VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Na to na co mam ochotę i co posiadam w lodówce.
0
Jeżeli nie kupią nowego bramkarza i kogoś na środek obrony to ... będzie jak w tym sezonie z czołówką będą wygrywać a tracić punkty z dołem tabeli.
0
Szanowny Panie S. O. Nie kupia Alissona bo LFC to nie klub który placi po 100 mln, predzej kupią kogos za okolo 50 mln. Słyszałem że sa zainteresowani Leno z Leverkusen.
0
Sewerynie, Real chce sie zabezpieczyć żeby nie bylo tak jak z Neynarem. Jak dobrze wiemy rynek transferowy oszalał wiec te ceny sa z kosmosu... Nie musza obaj wypalić, wystarczy że jeden z nich wypali.
0
Mi się gra Rashforda podoba, szkoda że jest w takim klubie gdzie jest taki trener .. Przy innym trenerze to byłby gwiazdą .. Za kilka lat może być świetny ale nie za kadencji Mou.
3
Najlepsze jest to, że jak kupowaliśmy Gomesa to Real też miał na niego chrapkę .. Ale jak widać w szczęściu, nieszczęściu My go pierwsi zakontraktowaliśmy .. Teraz wiemy jak jest .. To że jakiś piłkarz ma takie rokowania na przyszłość nie znaczy, że odnajdzie się w nowej drużynie i osiągnie ten poziom .. To jest takie kupno kota w worku .. Ja bym nie zaryzykował tych 50 mln czy ileś tam ..
2
Takie podsumowania moglbys wstawiac codziennie o ustalonej wczesniej godzinie tak jak kolega nizej to robi o 20 ale zwiazazne z inna tematyka.
Ciekawe informacje o de Ligtcie, ciekawe jak zareagujemy, ale 55 mln I dolaczenie za rok to ciekawa opcja.
0
Jeżeli mamy dać za Griezmanna około 120 mln i możliwe kupno jakiegoś pomocnika około 30-50 mln, to przy fiasku transferu Francuza to lepiej się rzucić na Duńczyka i rzucić te 120 mln które były na Francuza plus to co miało iść na pomocnika to jest około 150 mln.
1
Przy kupnie Griezmanna mieliśmy też kupić jakiegoś pomocnika Thiago, Pjanic czy kogoś tego pokroju ?
Jeżeli Griezmann nie przyjdzie to najlepszym rozwiązaniem jest przesunąć Cou do ataku, a sprowadzić Eriksena jako następce Iniesty. Wtedy odpuszczamy z kupna pomocnika jak to miało być przy przyjściu Griezmanna a dajemy te pieniądze na Eriksena.. pewnie koło 150+..
Wierze wciąż w transfer Griezmanna, bo to by było najlepsze rozwiązanie ale nie wiadomo jak wyjdzie ..
6
Już mi się chce rzygać od tych plotek .. Salah w Barcelonie i itd ..
0
A czasami nie mial przedluzac umowy albo nie przedluzyl juz umowy? Tak jak Firmino?
0
możesz zacząć chodzić na siłownie i znaleźć sobie trenera indywidualnego który będzie robił z Tobą trening pod grę w piłce nożnej i poprawie osiągnięć:)
0
za dużo poświęcasz czasu na tej stronie zamiast się zając czymś innym, porzytecznym :D
0
Sewerynie Ty tam załatwiał transfer Griezmanna, umówicie się z tym kolegą od roweru i wio po Francuza .. a nie porównania z niewypałem ostatnich lat.
0
https://static.fangol.pl/content/9/3/5/935eb829a9be42800510ef912b9cb2b4-598.png
hmm po co im ta scena ? .. chyba coś mnie ominęło ..
0
Tak mądre masz przemyślenia, że chyba kącik filozoficzny powinieneś
założyć. Szkoda by taki potencjał przeszedł bez echa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)v
0
Są jakieś nowe doniesienia na temat de Ligta czy de Jonga ?
1
No tak masz racje, ale to decyzja Nawałki.. nie wnikam w to i nie komentuje.
2
Nie rozumiem, przeżywacie tak .. Deschamps nie powołał Rabiota, Sampaoli - Icardiego, Loew - Sane i itd .. Jego decyzja, jeżeli obroni się wynikami ... to będzie po temacie.
Zawsze jak są jakieś wielkie imprezy to Loew robi coś żeby było o Nim głośno a nie o piłkarzach ... Ostatnio to jak pamiętamy grzebanie w gaciach, teraz brak powołania dla Sane jednego z ważnych ogniw zespołu z Manchesteru.
0
Seweryn Owczarek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
a to ABC to jakieś rzetelne info ? Jakoś bym się tym nie sugerował, bo ciągle są jakieś nowe sprzeczne ze sobą informacje, nawet te z najlepszych źródeł. Lepiej poczekać aż Sam ogłosi decyzję, czyli przed mundialem.
8
Bądźmy szczerzy, to jest oferta promocyjna z której musimy skorzystać.
1
hmm ja jakoś oddzielam życie prywatne od tego tutaj i tego "wirtualnego" .. ale jak widzę, ludzi co przeżywają na temat niektórych doniesień jak by się po tym ich życie sypało i chodziło o ich życie ..
0
Jeszcze dodałbym przedłużenie umowy z Busim i Albą.
0
Ja liczę na transfer Griezmanna, ale jeżeli wyszło by tak że jednak postanowi zostać w Madrycie a bron Boże, to wtedy będzie ładny kocioł z informacjami z alternatywną dla niego.
0
Jedynie tylko na czas mundialu .. Aa po mundialu będzie jeszcze większy kocioł niż przed .. niestety .. Wyjdą jakieś przebłyski "turniejowej" formy typu Gomes, Renato Sanches..
10
Ja już bym wolałbym, żeby było po okienku transferowym i jakie przeprowadzimy transfery. Bo do mundialu to będzie taki multum informacji sprzecznych ze sobą ... Griezmann, Lenglet, Thiago, Arthur, Eriksen i itd ...
0
Żałować, żałuje ale jak wiadomo pensja ten żal w pewnym sensie mu to rekompensuje. Z Tuchelem uważam, że PSG może w LM dojść daleko.
4
Jak to mówią, reklama dźwignią handlu.
https://demotywatory.pl/4855109/Reklama-dzwignia-handlu
9
De Ligt raczej odejdzie w tym okienku.. kluby z Anglii jak i Juventus czy Bayern. Z de Jongiem jest bardzo możliwe jak w artykule napisano.