VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie jade po Lewandowskim tylko, co z tego ze walczyl rozpoczynal akcje jak potem byl jego brak pod polem karnym rywala? Od rozpoczynania akcji sa pomocnicy, Lewandowski gra na pozycji napastnika i jest rozliczany jak napastnik za gole. Szkoda że mamy takie różnice jakości w skladzie.
2
Dlaczego tym razem to wszystko nie wypaliło ?!
Nawałka miał tylko plan A, czyli:
-filar obrony Glik
-skrzydła Błaszczykowski i Grosicki
-pomoc Krychowiak
-tak Lewandowski
Co nie wypaliło ?!
-> Glik miał być filarem obrony ale jak dobrze wiemy przed Munidalem ta nieszczęsna kontuzja ..
-> Błaszczykowski ostatnie kilka miesięcy w klubie prawie nic nie grał tylko chciał się wyleczyć i pojechać na mundial, było widać po Nim brak gry w klubie
-> Grosicki po Euro [w zimowym okienku] miał transfer do Hull city, ale klub spadł z ligi angielskiej i ostatni sezon grali w championship, On właśnie miał być tym doładowaniem tym piłkarzem co miał robić różnice na skrzydłach i przyśpieszać akcje ..
-> Krychowiak ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Anglii, ale to nie był ten Krychowiak co na EURO !!!!
-> Lewandowski jest piłkarzem klasy światowej, ale nie rozumiem czemu cofał się do rozgrywania piłki ? a potem go brakowało w polu karnym przeciwnika ?! Tak wiem brakowało Nam pomocy ..
2 lata temu na EURO było całkiem inaczej, Krychowiak po świetnym sezonie w Hiszpanii, potem transfer do PSG i tylko jest gorzej. Glik po świetnym sezonie w Torino i transfer do Monaco gdzie jest filarem obrony ahh i ta nieszczęsna kontuzja.. Błaszczykowski ta nieszczęsna kontuzja no i Grosicki.
Nawałka miał plan A i nic więcej, coś się kończy coś się zaczyna.. Ale szkoda że będziemy spostrzegani jako jedna z najsłabszych drużyn na mundialu.
0
Dobilo mnie tutaj jak duzo osob pisalo po 1-0 dla Szwedow ze Niemcy nie wyjda a jeszcze bylo do konca meczu hoho
0
Jak to bylo? Niemcy nie wyjda z grupy? Troche pokory, to sa obroncy tytulu I zwyciescy zeszłorocznego pucharu. Powazna gra dla Niemiec zacznie sie po wyjsciu z grupy.
0
Ja tam bym chciał, żebyśmy sobie zapewnili wykup de Jona i de Ligta.. ale nie wiem czy jest realny ten drugi .. :\
0
Własnie nie wiadomo czy to będzie 4-4-2 czy 4-2-3-1 czy jakoś ktoś pisał 4-3-3 .. na ten moment Martial to kusząca opcja, ale chłopak potrzebuje minut bo jak wiemy Mou zmarnował jego talent .. a My potrzebujemy kogoś kto wejdzie i zrobi ta różnice na boisku przy małej ilości minut.
0
Temat "powrotu" Thiago jest w biurach Barcelony "na ten moment" nie brany pod uwagę. Ale jeżeli mielibyśmy płacić 80 mln za Pjanica to ja dziękuje .. To że Pjanic był na wakacjach w Barcelonie nie znaczy, że będzie transfer .. Jakiś głupi wymysł, mediów a potem taki "x" i "y" użytkownik to podłapie i sieje ploty nie mając potwierdzenia a tym bardziej oficjalki.
0
W lecie przychodzi Arthur.
2
Temat Eriksena skończył się przy przyjściu Cou. Potrzebowaliśmy ofensywnego pomocnika do wyboru mieliśmy Cou/Eriksen [i kogoś tam jeszcze] i jak widzimy zawitał do Nas Brazylijczyk. Moim skromnym zdaniem po ostatnich meczach na mundialu i ogólnie po sezonie, uważam że dobrze zrobiliśmy ze zakontraktowaliśmy Cou bo jeżeli będzie dalej tak się rozwijał to możemy mieć jeszcze więcej radochy z takiego piłkarza i jak na ten moment właśnie Cou jest liderem reprezentacji Brazylii, nie Neymar.
