0

Może w Paulinho widzi środkowego obrońce ? Taki zabieg jak z Mascherano ?

0

moim zdaniem największym ciosem jest strata Neymara, kiedyś mieliśmy genialną pomoc, ostatnie sezony MNS, jak nie załataliśmy dziury po Xavim tak dalej jest, sprowadziliśmy Dembele w zastępstwo brazylijczyka i ujmę to tak, mam nadzieje, że stanie na wysokości zadania i dzięki Niemu zapomnimy o Neymarze. Mogło być gorzej hehe.. w tamtym roku dużo osób było zadowolone z okienka a jedynie Umtiti i Cillessen[na tyle minut co gra to prezentuje się dobrze] na plus, reszta bez komentarza ..

2

Jeżeli już nikogo nie sprowadzimy, mowa o Cou to okienko uznam za przeciętne, bo jak odszedł Xavi tak nie załataliśmy po Nim dziury .. Szkoda, że nie wypalił transfer Seri'ego .. Ale mam nadzieje, że S. Roberto odegra ważną rolę w pomocy w tym sezonie.

0

dokładnie wydaje mi, się że nic z tego.. fax nie zadziała ..

3

nie zdziwiłbym się gdyby Cou w końcu nie dołączył do Nas a LFC tylko przedłuża sprawę bo koniec okienka się zbliża i bd tak jak z Davidem de Gea do RM.

edit: to znajdziemy najpierw zastępstwo potem transfer, to tamto i wgl ..

0

A z Rafa? Zostaje?

0

Mnie tak samo nie ale obaj nie wiemy jakie daje mu trener wytyczne hehe.. Chciałem żeby to byl ostatni sezon chorwata i za rok sprowadzić Keite ale Klopp Nas wyprzedził..

1

Ja mam problem z Neymarem taki, ze (sam już nie wiem czy to wina naszego zarzadu czy jego), że to nie odbylo się tak jak z Dembele odszedl do Nas od razu mieli jego następcę.. I wszystko tyle trwa /trwało i ceny takie..

0

Dokladnie szkoda czasu na takich ludzi..

Jak grochem o sciane hehe

0

Weź pod uwagę to że nie wiesz czy trener nie wymaga tego co prezentuje aktualnie chorwat a spisuje się świetnie. Modric też zostal sprowadzony za grosze wiec nie pisz że Seri nie nadaje sie do podstawowej 11.. Isco, Kross, Modric, Kovacic, Casemiro idac Tw tokiem myślenia żaden z nich nie nadawał by sie do Nas ponieważ potrzebujemy kogoś za grube pieniądze, a to sa piłkarze którzy stanowia o sile Realu. Czasami lepiej kupić takiego Seri'ego za grosze zaryzykować niż kogoś za 100 mln i potem najgorszy transfer roku.

0

Ktoś pisząc że ZP zaraz zostanie zlinczowany i porownany do Kryski. Wiadomo piłka nożna to sport drużynowy. Naszczęście My mamy już fajną drużynę i pozbyliśmy sie... Niech mu sie wiedzie u zabojadow.

0

W ostatnim meczu z Napoli byl zalamany że jego obencny klub nie puści go do Nas.. On mial być zawodnikiem robiącym to co Xavi, ktorego teraz nie posiadamy, nie zastąpić Xaviego bo jego się nie da tylko spróbować w jakis sposób wypełnić po Nim lukę i dac chociaż 3/5 tego co Xavi.

0

To dlaczego zostal najlepszym zawodnikiem przy Balo w Nicei za poprzedni sezon? Nie brałbym pod uwagę ostatniego meczu z Napoli bo zostal poinformowany przez zarzad Nicei że nie dołączy do Nas.. Był załamany.. To nie jest gracz średniego pułapu, mógłby być takim wzmocnieniem jakim dziś jest Umtiti.

6

A ja dalej nie rozumiem jeżeli zakończy sie okienko i nie bd mieli dalej typowego rozgrywającego.. Szkoda Seri'ego.. Rozgrywający jest bardziej potrzebny niż ofensywny..

