VamosGirl
Dołączył/a: luty 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leon Goretzka na jakieś pozycji grywa ? Czy to może być piłkarz na pozycję Sergio ?
0
Taki mały szczegół
0
5 lat temu niejaki Krzysztof Wójcik wygral milion zlotych. Wiec, bez "w końcu ".
0
Jak wygląda sytuacja z umową Messiego ?
0
Wydaje mi sie ze te 180 mln maja na ten transfer
0
tak wiem, już był komentarz wyżej, ale dzięki :)
0
Właśnie sytuacja wygląda tak, zależy ile bd dostawał minut w tym sezonie i wgl jak bd grał. Bo jeżeli udało by się sprowadzić kogoś młodszego i bardziej przyszłościowego niż On i lepszego,to nie zastanawiał bym się. Jest napisane w głównym artykule "... (może obunożny Benjamin Henrichs, przy przyjściu niemca sprzedałbym Digne) ... ".
0
Kupno 2 pomocników, obrońców powrót z wypożyczenia Sampera, Mina już jest zaklepany tylko kwestia kiedy dołączy i sprowadzenia napastnika to jest realny plan. Nie mają umów oprócz niemca do 2022 tak jak z Cou.
1
-> Henrichs umowa obowiązująca do 2022 roku, nawet ostatnio był artykuł że Barcelona go obserwowała na meczu.
-> Manolas umowa do 2019 i ma przedłużyć z klauzulą około 30 mln euro dla klubów zagranicznych i z tego co pamiętam przy wypożyczeniu Vermy rok temu zapewniliśmy sb opcje pierwokupu, ale nie wiem czy to jeszcze obowiązuje.
-> Mina wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja może dołączyć w zimie za 9 mln.
-> Seri umowa do 2019, ale pytanie czy nie skończy się tak jak w lecie czyli Barca z niego zrezygnuje
-> Samper - powrót z wypożyczenia
-> Eriksen umowa do 2020, jeżeli Totki znowu nic nie wygrają to odejdzie i jest bardziej realnym transferem niż Cou, nie raz mówił, ze ciężko odmówić takiemu klubowi jak FCB.
-> Werner - umowa do 2020 z tego co mi wiadomo jesteśmy Nim zainteresowani
Więc mi nie mów, że transfery nie do wykonania. Jeżeli nie stracimy znowu tyle czasu jak w tym roku na Verrattiego i Cou to jesteśmy w stanie wykonać taki plan.
1
Sprowadzenie około 6 piłkarzy jest bardzo możliwe, więc mi nie pisz że scenariusz nie do wykonania. Bo z tego co mi wiadomo Barcelona interesuje albo interesowała się tymi piłkarzami.
0
To moje przemyślenia nic więcej, napisałem wyżej.. więc Tw komentarz był zbędny.
5
dzięki, własnie tak myślałem że źle :)
1
Zaraz bd komentarze, że za dużo fify i wgl, ale chciałbym takie transfery w lecie. Zacznijmy od pomocników, chciałbym aby opuścili definitywnie Nas, Rakitic, Arda, Rafinha, Andre Gomes, Munir przychód w granicach ponad 100 mln. Dołączyli do Nas, Eriksen, Seri i wrócił z wypożyczenia Samper. Nasza pomoc by wyglądała tak: Busquets/Samper, Eriksen/Iniesta/D. Suarez, Seri/S. Roberto/Paulinho. Też trzeba wziąć pod uwagę wprowadzanie do pierwszego zespołu Carles'a Alena'i. Wracając do Eriksena to duńczyk jest możliwy do wyciągnięcia z Londynu i kosztowałby nas w granicach około 130 mln euro umowę ma do 2020 roku, Seri też jest do wyciągnięcia za około 40 mln euro.Oczywiście zostawienie Marlona na wypożyczeniu we francji i sprowadzenie go za 2 lata. Teraz obrona, odejście Vidala, Mascherano i Vermy i sprowadzenie jakiegoś młodego prawego obrońcy (może obunożny Benjamin Henrichs, przy przyjściu niemca sprzedałbym Digne) albo wprowadzenie Palenci, aby definitywnie S.Roberto grał w pomocy. Zakładam że w zimie dojdzie do Nas Mina w miejsce Vermy ale chciałbym bardzo w miejsce Masche, greka Kostas'a Manolas'a. Teraz atak i odejście Paco i nie wiadomo co z Deulofeu i sprowadzenie Werner'a.
