0

Wiem ze to sport zapuscil o Hazardzie. Ale tak z ciekawosci sie pytam bo Chealse I ligi angielskiej nie ogladam. Belg moze zagrac na prawej I lewej stronie ataku?

0

a Pavard czasami nie grywa też na lewej obronie ?

0

To Roberto będzie przesunięty do pomocy ? Rozglądamy się ja jakimś obrońcom na prawą stronę ?

Czytam własnie, że City jest zainteresowane Benjaminem Pavardem.

3

150 mln to jest cena minimalna, albo sama cena bez zmiennych.

Ale jak dobrze wiemy Perez umie robić interesy i nie zdziwiłbym się jakby zapłacił jedynie coś koło 150 mln.

7

Cou a KDB to troszkę inne pozycję no ale tak Belg jest lepszym piłkarzem niż Brazylijczyk.

3

Courtois ma umowę do 2019, jak na razie podpisanie nowej stoi w miejscu. Real miał kupić Beckera ale jest bardzo możliwe że zdecydują się i kupią Belga.

Natomiast Hazard ma umowę do 2020 i tutaj jeżeli miałby dołączyć do Madrytu do kwoty będą porównywalne do ceny za jaką PSG wykupiło Neymara.

Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego czy Kryśka odejdzie z Madrytu czy nie [czy kolejna szopka w jego wykonaniu]. Też dużo zależy czy Sarri przejmie klub z Londynu. Bo jeżeli odszedł by Hazard i Courtois to Sarri, może sprowadzić Alissona(około 60 mln) i Mertensa (około 50 mln) i jeszcze będą na plusie bo Real by musiał za Hazarda dać te 200 mln. Ale jestem pewny że chociaż jeden z Nich dołączy do Madrytu.

0

Chcialbym zeby de Jong dolaczyl za rok, bo teraz Alenia, Arthur czy moze Oriol beda potrzebowac minut, sa mlodzi I zeby sie dobrze rozwineli bd musieli grac wiec.

0

Paulinho przyszedł rok temu, zrobił to co miał zrobić przez ten rok, kiedy wchodził na boisko to dawał z siebie wszystko.. Jak chce odejść to ok. To Alenia będzie miał szanse za Brazylijczyka wejść do drużyny po wyleczeniu kontuzji.

Czyli prawdopodobne przeniesienie Roberto do pomocy, pewny transfer Arthura, Cou będzie grał na pozycji Iniesty.. I pytanie ściągniemy jeszcze kogoś do pomocy ? Rabiota ? Ale jeżeli teraz ściągniemy Rabiota to za rok nie dojdzie do Nas de Jong [piłkarz o podobnej grze co Francuz]. Tylko żeby nie zaczęli z Verrattim, furtka do Barcelony już się zamknęła ..

4

Arsenal robi świetny interes kupując tego Lucasa Torreira

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hmm dlatego bo united : dobrze wiemy jak wygladal ostatni sezon autobus i ta taktyka Mou, city maja tam Gabriela, Aguero i ogolnie maja swietna pakę. Ogólnie z takiego city ciężko bylo by go wyciągnąć a tak jak mówisz w Paryżu zero sukcesow to za kilka lat może do Nas dołączyć ze względu trofeów w miejsce Suareza. Chyba że Abel Ruiz wypełni po Nim luke.

1

Ja tam uważam, że dobra decyzje rok temu podjął Kylian Mbappe przechodząc do Paryża a nie Realu czy kogoś z Angli. Chłopak jest mlody potrzebuję gry i właśnie dzisiejszy mecz pokazał jakim jest świetnym piłkarzem na ten moment a może być tylko lepszy. Gdyby dołączył do Realu to wydaje mi się że nie grałby tak czesto jak w Paryżu poza tym przechodząc do Paryża nie znaczy że kiedys za kilka lat nie bedzie gral u Nas za Suareza. Cieszę się, że nie wypaliło z Griezmannem, bo Dembele dostanie sporo minut i możemy mieć z niego taka pocieche jak Psg ma z Kyliana teraz. (Szkoda tych kontuzji Demblele)

5

Świetny mecz ! W porównaniu do poprzednich meczów Argentyny i że mogli nie wyjść w cale z grupy to uważam że odpadli z podniesionym czołem, wygrała lepsza drużyna Francja.

0

To czemu mu nie odpowiada Kolumbijczyk ?

Najpierw, chce żeby w szatni posługiwać się tylko i wyłącznie językiem Niemieckim a teraz ???? Może chce tylko piłklarzy z Europy (głownie Niemieckich) ???!!!!

