0

Dzieki

1

Bylo to pytanie o milion w milionerach?

2

Aleix Vidal pilkarz ofensywny a ten mowi ze bedziemy grac na dwoch prawych obroncow ze zmiana defensywna...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Cos w stylu: "barcelona musi wreszcie zaistniec w europie".... Pokazany jest Busi ze sygnalizuje uraz to ten ze zejdzie Dembele.. Az odechciewa sie ogladac z glosem..

0

candy crush saga

1

Barcelona go nie kupiła, tylko zapewniła samo -> prawo pierwokupu w lecie 2018 roku i może z niego skorzystać i też nie.

0

Arthur dojdzie w 2019 w zimie albo w lecie, a ja mówię o wzmocnieniu w 2018 w lecie. Brazylijczyk to wielka nie wiadoma. Jeżeli Gomes, Vidal, Rafa odejdzie to kim mamy grać ? Jeżeli kupować to młodych na przyszłość.

0

Bardzo ciekawi mnie Frenkie de Jong z Ajaxu, bo Arthur dołączy w 2019, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zależy też czy Sergi Roberto zostanie na pozycji prawego obrońcy czy też zostanie przesunięty do pomocy. Rakitic, Paulinho, Iniesta mają swoje lata. Jeżeli byłby do wyciągnięcia w lecie za niezłe pieniądze to bym go zawitał. Alena to bardziej pozycja Paulinho.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzieki, jak zawsze swietna robota

0

Był artykuł na stronie głównej z kalendarzami na marzec? Podesle ktos linki do kalendarzy na ten miesiac?

1

Ciekawe czy Alessio Romagnoli (Milan) poradził by sobie w Barcelonie. 23 lata, umowa do 2020, co najważniejsze piłkarz lewonożny, własnie taki jakiego potrzebujemy jako zmiennik Umtitiego.

2

Jeżeli przyjdzie Griezmann to Paco odejdzie.
Dużo też ostatnio było że Digne będzie chciał odejść więcej grać, więc Hernandez jako zmiennik Umtitiego i Alby to najlepsza opcja.

0

Rafinha raczej odejdzie do Interu, Denis po raz nty nie łapie się do meczowej 18 nastki, Gomes miał swoje szanse i widać z jakim efektem je wykorzystał, Deulofeu jest na wypożyczeniu i raczej mało prawdopodobne żeby w lecie wrócił i zaczął grać, Douglas raczej odejdzie. Tych w/w piłkarzy trzeba się pozbyć i do definitywnie bo Ernesto lubi mało grupę piłkarzy i lepiej dać szanse z Barcy B niż trzymać drewno za 40 milionów. De Ligt prawonożny więc jeżeli Mina nie pójdzie na wypożyczenie to mało prawdopodobne że dołączy, De Jong jak najbardziej chciałbym go zobaczyć u Nas. Zieliński to fanatyk Realu więc mało prawdopodobne ..

3

Jestem ciekaw jak będzie wyglądać kadra na przyszły sezon.
W lecie się dowiemy czy transfer Griezmanna stanie się faktem.
Wiadomo że rozglądamy się za środkowym obrońcą. Mamy Mine, Pique i Sama, nie wiadomo czy Verma zostanie na przyszły sezon... Tah, de Ligt, Skinar ale My potrzebujemy lewonożnego stopera który byłby zmiennikiem dla Umtitiego, ciekawą opcją jest Lucas Hernández który dobrze może zagrać na lewej stronie obrony też. Ale jeżeli Verme miały by omijać kontuzje to jestem jak najbardziej za zostawieniem go i nie kupowaniem żadnego środkowego obrońcy.
Wiadomo, że Arthur ma dołączyć w 2019 roku, ale jakoś ciekawi mnie grajek z Ajaxu: Frenkie de Jong. Gdyby miał odejść w lecie Gomes, Denis to chciałbym go zobaczyć u Nas.
Teraz bardzo ważna sprawa czy Arnaiz i Alena zostaną włączeni do pierwszego zespołu, jakoś chciałbym zobaczyć obu i pomału dawać szansę na puchar króla Oriolowi.

Z tego co wiem to w lecie będziemy mieli 60 milionów tylko, ale co najważniejsze musimy pozbyć się "definitywnie, nie jakieś wypożyczenia": Denisa, Gomesa, Vidala, Douglasa, Deulofeu.

1

Czyli Griezmann w lecie zawita u Nas, jeżeli po raz kolejny Paco jest skreślony.

0

Też uważam, że Enrique albo Tuchel, Sarri.

0

Niestety jak na razie nie widać żeby Manchester spisywał się jak za czasów Fergusona.

0

Kogo widzielibyście na ławce trenerskiej Manchesteru utd. Uznajmy, że Mou w tym sezonie by nic nie ugrał, odpal z Sevilla z LM i nie zakwalifikował się do przyszłorocznej LM.

Mówi się też o konflikcie Mou z Pogbą.
Jakoś wczoraj świetnie manchester nie grał, ja uważam że to trener nie odpowiedni dla tego klubu.

0

oj doigrałeś się, zostaje tylko format ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bardziej mi się wydaje, że Iniesta chce odejść będąc (bo jest w tym momencie w dobrej formie) na szczycie, jesteśmy już w jednym finale, w lidze jesteśmy na pierwszym miejscu jeszcze LM dziś z Chealse. Być może chce odejść w momencie kiedy Barca "może być" na szczycie do Chin i trochę zarobić pieniędzy (o wiele wiele więcej niż zw Barcelonie).

0

Czytałem, ale dodatkowo chce opinie innych :)

0

Nie miałem możliwości dziś oglądać meczu, powie ktoś coś w skrócie ? Kto zagrał dobrze, źle i wgl jak Nam szło.



Dzięki :D

0

Jestem ciekawy rewanżu i czy nie będzie do tego czasu jakiegoś szamba w szatni PSG.

0

Już nie mogę się doczekać meczu z Chelase. Jestem też ciekawy meczu Sevilla - Manchester utd, może jakaś niespodzianka będzie.

A co do wczorajszego meczu, to genialny Areola, druga połowa to nie rozumiem zejścia Cavaniego, w ogóle nie wiem co robił na boisku Lo Celso, Emery sam sobie strzelił w głowe tym składem i zmianami. Ogólnie dobry meczyk dla oka.

2

wiedziałem że nie strzeli hah

0

Na szczęście Cou dołączył teraz i ma pół roku na dostosowanie się do Nas. W sensie że Brazylijczyk w lecie będzie takim świetnym wzmocnieniem.

0

Jednak dalej uważam że Eriksen byłby bardziej pasującym piłkarzem niż Cou, ale mamy Brazylijczyka i trzeba się cieszyć i żeby szybko się wkomponował. Nie zdziwiłbym się gdyby w lecie Duńczyk zmienił barwy klubowe jeżeli Totki nic nie wygrają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?