VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez potrafi się spiąć i w ważnym meczu zagrać bardzo dobrze, mam nadzieje że dziś coś ustrzeli i zagra lepiej niż ostatnimi czasami.
1
Dokładnie tak jak napisałeś, ale zostawia dużo do myślenia ..
0
Oglądałem właśnie w TV film Sęp, stary dawno temu oglądałem. Ale film jak dla mnie ciężki może niektorzy zrozumieją w jakim sensie.
0
Tak myślę że z 10-30 miesiecznie nie wiecej. Wydaje mi sie ze kolor raczej.
0
Są jakieś fajne drukarki teraz ? Promocje ? Albo ogólnie ktoś coś proponuje jakąś drukarkę ? tak 400-800 zł ? Atramentowa ? laserowa ? kolor czy czarno białe ?
1
No raczej nie. Studia magisterskie.
0
Ktoś miał do czynienia z fizyką ciał stałych ? Z takimi zadaniami jak na zdjęciu ; ?
https://zapodaj.net/ce99d8b264675.jpg.html
1
Nieszczęśliwy bo Juve zapewne odpadnie tak szybko z LM ?
0
Zwyciestw w jakich konkursach (zawodach,mistrzostwach itp) brakuje Kamilowi Stochowi zeby okreslic go jako skoczka ktory wygral wszystko?
0
piwko wypij, wyluzujesz się, dziś skoki, meczyk Barcy
3
Jestem ciekaw czy Nasz trener Nas zaskoczy i zagra od początku Carles albo Cou w pomocy.
2
Miodowe lata ale te pierwsze odcinki, bo potem chyba przeprowadzają się bloku gdzieś tam. Świat według Kiepskich ale też pierwsze sezony, 13 posterunek ale to już zależy od widza.
1
Wydaje mi się, że co do przyszłości Rakitica już wszystko zostało wyjaśnione kiedy ogłoszono, że Waldek zostaje na przyszły sezon. Waldek jeżeli musiałby oddać polowe swojej pensji dla Chorwata żeby ten pozostał to by pewnie tak uczynił.
0
Statystyki statystykami, ale życie jest życiem i zweryfikuje. Ale mam nadzieję, że jak przyjdzie do Nas to będą tak świetnie jak wstawiłeś albo i lepsze.
6
Ja jakoś bym nie porównywał ligi holenderskiej z hiszpańską. Chłopak dołączy do drużyny i będzie stopniowo wprowadzany jak Arthur. A tym bardziej nie porównywał Holendra do filarów naszej drużyny na ten moment czyli Rakitic czy Busi.
0
Waldek zostaje na przyszły sezon tak ? Bartek mówił, że o nowej umowie z Rakiticem mogą rozmawiać dopiero w okresie wakacji tak ? Na ten moment Chorwat u Waldka jest postacią pierwszoplanową, więc dopóki nie będzie oficjalki że Rakitic odchodzi to nie ma się na to napalać. No dokładnie tak, mamy Alenie, Arthura jak i de Jonga.
5
Jakoś bym nie liczył, że de Jong od razu wskoczy do pierwszej jedenastki. Zapewne będzie wprowadzany do zespołu stopniowo.
68
Busi - Rakitic - Vidal ?
1
Dziś to niektórzy maja poczucie humoru, co ja czytam na LR..
..Semedo znowu na LO albo Busi czemu nie zagra kontuzjowany? Albo podobne, niektórzy sie rozgrzewają przed narzekaniem na Waldka albo na jakims piłkarzu. Ciekawe kogo dzis LR wybierze na kozla ofiarnego, 11minut pozostalo do uruchomienia kola i wylosowaniu piłkarza do hejtu.
1
Tu bym się kłócił. Bo jeżeli w lecie przyjdzie do Barcelony napastnik, który wykorzysta daną szanse to może dostawać te minuty. No ale to nie przy Waldku niestety. Wątpię żeby Urugwajczyk był w stanie zagrać przyszły sezon prawie wszystkie mecze.
1
Taka forma Suareza spowodowana jest tym, że ciągle gra. A po drugie nie czuje oddechu rywalizacji, że ktoś może go wygryźć z pierwszej jedenastki, na pewno takim kimś nie jest Boateng. Może i Suarez potyka się o swoje nogi i itd, ale zawsze w najważniejszych meczach potrafił spiąć poślady i zagrać na "poziomie".
0
Na jakim filmie byłeś? Bo planuje jutro iść a do końca nie wiem czy zakon świętej Agaty czy prodigy?
0
Brak wykorzystania dziś 100% okazji i kontuzja Arthura. Jestem ciekaw jak Waldek wybrnie z tego, do czasu kontuzji Brazylijczyka Nasz styl jak i gra jakos wyglądała, na ten moment jak sie oglada to kłuje w oczy. Jedynie cieszy świetna forma Pique, i że Alenia dostaje szanse i gra odważnie.
0
Oglądał ktoś Zakon Świętej Agaty ? Poleca ?
1
Z tego co pamiętam to jakiś czas temu Barcelona Nim się interesowała, ale na ten moment mamy Arthura, Alenia przychodzi de Jong no i w przyszłym sezonie mam nadzieje że minuty dostanie Puiq.
1
Na przyszły sezon musieliśmy wzmocnić pomoc, najpoważniejszymi opcjami były:
Rabiot, de Jong no i zapewne inni piłkarze. Gdyby nie wypaliło z de Jongiem zapewne oficjalnie było by, że Francuz jest Naszym piłkarzem od lipca. Wypaliło z Holendrem to odpuściliśmy Rabiota, prosta sprawa, niby jakieś doniesienie było że Francuz widzi się w Barcelonie no ale to jakaś pogłoska, który została zdementowana przez BarcaInfo.
Sergio, Arthur, Alenia, Vidal, de Jong, Cou (ciężko określić czy jest liczony jako pomocnik czy skrzydłowy), Rakitic (nie wiadomo czy zostanie czy odejdzie, ale zapewne opcja 1) no i Puiq. 8 piłkarzy, nawet przy odejściu Rakitica to jest 7 opcji dla Waldka, 7 bo mam nadzieje, że Puiq będzie dostawał pomału szanse w przyszłym sezonie i jakoś miejsca nie widzę dla Rabiota. Jest jeszcze Roberto, który może w razie "w" zagrać w pomocy. Temat Rabiota uważam za skończony, Bartek ostatnio wyjaśnił sprawę.
Francuz zapewne wyląduje w jakimś klubie w Anglii.
3
Wreszcie wątpliwości rozwiązane odnośnie Waldka. Piłkarzom się dobrze z Nim współpracuje no i można skupić się na dalszej części sezonu, tej części najważniejszej. Gdyby nie sromotna porażka z Romą to .. ale to już przeszłość. Jak na razie Nasz trener rotuje "więcej" niż w poprzednim sezonie, zobaczymy w niedalekiej przyszłości czy wyciągnął wnioski z 1 roku pracy w Barcy.
0
Oby z tym Rabiotem to nie była prawda i nie dołączył do Nas ..
Jaką polecacie drużyną zacząć karierę w fifa 19 ? Tak, żeby nie było za łatwo i nudno. Jakaś przeciętna żeby wywalczyć awanse do wyższych lig i dojść dopiero na szczyt.
0
Wiadomo z jakiego powodu ma tą kontuzje ? Przemęczenie czy coś ?
0
Ostatnimi czasami jest brak artykułu "Podsumowanie porannych plotek transferowych", czyżby nie było żadnych ciekawych plotek ?