1
Ten Rabiot to dobry piłkarz ? Umowa do 2019, 23 lata. Bo tak się zastanawiam, jeżeli nie chcemy Thiago, to po co dawać te 80 mln za Pjanica 28 piłkarza ? Jeżeli może jest możliwość wyciągnięcia Francuza za około 50 mln to wydaje mi się, że jest to lepsza opcja. Dlaczego ? Może Francuz nie jest taki świetny jak Bośniak, ale chodzi o wiek .. Pjanic jest już przed 30, Juve zarobi na Nim około 80 mln a w jego miejsce kupią właśnie Rabiota/Kovacica, którzy będą ważni jak Bośniak albo jeszcze bardziej decydujący. Też nie wyobrażam sobie jakoś, że nagle Rakitic straci miejsce w składzie u Valkda, jeżeli w tym sezonie był decydujący w taktyce trenera i pomoc będzie wyglądać tak: Busi - Cou - Rakitic.. Rabiot też jest uniwersalny, moim wyborem jest Thiago ale wiedząc, że nie ma takiej możliwości, to jednak wolałbym 23 Rabiota niż Pjanica.
0
Kupilismy juz tego Pjanica? Byla jakas oficjalna informacja? Nie, wiec nie ma co robic blednych wiadomosci jak to bylo z Griezmannem.
1
Zaczynasz kolejna bajeczke tak jak bylo z Francuzem? Pewnie ktos sobie to wymysliz z tego powodu ze Pjanic byl widziany na wakacjach w Hiszpani.
0
Jak mozna porywnywac dwa seriale nakrecane calkiem w innym okresie??!! Roznica miedzy 07 a Malanowski I partnerzy to okolo 30 lat ! Porownac klasyke z serialem nakreconym ponad 30 lat pozniej w calkiem innym czasie I inna technologia pfff...
0
No właśnie też przez myśli mi to przyszło, że jest tylko jedno wolne miejsce dla gracza bez paszportu europejskiego. Ale czy po przyjściu Fekira, Dembele nie straci miejsca w składzie ?
0
Jak dla mnie idealne okienko to kupno:
Arthura, Thiago[jednak wolałbym Hiszpana ale jak dobrze wiemy ten temat umarł w biurach Barcelony]/Pjanic, Lenglet, Lozano no i ciekawi mnie ogólnie Pavon, bo jak dobrze wiemy piłkarz dobrze rokuje na przyszłość.
Chciałbym też żebyśmy sobie zaklepali de Ligta i de Jonga na lato 2019.
Bardzo ciekawą opcją też jest Maxime Lopez, ale to bardziej opcja na przyszłość, ale już można by zaklepać pierwokup.
0
Komentarz usunięty
1
Pfff... Jakbys chcial wiedziec to Ney jest po powaznej kontuzji I jeszcze nie jest w tej najlepszej formie. A po drugie kazda druzyna grajaca przeciwko Brazyli od razu chce wyelimonowac Neya bo wiedza ze moze zrobic ta roznice a na tym korzysta Cou czy inni pilkarze.
19
Komentarz usunięty
0
Uwazam, ze teraz najlepszym rozwiazaniem bylo by dac te 80 mln za Pjanica I zostawic Munira jako zmiennika Luisa. Sprowadzic Arthura a de Jonga za rok. Oczywiscie przyjscie Lengleta chyba ze bd tak jak z Antkiem.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ta I jeszcze wrzuca namiary do swojego konta prywatnego na fb I wszystkie dane tam sa jak na tacy no soryy..
