VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie to okienko wydaję się świetnie, przyjście Griezmanna i Lengleta.
Tylko nie pokoi mnie to, że Lenglet może już z Nami uzgodnił warunki kontraktu ale jeszcze do Nas nie przyszedł a jak dobrze wiemy z artykułu ze strony głównej ma mieć spotkanie z nowym trenerem i zawsze po tej rozmowie, może dojść do wniosku że chce uczestniczyć w projekcie Pablo Machíniego u Nas będzie pełnił rolę 3 stopera a tam gwarantowaną 11.
Też kwestia z Griezmannem, miliard doniesień zaprzeczających siebie nawzajem, jedno że zostaje w Madrycie drugie że jest już Nas i itd ..
Najbardziej niepokoi mnie to, że jak dobrze wiemy Nasz zarząd lubi partolić transfery i żebyśmy nie skończyli z kimś pokroju kolejny Gomes ..
Jak dla mnie idealne okienko to: Griezmann, Lenglet i jakiś pomocnik, Arthur, chyba że Thiago za 50 mln ?
Kolejną kwestią niekorzystną dla Nas jest to, że przykładowo transfer Griezmanna jest jeszcze nie dopięty a z tego co piszą media alternatywą jest Eriksen. A jak dobrze wiemy, za miedzy odszedł łysy i jako nowego trenera jest brana opcja Pochettino, uznajmy ze Argentyńczyk odszedłby do Madrytu to chciałby wziąć pewnie ze sobą kogoś z (Kane, Alli, Eriksen) i broń boże jakby Griezmann postanowił zostać w Atletico a Argentyńczyk przejął Real to byłby problem z sprowadzeniem Duńczyka .. ale to takie najgorsze gdybanie ..
Miejmy nadzieje, że nie spartoli tego Nasz zarząd no i jeżeli będzie możliwość kupna Thiago to że nie przepłacimy max 50 mln.
Kolejne ciekawe doniesienia to takie, że de Boer, przekazał w wywiadzie, że chcemy kupić de Ligta i de Jonga i żeby do nas dołączyli za rok. de Jong jest już raczej zaklepany, ale de Ligtem ciekawe, bo jak wiemy kilka mocnych klubów się o niego bije na czele z Angolami .. Ajax już sprowadził następce Holendra w postaci osoby Lisandro Magallániego.
0
Czyżby Arsène Wenger do Realu ?
1
Lisandro Magallán zasilili w najbliższych dniach szeregi Ajaksu.
24-letni obrońca zostaje sprowadzony do Ajaksu w celu zastąpienia Matthijsa de Ligta. Utalentowany Holender od dłuższego czasu znajduje się w kręgu zainteresowań Juventusu oraz Manchesteru City i najprawdopodobniej w najbliższym czasie zasili szeregi jednego z wymienionych zespołów. [TyC Sports]
1
To własnie mówię, transfer marzenie bardziej z fify niż rzeczywistości.
0
Ciekawe kto będzie jego następcą ...
1
Transfer marzenie a z tych nierealnych !! [tak mi przyszło do głowy teraz]
Wiec chciałbym:
Żeby Liverpool aktywował klauzulę 60 mln za Cillessena, My za te 60 mln kupujemy de Ligta i go wypożyczamy na 2 sezony do Liverpoolu. Ze sprzedaży Marlona [około 15 mln] kupujemy nowego bramkarza z ligi hiszpańskiej.
Pique ma 31 lat, za dwa lata będzie miał 33 lata i wtedy wróciłby Holender do Nas i został jego następcą, chłopak ma 18 lat i jakoś go chyba kusi iść do ligi angielskiej. Klopp zrobiłby z niego niezłego grajka no i by dostał dużo minut co jest mu potrzebne do dalszego rozwoju .. w LFC miałby sporo kolegów z kadry, Cillessen, Wijnaldum no i van Dijk. Transfer bardziej na przyszłość w Naszym wykonaniu.
1
Obronę będziemy mieć: Pique, Umtiti, Verma i Lenglet. Na wypożyczenie wyląduje Mina i prawdopodobnie przy sprzedaży Marlona zapewnimy sobie opcje odkupienia za rok czy za dwa jakby spisywał się świetnie.
Ciekawe, obserwujemy Škriniara [w tym okienku nie jest brany pod uwagę w kwestii transferu tylko w przyszłości], wiadomo taki transfer może kosztować około 70 mln albo i więcej .. Ale pytanie bardziej czy odpuściliśmy z de Ligtem ? Bo w przyszłości albo Skinar albo de Ligt, a kwota była by podobna tylko ten pierwszy ma większe doświadczenie bo liga włoska niż de Ligt w lidze holenderskiej.