0

Nie bylo mnie od południa jak wyglada sytuacja z Cou? Są jakieś jeszcze realne szanse na sprowadzenie Seri'ego? Albo jakieś inne nowinki?

1

W naszym zespole sa Francuzi czy znający niemiecki więc nie widze problemu nowi koledzy mu pomogą.

0

Benzema ma jakies filmy z Florkiem i to mocne filmy hehe

45

Miejmy nadzieje, ze jego wypozyczenie jest powiazane z przyjsciem Seri'ego do Nas.

1

Jestem ciekawe czy Seri do Nas dolaczy hehe.. Czy spelnimy wymagania Nicei jezeli wgl jestesmy Nim zainteresowani..

3

Właśnie skąd to info?

0

Czyli transfer niemożliwy...

0

Pewne informacje?

1

Kicker: Liverpool najbliżej pozyskania Renato Sanchesa

Jak informuje "Kicker" o podpis zawodnika walczą ze sobą Liverpool oraz AC Milan. Według niemieckich dziennikarzy to angielski klub jest bliżej osiągnięcia celu. Te doniesienia warto powiązać z informacją "Sky Deutschland". Otóż Sanches miał poprosić Ancelottiego, by ten nie brał go pod uwagę w kontekście kadry meczowej na wczorajsze spotkanie z Werderem. Młody pomocnik chciał przemyśleć swoją przyszłość i zdecydować, gdzie będzie grać w dalszej części sezonu.

[Sky Deutschland/Kicker/skysports.com]

Wszystko by się zgadzało, transfer Cou kwestią aż LFC znajdzie kogoś na jego miejsce.

1

Oby Seri zawitał u Nas, oby hehe ... A co do Cou to żeby omijały go kontuzje i bd ok :)

0

Jak dla mnie 160 mln euro za Cou to przesada.. Nie byłem za jego transferem od początku, jakoś bardziej mnie przekonywał Eriksen, ale jak przyjdzie brazylijczyk to trzeba życzyć powodzenia i żeby kontuzje go omijały hehe. Dalej nie mogę przeboleć że zrezygnowaliśmy z Seri'ego ...

0

A moja dziewczyna z siostra blizniaczka w lipcu byla w tej miejscowosci ..

1

Ja tez tak uwazam, ale wydaje mi sie ze Paulinho moze byc swieta krowa jak Gomes za kadencji Lucho, nie oceniam brazylijczyka bo mozliwe ze to bd strzal w 10.

3

Wydaje mi się, że sprowadzenie Paulinho i jeżeli uda Nam się Cou wiąże się z tym że bd grać 1-4-2-3-1
Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Paulinho - Sergio
Messi - Cou - Dembele
Suarez

Trójka MCD bd w czasie meczu się zmieniała pozycjami, bardzo ciekawy pomysł który może odnieść sukces ALE ! boje się tego, że S. Roberto nie bd odgrywał tak ważnej roli, bo uważam że On powinien być wyborem pierwszej 11 i powinien odegrać bardzo ważną rolę w tym sezonie bo wiem że to może być jego sezon. Szkoda, że nie wypalił transfer Seri'ego, bo za 40 mln to mógłby być strzał w 10 tak jak z Samem z tamtym roku.

5

Szkoda trochę że zrezygnowalismy z Seri'ego, co jak co ale wydaje mi sie ze bez problemu znalezlibysmy 40 mln I ten transfer bylby strzalem w dziesiatke, kolejny sezon I brak zalatania w jakis sposob dziury po odejsciu Xavi'ego.

Edit : nawet nie probowalismy w jakis sposob zalatac dziure, bo sporwadzenie Gomesa czy Ardy zostawie bez komentarza, mamy S. Roberto I mam nadzieje ze w tym sezonie odegra bardzo wazna role w naszym zespole.

0

Hehe kolczyki, tatuaże, cera I wgl.. Bleee :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?