0

"Clement Lenglet

Mundo Deportivo: Barcelona rozważała jeszcze jednego kandydata na pozycję stopera, ale ostatecznie zdecydowała się na Francuza, za którego zapłaci 35 milionów euro."

Kandydat z którego Barca zrezygnowała to kto to ?

0

...ciekawe taki rezerwowy skład Belgi .. żeby potem po meczu z Kolumbią nie żałowali ze nie trafili na Japonię..

0

Drugi.

0

Jeżeli Eriksen teraz miałby kosztować 220 mln a Brazylijczyk moim zdaniem jest lepszy niż Duńczyk, to kwota ponad 300 mln za Cou jak nic.

5

Widać kto jest liderem reprezentacji Brazylii.
Coutinho, tak Coutinho.. nie Neymar.
Będziemy mieli uciechę w najbliższym latach z gry Brazylijczyka w Barcelonie.

..tak wiem Neymar jest po poważnej kontuzji, jest genialny, robi tą magie na boisku .. ale Cou jest liderem i pokazuje to na boisku.

1

każdy może mieć swoją wersje, ale zobaczymy jak to będzie w najbliższym czasie.

1

Ostatnie wielkie turnieje Argentyny.. błyszczy wychodzi z grupy [z formą, świetne mecze] dochodziła do finału i wiemy jak się to kończy ...



Teraz grają piach, wczoraj wyszli z grupy spod toporu ...

0

do Francji mam mieszane uczucia, ale teraz każdy mecz o być albo nie być i ta forma może wystrzelić.

0

jutro ciekawy mecz Belgia-Anglia i też bym kogoś obstawił z tej dwójki..

1

Mi tam nie szkoda Niemców, odpadli odpadli grali słabo.. fala krytyki spadnie głównie na trenera i ich wybory kadrowe (brak Sane czy Wagnera itp). Z drugiej strony ciesze, się że Stegen nie był bramkarzem numer 1 tylko Neuer bo na niego i tak duża fala krytyki spadnie (za 2 gol dziś) w sumie jak na cały zespół.

Ten Mundial wygra jakiś "kopciuszek" nikt kto był stawiamy za faworyta .. ja bym obstawiał Chorwację, ale jutro ciekawy mecz Belgia-Anglia też jeden z faworytów.

0

hmm w takim obrocie rzeczy celował bym w kogoś, kto może być za równo zmiennikiem Alby i Semedo.

ale to [sport] więc...

0

Czytałem właśnie, że Juve zakontraktuje de Ligta.

Ktoś coś więcej ma doniesień na temat tego chłopaka ? bo F de Jong dołączy do Nas za rok.

15

Nie rozumiem zachowania Rosjanina..



https://www.fangol.pl/view/250629/co-robil-rosjanin-z



.. zrobił autostradę dla piłki kopanej przez Suareza.

0

No oki mają te 60 czy 100 mln, ale trzeba się pozbyć i zarobić na zawodnikach którzy nie odgrywali znaczącej roli w tym sezonie .. i przy tym zarobić ..

0

Mamy budżet 60 mln na transfery + ze sprzedaży.
Prawdopodobnie zaklepani są Lenglet i Arthur czyli pójdzie te ponad 60 mln co mamy w budżecie.

Jeżeli chcemy zrobić kolejne wzmocnienia to musimy mieć kasę uzyskaną ze sprzedaży, a jakoś słabo to idzie .. A Ci gracze co chcemy sprzedać to na Mundial nie pojechali .. oj ciężko to widzę .. sprzedaże za rozsądne pieniądze,a w róc to jest Barcelona ..

12

Mi tam szkoda Lewandowskiego.

Bo będzie krytykowany za każdy scenariusz.. jak się cofał wczoraj i rozgrywał piłkę, walczył to był jego widoczny brak pod polem karnym rywala. Gdyby nie rozgrywał tylko czekał na piłki w polu karnym to do tchnął by piłkę kilka razy, bo kto miał mu podać tą piłkę jak pomoc i skrzydła nie istniały ?



Prawda jest taka, że napastnik jest rozliczany z goli tak.. Ale nie można zarzucić Lewemu, że nie brał gry na siebie i nie walczył, ze nie był tym liderem. Po prostu brak w Naszej kadrze jakości, to co wypaliło 2 lata temu czyli Grosicki, Błaszczykowski i Glik teraz nie było ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?