0

nie sledze LFC, ale czy Robertson grał tak dobrze ten sezon ?

0

Ciekawe informacje, sam już nie wiem co mam o tym myśleć. Ciekawe kiedy się to wszystko wyjaśni.. czy znowu będzie całe okienko milion różnych doniesień i transfer kwestią godzin ...

0

Bardziej jestem ciekawe kogo mają na myśli ... "Klub będzie chciał sprowadzić pomocnika i lewego obrońcę.", ciekawe jakie opcje wchodzą w grę.

0

no i świetnie :)

0

a masz jakieś nowiki i wgl czy jest już pewne że de Jong i de Ligt poczekają na Nas rok ?

0

oo własnie zapomniałem o tym transferze, dzięki.

1

Nie jestem fanem Liverpoolu, ale tak z ciekawości pytam, kogo Klopp zamierza sprowadzić w lecie ? Bo coś ostatnio czytałem o Fekirze. Kogo jeszcze planują sprowadzić ? Oczywiście to pytanie do fanów LFC.
edit: oczywiście przyjdzie Keita z RB Lipsk.

Coś ostatnio ucichło o Malcom'ie w kwesti transferu. Ktoś coś wie gdzie powędruje chłopak ? Bo ja jakoś mam przeczucie że wyląduje w PSG, wiadomo kolonia Brazylijska.

0

Co roku mamy jakieś "niespodzianki" czy to odejście Neymara, czy Alexisa, Pedro i itd wiec .. oby tak było i żeby został ..

0

Oby tak oby .. i te moje gdybanie było brednią ..

0

Ja tylko gdybam co by było gdyby .. bo raczej na 99% to są brednie, ale tak sobie pisze..

Rok temu też mówił, że Neymar zostaje na 200% ..

Mnie jako kibica już nic nie zdziwi..

0

ale folię czy szkło ?

Bo ja mam Huawei Nova i mam folię i mi wystarcza, bo słyszałem opinie że nie poleca dużo osób szkła hartowanego tylko folie.

0

Tak mi przyszło do głowy, to tylko mój wymysł, ale napiszę to.
Ostatnio była plotka bodajże [MD], że Eriksen chciałby wiedzieć czy jest możliwość dołączenia w lecie do Barcy, klub mu bodajże odpowiedział, że sprowadzili Cou w miejsce Iniesty i że przyjdzie Arthur. Może jest tak, że doszli do wniosku, że mogli by wypożyczyć Dembele [czy to do Atletico czy do Totków] i sprowadzić Duńczyka ? I wypożyczeniem zbić cenę [zależny czy do Atletico to wtedy zbić cenę Antka a jak do Totków to cenę Eriksena]. Wtedy Eriksen by pełnił funkcję Iniesty a w ataku mielibyśmy Cou/Suarez/Griezmann/Messi a Dembele gdzieś na wypożyczeniu by się ogrywał. Jakoś uważam, że Cou lepiej sobie radzi na lewej stronie ataku. To są moje takie domysły i złączenie ostatnich plotek więc. Ja tylko łącze ostatnie plotki w całość, więc nie wyjeżdżajcie mi z tekstem że za dużo fify.

1

Jutro idę przedłużyć umowę "abonament" w Play i mam do wyboru:



Xiaomi Redmi Note 5A Prime 32 GB Dual SIM dopłacam 249 zł

Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM dopłacam 149 zł



[tylko te dwie opcje biorę pod uwagę]

Pisałem już ostatnio z zapytaniem co uważacie o tych modelach. ALE nie wiem co zrobić, który mam wybrać .. to jest telefon dziewczynie ale jakoś na ten moment jestem przy Xiaomi. Dziewczyna teraz ma Huawei p8 lite i po 2 latach użytkowania tak średnio ocenia, może dlatego że dużo przeszedł, a ma być to niespodzianka ten nowy telefon i tak myślałem żeby zrobić odskocznie od Huawei i wybrać Xiaomi, ale już sam nie wiem co zrobić ...

