Co z Jaworem? Rebacz go zabil?
3
"żebym szybciej zagrywał piłkę" pfff CZY to jest jakieś MMA czy co ? że jak walka toczy się w parterze to zawodnik z góry ma pokazywać aktywność bo walka zostanie podniesiona do stójki ?
0
Niestety nie.
2
Ale weź pod uwagę, że resztę składu wystawia najlepszego. To jest różnica, jak zmienia jednego piłkarza a jak zmienia pół składu. Arthur ? Alena ? Dostali swoje minuty w sezonie.
1
Wydaje mi się, że City już nie przegra żadnego meczu do końca ligi angielskiej i obroni tytuł. Nie zdziwiłbym się gdyby LFC zgubiło jeszcze jakieś punkty. Piłka to piłka może się wiele zdarzyć, ale chciałbym, żeby wreszcie po tylu latach LFC wygrał tytuł.
0
Miliony milionami, ale pytanie jeżeli odejdzie 3-5 kluczowych piłkarzy czy będą w stanie w ich miejsce sprowadzić zastępstwo ? I utrzymać poziom chociaż w lidze holenderskiej. Czy będzie tak jak z Monaco.
11
10 lat być trenem Barcelony, to coś niemożliwego. Być trenerem Barcy to bardzo duży wysiłek psychiczny, ciągła krytyka itp. Zobacz sobie zdjęcia Pepa, czy Lucho przed objęciem Barcy jak i po opuszczeniu jej. Jak można wyłysieć czy osiwieć.
2
Ktoś słyszał, że Leroy Sané i Jesus chcą opuścić city ? Niemca zobaczył bym w koszulce Barcelonie w przypadku odejścia Cou (jeżeli chciałby odejść).
0
Zostawiam.
0
Chyba coś schudł.
0
Ktoś wreszcie napisał mądre słowa odnośnie tej sytuacji. Bo na LR mamy wielu znawców, aż dziwne, że nie pracują tam w Barcelonie i nie zajmują się Umtitim.
0
tak :D ale ja tego serialu nie oglądam więc nie mam jak streścić pewnej osobie.
0
Taki szczegółowy :\
1
Napisze ktoś na PW spojler GOT ?
Dzięki :D
0
Obawiam się, że city też nie przegra żadnego meczu.
3
Gdyby nie te kontuzje :\
14
Teraz nie wygrywa się meczy tylko klepaniem i piękną grą (niestety), lecz kto się przygotuje do meczu lepiej taktycznie ten wygra.
Wczoraj Barcelona pokazała, jak można wywieść dobry wynik przy niskim nakładzie sił.
Waldek jaki jest taki jest, ale taktycznie potrafi przeciwnika rozpracować. Dlatego zostaje na kolejny sezon i walczymy o 3 trofea.
0
Chłop sobie chociaż pół roku popyka w piłke z piłkarzami najlepszej drużyny jak i najlepszym piłkarzem w historii. (na treningach ale zawsze to coś)
3
Wolałbym Koeman i żeby jego asystentem był Xavi. A po Holendrze prowadził drużynę Hiszpan.
1
No to jak Waldek 4 czy 5 lat, to Rakitic jeszcze u Nas zakończy karierę.
0
Ale ciekawa walka o 3,4 miejsce w lidze angielskiej.
Jedynie 3 punkty różnicy
między:
3. Totkami
a
6. United
ooo 4rsenal znowu czwarty.
0
bodajże 240 meczów, 175 goli i 103 asysty.
10
Jak tak sobie wczoraj czytałem komentarze, ludzi narzekających na Naszego Suareza (oczywiście podczas meczu jak było 0-0).
Może i czasami robi głupie błędy, gubi piłkę, czy nie trafia w najprostszych sytuacjach. Czasami kopie się po czole.
To jest najlepsza "9" jaką w historii mieliśmy. Może nie jest ideałem, ale jak czasami strzeli bramkę to ciężko coś powiedzieć bo takie zdziwienie, "Jak On to wpakował do bramki, jak to możliwe" itp. Nie jest ideałem, robi te swoje babole, ale na pozycji 9 w Barcelonie, to strasznie trudna sprawa. Nie każdy piłkarz byłby w stanie Nam dać tyle ile daje Nam Suarez przez te lata gry w Barcelonie.
0
Ktoś coś powie o tych stanowiskach : ?
1. Młodszy inżynier wsparcia technicznego
https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-inzynier-wsparcia-technicznego-staz-rzeszow%2Coferta%2C6748012
2. Inżynier nadzoru jakości
https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-nadzoru-jakosci-staz-rzeszow%2Coferta%2C6748145
Jakie obowiązki itp ? Co trzeba wiedzieć ? Na jakich programach się działa ?