Ter Stegen / Cillessen
Semedo/ Henrichs , Pique/Manolas , Umtiti/Mina, Alba/ Henrichs
Seri/S.Roberto/Paulinho, Busi/Samper, Eriksen/Iniesta/D.Suarez
Messi, Suarez/Werner, Dembele.
Przy założeniu, że sprowadzilibyśmy Henrichs'a który jest obunożny i rotował to na prawej to na lewej obronie w ostateczności zawsze Roberto może zagrać na prawej. Też nie wiadomo co bd z Deulofeu, ale ktoś musi być do rotacji w ataku.
Kadra składała by się z 23 piłkarzy bo jeszcze wprowadzenie Alena'i. Ten scenariusz jest do wykonania i stać Nas by było na takie wydatki, ale to tylko taka moja myśl, a wyjdzie jak wyjdzie czyli jak zawsze hehe. Brak Cou jest spowodowany tym, że Bardziej mi odpowiada duńczyk, i tak uważam, że jest do wyciągnięcia licząc, od lata bd miał tylko 2 lata jeszcze umowy.
Sprowadzenie 6 piłkarzy przy odejściu około 9. Takie odmłodzenie kadry, zaraz bd, że wyłącz fife i wgl, ale to takie moje przemyślenia nic więcej.
1
Ciekawe czy plan PSG się wypełni w sensie sprowadzenie Alexisa za darmo w lecie i sprzedaż Cavani'ego. UEFA wtedy nic by im "niestety" nie zrobiła i weźmy pod uwagę, że prawdopodobnie Paryż opuszczą jeszcze Ben Arfa, Moura, Pastore, Krychowiak, Jese i ktoś z dwójki (Draxler, Di Maria). Wtedy spokojnie mogą się pokusić o sprowadzenie Coutinho, a dobrze wiemy jakie dobre relacje łączą Cou z Neymarem.
0
Gdyby PSG udało się ściągnąć Alexis'a za darmo i sprzedać Cavani'ego. Zmieścili by się w FFP, do tego sprzedać Draxlera, Pastore i itd to mogli by się postarać o Cou. Wtedy zrobili by interes życia i UEFA by im nie zaszkodziła i by mieli najlepszy skład.
1
Byłem na To i Linia życia. Moim zdaniem "To", mega film na pewno nie pożałujesz. Linia życia hmm też fajny film, ALE jakbym miał wybierać to film z klaunem. W Linia życia straszniejsze sceny są dopiero pod koniec, bardziej thriller niż horror. Ale wiesz jednemu, bd się podobał film "A", drugiemu film "B", rzecz gustu sama zdecyduj :)
0
Takie pytanie Denis, gra jako ofensywny pomocnik, taka pozycja Iniesty ?
1
Cool gym Rzeszów w Outlet grafica, (Galeria grafica), od roku nowy wlasciciel, atmosfera mega. Karnet student 75 zl, bez umowy.
1
tak masz racje, ale trener nie organizował tournee po Azji [które było bardzo ciężkie dla piłkarzy] i nie jego wina że kilku piłkarzy wypadało i teraz taka dyspozycja. Zgadzam się z Tb, ale nie rozumiem zarządu Bayern'u, żeby od razu zwalniać trenera po przegranej 0-3 z jednym z faworytów do triumfu w LM i to jeszcze po meczu na wyjeździe.
1
Nie rozumiem Bayern'u, Ancelotti grał tym co ma, nie jego wina, że dużo piłkarzy miało kontuzje i nie są w odpowiedniej formie. Jakby wystawił Ribery'ego i Robben'a to też byłoby zamierzanie, ze wiek i wgl .. Szkoda włocha, bardzo go lubiłem ..
0
co się stało z Deulofeu ? nawet nie ma go w 18, tylko nie piszcie, że przez film ..
0
Szkoda mi trochę Milika, niby jutro wszystko zapadnie i wgl.. Ale jak widać jest podatny na kontuzje i to poważne, szkoda ..
0
Ten Rashford to niezły kocur.
0
Ławka rezerwowa RM, sami Hiszpanie.. Taka ciekawostka
13
"Orava jest znanym w świecie sportu chirurgiem i prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Operował ...... niedawno Thomasa Vermaelena ....."
Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać ..
Wracaj jak najszybciej do zdrowia, czekamy na Cb.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
co z tego, że zespół Klopp'a ma mega atak jak z taką obroną to LFC dużo nie osiągnie ..
0
i wykorzystywał karne w decydujących momentach.
12
Brak formy i ta irytacja ..
http://www.fangol.pl/view/224725/gest-higuaina-w-kierunku
1
ja tego nie napisałem, tylko Ty :)