1

Ja dalej nie wiem co się dzieje .. Dużo tu czytam i widzę, że jest info od RAC1, że Barcelona "może" bierze pod uwagę opcję wypożyczenia Dembele do jakiegoś klubu z czołówki .. Nagle widzę, komentarze że Totki i tak nie puszczą Eriksena do Nas za wypożyczenie Francuza.

Jest jedna informacja, nagle czarna dziura .. ogromny przeskok i kolejne info z nosa i ktoś wchodzi na LR czyta i nie potrafi tego skleić w całość tak zagmatwane ..

0

o dzięki, jak dla mnie zdziwienie .. zobaczymy co czas pokarze ..

0

A o co chodzi bo dopiero wstalem I tak za bardzo nie wiem o jakie plotki chodzi?

Odpowiadajac na Tw pytanje to wypozyczenie do Atletico przy kupnie Antka.

0

Wiem, bo ja wziąłem pod uwagę że odeszli: Vidal, Denis[tutaj sam nie wiem :|], Gomes, Paco, sprzedaż Rafinhi, Munira, Geulofeu.

1

Idealnie okienko w naszym wykonaniu, przyjdzie Lenglet i Griezmann, włączenie Aleni no i może Oriola i przyjście prawdopodobnie w zimie Arthura. Valdek będzie miał mniejszą kadrę ale za to wartościowszych piłkarzy, przy odpowiednich rotacjach i jeżeli nie popełni błędów z tego sezonu to będziemy mogli dużo osiągnąć. Robi się u Nas Francuzka kolonia no i się z tego ciesze.

Chciałbym, żeby się wyjaśniło sytuacja z de Ligtem i de Jongiem. Jeżeli mają przyjść to za rok, mam nadzieję, że Holendrzy wytrzymają rok i poczekają na Nas.

Niby Alfredo Marinez podał, że Barca w to lato chce pozyskać Lengleta, a za rok do klubu ma przyjść de Ligt.

Bardziej bym obstawiał, że de Jong poczeka rok i już to zaklepane, a de Ligt w lecie może przejść do Angolów, ale obym się mylił i poczekał rok i dołączył razem ze swoim rodakiem do Nas.

0

Tutaj bardziej chodzi oto, czy Valdek będzie rotował składem i nie zajedzie Naszych na najważniejsze mecze sezonu.

0

Musze wybrać ten albo ten.

0

Co powiedzie na temat Xiaomi Redmi Note 5A Prime 3GB/32GB ?

Xiaomi czy bardziej Huawei P9 Lite 2017 Dual SIM ?

2

a wiesz co będzie się działo po mundialu ? Jakiś gracz wystrzeli formą na turniej i od razu "Janusze" będą go widzieli w Naszym składzie jeżeli ta pozycja jest dobrze obstawiona ..

Na ten moment potrzebujemy wzmocnienia obrony czyli Lengleta, za rok jak się uda to przyjdzie de Ligt i de jong, w zimie dołączy Arthur, włączony jest już Alena nie wiadomo co z Oriolem. Dołączy do Nas Griezmann czyli jeżeli uda się to zrobić co napisałem, a biorąc pod uwagę że w niższych szczeblach Barcy czekają już świetni piłkarze na awans to mamy kadrę kompletną.

2

Idą Twoim tokiem myślenia to chciałbyś żeby "sam nasz atak" wyglądał tak:

Messi, Suarez, Griezmann, Dembele, Malcom ?

5 graczy na 3 pozycje ? .. zakładam że Cou bd grał w pomocy w miejscu Iniesty.

Messi, Suarez, Griezmann, Dembele przy dobrych ruchach Valdka i odpowiednich rotacjach spisze egzamin ale jeszcze tam byś widział Malcoma ? no proszę Cb ..

0

Ma ktoś wzór wypowiedzenia umowy internetu do firmy netia ?
Albo jakieś uwagi co ma się tam znajdować i itd.

0

Alena na jakich może grywać pozycjach ?
Może grac na pozycji Iniesty ? w sensie w przyszłym sezonie zmiennik Cou ?