Pytanie też, czy Holender nie zmieni klubu w tym okienku, wiadomo kluby z Anglii .. a Skinara prawdopodobnie w tym okienku nikomu Inter nie sprzeda. Ciekawe jak to będzie z tymi piłkarzami w przyszłości ... w sumie widziałbym któregoś z nich jako następce Pique w przyszłości.
0
a będziemy mieli możliwość opcji odkupienia gdyby świetnie grał ?
1
A kogo to United nie chciał ? Byli chyba zainteresowani większością piłkarzy z wyższej półki.
0
Sorki za blad, w biegu wszystko bo zaraz wychodze.
6
Di Maria, Eriksen i Alaba zwracają uwagę Barcelony. Gracze są otwarci na przeprowadzkę tego lata do katalońskiego klubu. [MD]
0
za Mbappe szejk zawoła 150+ mln.. a Griezmanna będziemy mieć za około 120.. tak jak napisałeś gówniane źródło .. a im bliżej okienka to tak będzie ..
1
No dokładnie, mogliśmy nic nie wygrać i wtedy by było tłumaczenie: Odszedł kluczowy zawodnik -> Neymar, kontuzje Dembele i brak możliwości korzystania z usług Cou i itd.. A osiągnęliśmy świetny wynik dublet i jakoś uważam że ten dublet znaczy więcej niż sama LM, bo ligę zdobyliśmy od Realu. Ale cóż nikomu nie dogodzisz, zawsze mało mało ....
1
Nie rozumiem tego płaczu ..Odszedł Neymar zostaliśmy z ręką w nocniku i sprowadziliśmy na szybko za grube melony Dembele, który miał 2 poważne kontuzje i nie mogliśmy z niego korzystać pół sezonu, w zimie dopiero przyszedł Cou, który nie mógł występować w LM.
Zdobyliśmy dublet i pobiliśmy ten rekord w lidze "n nie przegranych meczów", zdarzyła Nam się jedna wielka wpadka z LM w meczu z Romą i z tego powodu odpadliśmy ..
Rozumiem, że odpadliśmy w śmieszny, najgorszy jaki mógł być sposób "tak frajersko" .. ale weźcie cofnijcie się do początku sezonu i pomyślcie, odejście Neymara.. później, pół sezonu brak Dembele.. przyjście Cou który nie mógł występować w LM.. Patrząc na sam pryzmat Ligi Mistrzów zostaliśmy strasznie osłabieni, odejście Neymara, który co jak co robił różnice i to dzięki niemu osiągaliśmy remontade z PSG rok temu, dwie poważne kontuzje Dembele co wiązało się z tym, że nie miał tego czegoś i wiązało się z dalszą częścią jego sezonu, brak możliwości skorzystania z usług Cou. Dublet to jest jednak na takie okoliczności bardzo bardzo wysokie osiągnięcie, bo dobrze mogliśmy nie zdobyć nic.
Jak pokazał ten sezon, Valdek to taki trener który mało rotuje, a jeżeli ma rotować to musimy mieć piłkarzy na najwyższym poziomie, nie jakiś: Gomes, Vidal, Paco .. Chce sprowadzić Griezmanna, żeby mógł mieć kolejną opcje w ataku. Chce mieć kadrę jak najmniejszą a wyrównana, czyli bez Gomesa, Vidala, Paco może i Denisa. A zamiast tych 4 piłkarzy woli mieć Griezmanna i jakiegoś pomocnika wysokiej klasy. Nasz styl też nie jest jakiś piękny, ale w Super pucharze Hiszpanii zagraliśmy 4-3-3 i przegraliśmy z Realem, potem postawił na 4-4-2, może styl nie jest jakiś piękny ALE są efekty w lidze i PK więc po co to ma zmieniać ?
Dołączy do Nas Griezmann, Lenglet/de Ligt [raczej Francuz], Arthur [może Thiago za rozsądną cenę ?] i włączony zostanie Alena i swoje szanse dostanie Oriol.
Więc ludzie trochę pokory, takie zawirowania jak mieliśmy w ciągu ostatniego roku a zdobyliśmy dublet to jest bardzo wysokie osiągnięcie.
Trzeba pogratulować Realowi za 3 LM !
Wracając do słów Kryśki to raczej, to taka zadyma jak wiele osób tu pisało. Chce żeby o Nim było głośno i chce zamaskować słaby mecz w swoim wykonaniu.
