0

Kwestia jest taka, czy Valdek zacznie coś zmieniać i próbować znowu go ustawiać w pomocy, czy będzie tak jak było i będzie rywalizacja między Nim a Dembele..

1

Prezentuje się świetnie, ale na pozycji lewego pomocnika... Ciężki orzech do zgryzienia, bo My potrzebujemy zmiennika Alby .. bo Miranda musi jeszcze dojrzeć.

6

też uważam, że powinien grać w pomocy,
Busi
Rakitic/Arthur - Cou

...no ale cóż, wytłumacz to Waldemarowi :D

0

Ja nie rozumiem, Cou miał początek sezonu wręcz świetny, potem przyszła kontuzja i spadek formy. Wykorzystał do Dembele i po prostu wygrał czysto sportową rywalizację o miejsce w składzie. Zacznie dostawać minuty to wróci do świetnej formy na najważniejszą część sezonu. Ja nie rozumiem jak można go sprzedawać itp ... Przykład ostatnich sezonów, Suarez czasami kopał się po głowie, grał i jest teraz w optymalnej formie. Nie można ciągle być w gazie, zawsze przychodzi ta gorsza dyspozycja ...


A tak przy okazji, są jakieś nowe doniesienia odnoście, de Jonga, Rabiota czy de Ligta ?

1

Jak Wy możecie chcieć odejścia Busiego ?!

Nie wyobrażam sobie, żeby Hiszpan zagrał w innym europejskim klubie.
Xavi, Iniesta, Pique, Messi i Busi to są ikony Barcelony.

0

No tak i zażądał bodajże 10M za sezon gry, Ajax chce 75M a Raiola bodajże dla siebie 10M.

2

Jak dla mnie świetna informacja jeżeli chodzi o Rabiota. Wolę zapłacić te 75 mln za de Jonga niż sprowadzać obu .. Wtedy Rabiot by blokował minuty Holendrowi. Ktoś powie, że Rabiot to zastępstwo Rakitica a de Jong przyszły następca Sergio. Jak dobrze wiemy Holender jest uniwersalnym piłkarzem i może zagrać na wszystkich pozycjach w pomocy jak i środkowy obrońca. Lepiej postawić na niego. Mamy jeszcze Arthura, Alenie, Vidala, Oriola i prawdopodobnie będzie de Jong. Gdzie niby było by miejsce jeszcze dla Rabiota ? Zakładam, ze Rakitic odejdzie w lecie.

6

No chyba nie, Raiola jest agentem de Ligta i te z kosmosu wymagania finansowe ....

42

Pep po wczorajszej wygranej 9-0 z Burton Albion

"Jeśli zapominasz o tym, aby kontynuować strzelanie bramek okazujesz brak szacunku wobec przeciwnika oraz samych rozgrywek"

Pep Guardiola [goal.com]

0

Sytuacja z de Jongiem wyjaśniona raczej i Holender zagra w koszulce Barcy.

a wiadomo jak sytuacja z de Ligtem ? Jakie kluby w grze o jego podpis ? PSG ? Bayern ? Juve ? de Ligt nie miał czasami podjąć decyzji do 1 meczu z RM w lidze mistrzów ?

My raczej odpuściliśmy no i słusznie przy takich wymaganiach finansowych Holendra pff .. Niech lepiej weźmie przykład z de Jonga.. no ale cóż jego agentem jest Raiola.

0

Jak cieszą te słowa:
"..wynagrodzenie zaoferowane przez Barcelonę..."

Dostanie tyle ile Barca mu zaoferowała i przy tym nie zakłóci drabinki płac w klubie.

77

0

Transfer Francuza nie przekreśla transferu stopera w lecie. Prawdopodobnie Francuz zostanie po presezonie wypożyczony do drużyny gdzie dostanie dużo minut. Może zrobimy tak dobre wrażenie w przygotowaniach do nowego sezonu, że w lecie nikogo nie kupi i postawimy na tego młodego Francuza ? Może Murillo, spisze się świetnie przez te pół roku i zostanie na kolejny sezon ? Może Barca kupi kogoś pokroju de Ligt, Skriniar czy kogoś innego. To była okazja na rynku, nic nie tracimy a w przyszłości może być mocnym wzmocnieniem. Jeżeli walczyły o niego takie kluby jak Juve, i giganty z Anglii to znaczy że jest w duży Nim potencjał.

