0

dobrego masz dilera, daj namiary

0

Czyżby Liverpool zaczął walkę o 2 miejsce w lidze angielskiej ?

0

a co ma mecz do tego z Atletico ? Z nimi gramy dopiero 4 marca. Przedtem są trzy mecze w lidze i jeden w LM: Eibar, Chealse, Girona, Las Palmas. Nie wiem po co wybiegasz tak w przyszłość..

2

Mina i Digne na plus. Mamy 7 punktów przewagi, kolejny mecz za tydzień to chłopaki odpoczną. Nie ma co dramatyzować. Czasami tak bywa, że bramkarz drużyny przeciwnej gra mecz życia albo przeciwnik stawiam autobus. Lepiej że dziś remis, Nasz trener będzie miał co do analizowania. Chealse gra podobnie więc nawet dobrze się stało bd co do analizowania.

13

Jak to jutro będzie ? Kryzys Barcelony, a Real w formie w najważniejszej części sezonu ? ... Mistrzostwo jest jeszcze możliwe..

2

A nie miałeś się dzielić zdjęciami z Twojej "niby wycieczki Chile-Argentyna" ?


13 stycznia 2018, 22:56->>
Pozdrawiam z Santiago De Chile.

23 stycznia 2018, 23:33 ->>
Pozdrawiam z Argentyny.
Właśnie nabyłem koszulkę reprezentacji Argentyny i jestem bardzo zadowolony!

4 lutego 2018, 11:11->>
Zdjecia z wycieczki Chile-Argentyna #1

...coś mi tu śmierdzi ..

0

a na ławce tylko Iwobi i Maitland-Niles.

0

Uważam że o 1-2 lata za późno decyduje się na taka przeprowadzkę. Też nie zdziwiłbym się gdyby Robert odszedł a w tym czasie Bayern wygrał LM.

0

Jeżeli to prawda, to trochę ryzykowna decyzja zwolnienia Conte. Lucho ciekawa opcja, ale jakoś obawiam się że w przyszłości może skończyć jak Mou.. Zobaczymy co się stanie z Włochem. [ja obstawiam że bd taki los jak Portugalczyka]

2

włączenie Arnaiza do 1 drużyny, powoływanie do pierwszej drużyny i dawanie szans Oriolowi.

1

Trzeba trzymać kciuki wieczorem na Valencie !

0

Jeżeli przegramy to z powodu takie pogody, tej murawy. Ważne żeby dociągnąć do końca bez kontuzji.

0

Co myślicie o Alessio Romagnolim z Milaniu w sensie letnim wzmocnieniu obrony ? Grywał On jako lewy obrońca ? Jak spisuje się w Milanie ?

0

Ma ktoś zdjęcie jaki nowy tatuaż zrobił sobie Suarez ?

0

Dokładnie uważam tak jak Ty. Nic nie poradzisz, Brazylijczyk z mocnym charakterem. :\

3

Chodź wstawaj, pomogę Ci ... ohh żartowałem.. peszek :)

http://www.fangol.pl/view/238502/chodz-pomoge-ci-wstac

0

Komentarz usunięty

0

Huawei nova. Powyżej 800 zł, ale wart polecenia.

3

Pierwsza połowa do zapomnienia. Takimi meczami wygrywa się ligę, ważne 3 pkt. MESSI

0

Taką podjął decyzje, niestety wiem jak się skończyło :\

8

Nawet widziałem przed chwilą gdzieś wpis, kogoś z rodziny żeby przestali pisać negatywne rzeczy na Pana Tomasza, że się nie ubezpieczył, nie przygotował i wgl .. Bo to ich boli .. Ale cóż to jest polska i tacy ludzie.

6

My osoby, które nie są związane ze wspinaczką nie zrozumiemy co to jest pasja, zdobywanie szczytów, poświęcenie wszystkiego i itd .. Ci ludzie poświęcili całe życie na przygotowania, zbieranie pieniędzy i itd żeby zdobyć wyznaczoną sobie górę. To jest tak jakbyśmy wolnego ptaka który żył na wolności zamknęli w klatce w domu i dawali jedzenie, picie i wgl.. To zwierze by umarło bo by brakowało mu tej wolności .. Tak samo jest w tym przypadku, no ok Pan Tomek nie ubezpieczył się, nie przygotował na taką wyprawę i wgl.. ale czasu już nie cofniemy, podjął taką decyzję, rodzina musiała to jakoś zaakceptować .. Teraz niech spoczywa w spokoju w miejscu które tak kochał [*].

Kawał świetnej roboty wykonała ekipa ratunkowa:
-Adam Bielecki,
-Denis Urubko,
-Jarosław Botor,
-Piotr Tomala;

0

Jeżeli mamy możliwość sprowadzenia Antka w lecie za 100 mln, to jest to okazja bo za 1-3 lata i tak bd potrzebowali napastnika a wtedy mogą ceny być 150 + mln .. Ale z drugiej strony ucierpią na tym Dembele i Arnaiz ... :\ Ale to problem Naszego trenera, jeżeli go sprowadzimy to świetnie jeżeli nie to też bd oki.

0

Dokładnie, w lecie wszystko się okaże.

0

Dzięki, konkretna suma.

0

Ciekawi mnie czy są w stanie przebić kluby z Anglii bez sprzedaży tylko z własnego budżetu - 250+ milionów.

0

Ciekawi mnie ile Real jest wstanie w lecie dać milionów na transfery..

0

Ander Herrera przedłużył już umowę z Manchesterem ? Z tego co pamiętam w lecie kończy się mu umowa.

0

To jest dwumecz, jeżeli bd dalej w wyśmienitej formie to Sevilla i Valencia są do ogarnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?