0
Śmiać mi się chce z niektórych użytkowników co tak przeżywali tą szobkę .. Nawet jeden założył sobie konto z jego nickiem i robi furorę na LR no ale coś nie wyszło o Franuz zostaje w Madrycie.. Tak jak pisałem, trzeba poczekać do oficjalki, doniesienia doniesieniami i macie teraz swoje tiery srery .. Fajnie, że szobka się skończyła ale widząc niektóre nicki na LR będę miał beke z tych osób .. Wracając do Antka to ładnie to rozegrał, ani My ani Atletico nie wiedziało co ostatecznie zdecyduje.. Osiągnął swój cen czyli melony .. Nawet się ciesze ze zostaje w Madrycie.. Boje się, żebyśmy teraz nie kupili jakiegoś niepotrzebnego piłkarza [przychodzi mi Di Maria do głowy] za grube miliony bo Bartek bd chciał zrobić wielki transfer.
0
No dokładnie tak, ale przykładowo: Pique ma te 31 lata to jako obrońca z roku na rok będzie miał gorzej żeby rozegrać tyle meczy i na tak wysokim poziomie gdy miał 28 lat.
a przykład de Ligta chłopak ma te 18 lat i z roku na rok będzie brał doświadczenia i rozwijał się żeby zostać świetnym obrońcom.
1
Zgadzam się z Tobą, a co do twittera to może lubi po prostu jak jest o Nim głośno.
0
W Realu to On będzie grał tak jak Isco za kadencji łysego.
23
Wiadomo że Griezmann zjada Dybale.
4
Prędzej uwierzę w to, że Barcelona sprowadzi de Jonga i de Ligta (w sensie kupimy teraz a dołączą dopiero za rok) niż w to, że wróci Nasz wychowanek z Bayernu.
Ajax może sprzedać za 50M de Jonga i 60M de Ligta. [MD]
Niech mi ktoś nie wyjeżdża, że Nas nie stać, bo możemy w tym okienku zapłacić za obu około 40M a dołączyli by za rok i wtedy reszta kwoty.
de Jonga raczej sprowadzimy i dołączy do Nas teraz albo w 2019r. Co do de Ligta to bardzo bym go chciał, no ale ma dołączyć Lenglet.. Może zechcą rozpocząć proces odmładzania kadry ? Obaj Holendrzy dołącz dopiero za rok i to jest opcja na przyszłość ? Pique młodszy już nie będzie.
edit: niech mi ktoś nie wyjeżdża z Mina, chłopak dołączył do Nas w styczniu i kopie się po głowie, może po wypożyczeniu coś z niego będzie ale tylko jako opcja rezerwowa. Sprzedajemy Marlona, po przyjściu Lengleta Nasza obrona będzie wyglądała tak: Pique[31], Umtiti [24], Lenglet [22] i Vermaelen[32].
Za rok pewnie pożegnamy się z Vermą a Pique będzie miał już 32 lata. Jesteśmy tez Skriniarem zainteresowani, ale za rok może odejść do jakiegoś giganta za około 100 mln. Więc teraz kupno de Ligta [za około 60M] jest bardzo możliwe, bo to jest opcja na przyszłość za Pique który z roku na rok jest coraz starszy.
0
Jak chcesz poznać opinię innych to przeglądnij sobie LR z ostatniego tygodnia.
1
Pamiętam jak sprowadziliśmy Gomesa i wgl wszyscy go chwalili i że będzie dobre wzmocnienie i że wygraliśmy z Realem o jego podpis. Sprowadzimy de Jonga i Arthura któryś z nich raczej wypali, ale można komentować dopiero po sezonie, młodzi są i przychodzą ze słabszych lig.. Ludziom nie dogodzisz, sprowadzisz Thiago to źle, nie sprowadzisz to jeszcze gorzej.
1
Ten temat jest ciągle od jakiegoś czasu.
Ale nie Ty podejmujesz decyzje, ani ludzie z LR tylko zarząd (zazwyczaj to są słabe decyzje ale nic nie mamy do gadania).
Zarząd chce sprowadzić, de Jonga i Arthura, na razie o Thiago nic nie wiadomo. Może Holender i Brazylijczyk odpalą może nie, Oni będą potem z tego rozliczani.