0
Jakoś nie wierze w odejście Ronaldo .. Pewnie chce osiągnąć takim zachowaniem wyższą pensję.. Tak jak nie wierze w to, że Neyamr w tym roku odejdzie z PSG -> nie ma takiej możliwości. Prędzej przy odejściu Ronaldo skupiłbym się w innym kierunku, nie na PSG ... tylko na klub z Londynu, ogólnie liga angielska. Nie zdziwiłbym się jakby z Chealse do Realu przyszedł Hazard a tam zawitał Ronaldo i dostał te "melony", może nie chodzi tylko o pensję ale też o kłopoty z urzędem skarbom w Hiszpanii ? Ale z drugiej strony to by nie było głupie przyjście Hazarda i Lewandowskiego, nie wiadomo co z Balem, ale pewnie by został.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
w każdym źródle gdzie czytam pisze że Raiola.. masz jakieś potwierdzenie/dowód że nie jest Nim ?
0
GŁOŚNY TRANSFER JUVENTUSU? ROZMOWY Z RAIOLĄ ROZPOCZĘTE
Według doniesień Calciomercato włodarze Juventusu rozpoczęli rozmowy z Mino Raiolą w sprawie transferu Matthijsa de Ligta.
Młody stoper Ajaksu od dawna znajduje się na celownikach największych europejskich klubów. Wśród nich wymieniało się m.in. Barcelonę, Manchester City oraz Tottenham. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że działacze „The Citizens” zaoferowali za 18-latka 60 milionów euro. Rozmowy odnośnie jego transferu prowadzi jednak również Juventus.
Pozyskanie De Ligta nie będzie dla turyńczyków proste, ale interesy, które robili oni w ostatnim czasie z Raiolą, mogą nieco ułatwić dojście do porozumienia. Ostatnio znany menedżer, a dokładniej rzecz ujmując jego brat, Enzo, pilotował przenosiny do „Starej Damy” Lucasa Rosy z Palmeiras.
Sezon 2017/2018 był dla De Ligta przełomowy. Już wcześniej często występował on w pierwszym zespole Ajaksu, ale w tych rozgrywkach opuścił on raptem jedną kolejkę ligową.
W 33 spotkaniach w Eredivisie mierzący 188 centymetrów wzrostu defensor zdobył trzy bramki i zaliczył tyle samo asyst.
Jego umowa z Ajaksem jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.
fmm ciekawe co to za źródło ..
0
Jak ktoś poszukuje jakiegoś serialu, to polecam Drużyna A (1983-1987), jeden z lepszych starych seriali.
Film też jest spoko, ale niestety tylko jedna część.
0
a jakoś mnie to nie interesuje i mam wywalone na sprawy "najmniej ważne" .. ale teraz zrobię sobie przerwę od LR.. podczas letniego okienka - wielkiego zamieszania szumu i miliarda sprzecznych między sobą doniesień.
2
Ale prawda jest taka, że nawet jakbyś się spóźnił dobę z wstawieniem tej informacji tutaj [a wcześniej ktoś inny by wstawił] to i tak polecą zielone znaczki dla Cb i wgl bd najwięcej. To nie było żeby Ciebie urazić, tylko fakty jak jest :D LR kieruje się swoimi zasadami.
0
Spóźniłeś się jakieś 50 minut :D
0
Prawdopodobnie znajduje się na stronie nc+.
https://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/Moja-umowa/Jak-rozwiazac-umowe
2
Własnie czytałem przed chwilą że brani są pod uwagę: Benzema, Arturo Vidal, David Luiz, Balotelli. Nie wiem jaki sens sprowadzać zawodników koło 30 no ale ..
10
FRANCE FOOTBALL: HITOWY TRANSFER SIDIBÉ ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI
Zgodnie z doniesieniami „France Football” w tym momencie najbardziej na pozyskaniu Sidibé zależy Manchesterowi United, którego przedstawiciele od dawna regularnie obserwują Francuza. „Czerwone Diabły” nie mogą być jednak pewne jego transferu, ponieważ w grze o podpis 25-latka liczy się również Atlético Madryt.
***
SUSO GOTOWY NA TRANSFER. JEST ZGODA!
W umowie 24-letniego skrzydłowego Milanu widnieje klauzula umożliwiająca jego pozyskanie za 38 milionów euro. Hiszpan już od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem San Siro, a oprócz Napoli, jego pozyskanie rozważają działacze Liverpoolu oraz Tottenhamu. Zdaniem Pedulli na ten moment najbliżej mu jednak właśnie do Neapolu. [Alfredo Pedullà]
***
Według „ESPN FC”, Leon Bailey może zostać nowym zawodnikiem Realu Madryt.