0

dziękuje.

0

silnik trójfazowy to silnik indukcyjny (asynchroniczny) ?

5

Dodając jego najlepszym transferem było zatrudnienie Abidala.
Teraz mamy plan a, b, i c jeżeli chodzi o transfery zawodników, więc jeżeli nie wypali z jednym to mamy drugą i trzecią opcje.

9

BarcaInfo ostatnio obniżył loty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wolałbym jednak widzieć Cou w pierwszym składzie (w pomocy) zamiast Vidala..

Nie po to wydaliśmy ponad 100 mln na piłkarza, żeby grzał ławkę.

Musi odzyskać formę na decydująca fazę sezonu, a nie grając jej nie odzyska ..

Teraz będą mecze co około 3 dni więc, fajny moment na odzyskanie formy Brazylijczyka.

0

Aby odzyskał formę potrzebuje minut.

1

Spokojnie Cou zagra w PK od pierwszej minuty.

6

Ahh ten Valdek, jednak wolałbym Semedo za S.Roberto .. Chciałbym Cou zamiast Vidala ..

Niestety Valdek jak zawsze lubi zaskakiwać ..

0

A tu psikus i Rabiot przedłuży umowę z PSG. Cała ta szopka była związana, aby wynegocjować od szejka jak najwyższe zarobki. Nastanie zgoda pomiędzy Rabiotem a klubem z Francji. Pieniądze pomogą zapomnieć Francuzowi, jakie restrykcyjne kroki wobec niego wyciągnął klub z Paryża. Stanie się najlepiej zarabiającym piłkarzem w PSG po Neymarze.

0

Z tym co napisałeś z Tobą się zgodzę, ale obaj nie wiemy jakie plany ma Barca. Ale odnośnie przyszłości de Jonga jak i de Ligta wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie.

0

No sorry kolego, widzę że często używasz takich chamskich komentarzy :* Może bujam w obłokach a może nie, to już nie Twoja sprawa. Jeżeli taki Dembele dostał tyle zarobków to czemu miałby Holender nie dostać ?! a po drugie czy to jest cena ostateczna ? Skąd wiesz może te zarobki zmniejszą się o 2-3M po negocjacjach?

2

Tak jak pisałem, jeżeli de Jong będzie chciał dołączyć do Nas to wybierze grę w Barcelonie. Jestem spokojny o ten transfer.

Jestem bardzo ciekaw gdzie chce grać de Ligt ? Ostatnio wypowiadał się, że podoba mu się styl gry Barcelony jak i City. To jest taka gra Raioli z tymi zarobkami. Pewnie już wybrał w jakim klubie chce grać i chce wysępić jak najwięcej pieniędzy. Wszystko wyjaśni się w najbliższym czasie.

0

Podałem taki przykład w którym mi chodziło że z roku na rok ceny piłkarzy wzrastają.

0

dzięki.

0

Oprócz gry z Messim, jest jeszcze DNA Barcelony czyli jej styl. Trofea ? Ile LM wygrał klub szejka z Francji ? W lidze Francuskiej jest ciągłą dominacja PSG, a w Hiszpanii czy takiej Anglii ?

Jakoś uważam, że de Jong nie dołączy do PSG, chyba że poleci na pieniądze.. City kupi Ndombele.

0

Ja już to pisałem kiedyś, jeżeli Holendrzy w sensie de Jong i de Ligt będą chcieli do Nas dołączyć to dołącza. Takie ceny są po to żeby wynegocjować jak najwięcej od Nas. Jeżeli będzie im zależało na grze w Barcelonie to jestem spokojny. A jeżeli wybiorą inne kluby ich decyzja ich strata.

Wydaje mi się, że na rynku jest więcej ciekawych zawodników ofensywnych niż takich naprawdę dobrych przyszłościowych obrońców, których można wyciągnąć z klubów. Więc dlatego ceny za obrońców są takie wysokie.

Z tą pensją jest tak, że kluby zarabiają coraz więcej więc piłkarze kosztują większe sumy i chcą zarabiać jeszcze więcej. Ale u Nas jest drabinka płacowa, która poprzez taki transfer może być zakłócona bo inni piłkarze będący kilka lat mogą chcieć zarabiać tyle ile Holender albo i więcej. Ale na przykładzie Dembele, wydaje mi się że możemy dać tyle ile chce Raiola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?