3

A może chodzi oto, ze jeżeli byśmy wpłacili klauzulę to musimy automatycznie zapłacić cała sumę czyli 100 mln, a oferując te 115 mln może chcemy podzielić ta sumę na kilka rat ? Tak jak to było w przypadku kupna Suareza, bodajże 5 rat, ale nie jestem pewny.

5

Jak wynika z artykułu na stronie, Barca chce rozwiązać sytuacje z Umtitim w najbliższym czasie.

https://www.fcbarca.com/83258-najblizszy-tydzien-moze-byc-decydujacy-dla-przyszlosci-samuela-umtitiego.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Co z tego wynika ?
Barcelona chce mieć klarowną sytuację czy Francuz zgadza się na proponowane warunki czy odchodzi po lepsze pieniądze, jak to mówią "trzeba rodzinę wykarmić".

Można też się domyślić, że głównie chodzi oto, że 1 lipca klauzula Lengleta z 30 milionów wzrasta na 45. Prawdopodobnie gracz z Sevilli jest brany jako alternatywna dla Sama i Barca chce jak najszybciej wyjaśnić sytuację z Umtitim, żebyśmy nie zostali z ręką w nocniku.

Z tego co ostatnio było pisane tutaj, Mina ma być prawdopodobnie wypożyczony do Liverpoolu, a nie jak przypuszczano wcześniej włączony do transferu Lengleta.

Dlatego nie rozumiem tutaj, dlaczego Lenglet jest brany jako wzmocnienie Naszej obrony. On jest tylko alternatywą na odejście Umtitiego. Wydaje mi się, że jako wzmocnienie będzie sprowadzenie de Ligta. Niech mi ktoś tutaj nie pisze, że Nas nie stać. Chcemy sprowadzić Griezmanna czyli 100 mln, Arthur prawdopodobnie przyjdzie w zimie czyli 26 milionów [11 mln w lecie a reszta w zimie]. No i de Ligt czyli około 60 mln, nie stać Nas ? Do pomocy oprócz włączenia Carlesa i "może" Oriola żadnych transferów nie sądzę no i Arthur w zimie. Dopiero byliśmy zainteresowani Rabiotem czy Jorginho czy kims tam, więc jak na nich znalazły by się pieniądze te 30-50 mln a na dołożenie do transferu Holendra już nie ?

Niech tutaj ktoś mi nie pisze, że Nas nie stać.. klub który ma tak wysokie przychody na te dołożenie tych około 20 milionów... Transfer de Ligta albo już jest dopięty, albo zrezygnowaliśmy z niego albo sam holender. Lenglet jest brany jako alternatywa Umtitiego, żebyśmy nie zostali jak rok temu po odejściu Neymara, z ręką w nocniku.

Obrona Pique/de Ligt - Umtiti/Verma mogłoby zdać egzamin. Pique młodszy nie będzie, plan na przyszłość tak jak sprowadzenie F. de Jonga w 2019. Za rok sprowadzenie na takim poziomie piłkarza do obrony może kosztować nawet 100 mln ..

1

Tak sobie myślę, że wcale wizyta de Ligta w Barcelonie nie była w celach "turystycznych". Albo ten transfer jest już przez Nas zaklepany i to kwestia czasu z ogłoszeniem, bo Holender już wybrał że chce własnie do Nas dołączyć [chciał zwiedzić Barcelonę i wgl jak wygląda miasto] albo Nas przekreślił i wybierze jakiś inny klub Juve, Bayern czy kogoś z Anglii.

a Lenglet raczej jest to opcja awaryjna na wypadek odejścia Umtitiego w co raczej nie wierzę.

Jak dobrze wiemy, selekcjonerem Holandii jest Koeman a to już dużo wiemy, jeżeli miałby mu coś sugerować w wyborze klubu. I ogólnie mamy dobre stosunki z Ajaxem.

Bo Frankie de Jong już jest przez Nas zaklepany na 2019, więc albo de Ligt w lecie do Nas dołączy i to już sprawa załatwiona albo zrezygnował z Nas i dołączy do innego klubu.

0

W lecie de Ligt.
W 2019 Frankie a w 2020 Justin.

3

Frankie w 2019 a de Ligt w lecie i mamy deal życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?