Real Madryt szykuje się do letniej rewolucji kadrowej, podczas której pozbędzie się kilku zawodników będących w kadrze pierwszego zespołu od wielu sezonów. Jednym z graczy skreślonych przez sztab szkoleniowy jest podobno Gareth Bale. Obecnie „Królewscy” rozpoczęli poszukiwania następcy dla Walijczyka i na szczycie listy z kandydatami do tej roli miał znaleźć się Leon Bailey.
Jeśli Real Madryt faktycznie interesuje się pozyskaniem Jamajczyka, to będzie musiał rywalizować o jego podpis z innymi wielkimi klubami. Mówi się, że 20-latka zamierza pozyskać Bayern Monachium oraz Manchester City
***
Jak podaje „The Manchester Evening News”, Fred jest coraz bliżej przenosin do Manchesteru United.
Według dziennikarzy powyższej gazety piłkarz jest w pełni zdecydowany na przenosiny na Old Trafford. Działacze „Czerwonych Diabłów” chcą z kolei przeprowadzić jego transfer jeszcze przed rozpoczynającymi się 14 czerwca Mistrzostwami Świata.
***
Według najnowszych doniesień „Corriere dello Sport” Justin Kluivert doszedł do porozumienia z Romą.
Zajmujący się interesami młodej gwiazdy Ajaksu Mino Raiola od kilku dni rozmawiał z dyrektorem sportowym „Giallorossich”, Monchim. Jak czytamy, negocjacje zakończyły się sukcesem i Roma przekonała do transferu zarówno zawodnika, jak i jego agenta.
***
Carlo Ancelotti poprosił Napoli, by to sprowadziło Karima Benzemę.
Francuz wciąż jest podstawowym snajperem Realu Madryt, ale w ostatnim czasie spadała na niego fala krytyki. Graczowi zarzucano brak skuteczności, lecz Ancelotti jest przekonany, iż zmiana otoczenia dobrze zrobi zawodnikowi. „AS” informuje, że Włoch jest bardzo zdeterminowany i przekazał dyrektorom ze Stadio San Paolo, że to właśnie Benzema jest jednym z transferowych priorytetów.
***
Transfer Wayne'a Rooneya do DC United jest już na ostatniej prostej.
„Sky Sports” informuje, że Rooney przerwał swoje wakacje, które spędzał wraz z rodziną na Barbadosie, i w środę poleciał do Waszyngtonu. Dziennikarze podkreślają, że wciąż nie wiadomo, czy klubom udało się osiągnąć porozumienie co do konkretnego kwoty wykupu (wcześniej przewijała się kwota w wysokości około 12 milionów funtów). Mimo to operacja wygląda na niemalże dokonaną.
0
Chodzi mi o osoby, które przeżywają tak ten transfer bardziej niż sprawy w życiu prywatnym .. i komentują, każde doniesienie, jakby było pewne na 100% ..
..przejadły mi się już ploty na temat Griezmanna i dlatego pytam o Lengleta [bo jakaś cisza ostatnio na jego temat].
1
Nie wiem czy było, ale:
https://static.fangol.pl/content/6/c/5/6c5020d0f0b8f4742126e1cddcb0afea-598.jpg
Atletico zaprezentowało nowe stroje i jest brak Francuza [największej gwiazdy klubu], więc radzę podchodzić z dystansem do doniesień [Griezmann przychodzi, transfer pewny, Griezmann oznajmił że zostaje i itd ..] Zacznie się okienko to wszystko się wyjaśni, a na pewno przed mistrzostwami więc, czy przyjdzie czy nie dowiemy się już wkrótce .. radzę się zająć życiem prywatnym, ciepło na dworze może zacząć uprawiać jakiś sport czy coś a nie ciągle żyć LR, jak w kwestii tego transferu będzie jeszcze miliard różnych sprzecznych ze sobą doniesień.
Ucichło coś ostatnio o temacie transferu Lengleta. Ma ktoś jakieś nowości/plotki/doniesienia ?
0
No i dobrze, niech tam wraca .. jakoś tam się prezentował ..
2
Barca od pewnego czasu śledził obrońcę Ajaxu, de Ligta i może go pozyskać tego lata. Wiele będzie zależało od odnowienia kontraktu z Umtitim i tego, jak sprawy rozwiną się z Lengletem z Sevilli. Wiele klubów jest zainteresowanych podpisaniem kontraktu z Holendrem. [sport]
1
Chociaż tyle, że do Romy, bo nie chciałbym żeby trafił do Manchesteru do Mou.. stało by się z Nim to co z Depayem .. najlepsze kierunki dla niego to liga francuska, niemiecka czy właśnie włoska. a w Romie, za kilka lat może być gwiazdą jak Salah.